Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132366 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline scouser68

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #1410 : Veljača 11, 2019, 10:13 »
*watford je doma..
nazalost mislim da je to to od lpoola kaj se tice nocenja na 1. mjestu..

Naravno da nije to to. Necemo izgubiti od UTD-a i nocimo na prvom..

Offline scouser68

• Hero Member

Offline Gerro

• Hero Member
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #1413 : Veljača 11, 2019, 10:57 »
iskreno, ja se više bojim utakmica protiv (trenutačno) posljednjih 6 ekipa, a od toga su 4 u gostima. usput ću navesti sve tekme do kraja:

19.2. bayern (h)
24. man utd (a)
27.2. watford (a)

3.3. everton (a)
10.3. burnley (h)
13.3. bayern (a)
17.3. fulham (a)
31.3. tottenham (h)

6.4. southamtpon (a)
13.4. chelsea (h)
20.4. cardiff (a)
27.4. huddersfield (h)

4.5. newcastle (a)
12.5. wolverhamton (h)

iako je raspored cityja na par klikova u novom tabu, neka i njih ovdje:

(click to show/hide)

Pa iskreno rađe idem na gostovanje Fulhamu, Cardifu i Newcastleu nego Palacu, Bournemouthu, Burnleyu i Brightonu ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1414 : Veljača 11, 2019, 12:22 »
Znali smo da će biti teško i prije dva kiksa protiv Leicestera i West Hama, ali sada će bit stvarno teško budući da je City prošao neokrznut protiv Arsenala, Evertona i Chelseaja. Nama tek slijede gostovanja protiv Uniteda i Evertona gdje ćemo morati uzeti makar 4 boda. Ako još uvijek budemo prvi na ljestvici nakon 30 utakmica rekao bih da imamo jako dobre šanse za titulu, sada bih prednost ipak dao Cityju.

Mene najvise strah Uniteda i ta ce utakmica po meni rjesit mnogo toga,u igri su sva tri znaka i nadam se da se Lovren do tad oporavi skroz.

Do utakmice sa Tottenhamom i Chelsea mislim da je daleko do tad se moze prvenstvo i rjesit.

Mozda sam jedan od rijetkih al mislim da City vise nece kiksati do kraja i da su oni svoje kikseve odradili.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1415 : Veljača 11, 2019, 12:28 »
Nema šanse da neće kiksati uz LP, FA i Liga kup utakmice. Kiksali su više od nas dosad. Da, imaju deblju klupu - ali nije ni to presudno. Mi ako nastavimo skupljati bodove istim tempom - osvajamo ligu. Za United se slažem - ta utakmica bi nas mogla gurnuti u pozitivan val ako pobjedimo. Bayern bi nam mogao pomoći ako to bude pobjeda i super atmosfera - onda idemo na Old Trafford nabrijani i spremni.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1416 : Veljača 11, 2019, 13:44 »
Nema šanse da neće kiksati uz LP, FA i Liga kup utakmice. Kiksali su više od nas dosad. Da, imaju deblju klupu - ali nije ni to presudno. Mi ako nastavimo skupljati bodove istim tempom - osvajamo ligu. Za United se slažem - ta utakmica bi nas mogla gurnuti u pozitivan val ako pobjedimo. Bayern bi nam mogao pomoći ako to bude pobjeda i super atmosfera - onda idemo na Old Trafford nabrijani i spremni.

bas zato sto su kiksali vise od nas ovu sezonu ,mislim da su svoje kikseve potrosili,aako bude kiks onda ce ga sigurno odradit u kupu.

iz tog razloga sto su bili skoro odustali od titule kad smo ih ponovo vratili u igru oni su dobili  krila odnosno psiholoski su sad jaci i tu su u prednosti i oni drugu sansu nece propustit sigurno.

tu jednu izjavu Silve sam bio zaljepio neki dan kad je bas govorio da su skoro odustali i cekali rasplet odnosno da se Liverpool odljepi na +7,a onda se eto dese nasa dva kiksa i oni su opet tu.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #1417 : Veljača 11, 2019, 13:51 »
Ma dobro, oni sigurno imaju motiv više sada nego da su na -7, ali i na taj minus su došli u situacijama kad su nam mogli doći na bod ili dva zaostatka. Sigurno neće pobijediti sve utakmice do kraja, ali ako dobiju su zasluženo prvaci jer će imati jbnih 98 bodova. Isto je prednost što gotovo svako kolo do kraja igraju prije nas.

Mi trebamo gledati sebe i samo sebe, a ne City. Vraća nam se veliki dio ekipe do sljedeće prvenstvene tekme, imamo šanse za opet otići na pobjednički niz kao u prosincu.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1418 : Veljača 11, 2019, 14:02 »
Ma dobro, oni sigurno imaju motiv više sada nego da su na -7, ali i na taj minus su došli u situacijama kad su nam mogli doći na bod ili dva zaostatka. Sigurno neće pobijediti sve utakmice do kraja, ali ako dobiju su zasluženo prvaci jer će imati jbnih 98 bodova. Isto je prednost što gotovo svako kolo do kraja igraju prije nas.

Mi trebamo gledati sebe i samo sebe, a ne City. Vraća nam se veliki dio ekipe do sljedeće prvenstvene tekme, imamo šanse za opet otići na pobjednički niz kao u prosincu.

Sve se slazem ako budemo kompletni mogli bi se ponovo vratit u formu iz prvog djela i ako se to desi onda titula nije problem nit je problem pobjednicki niz sve do kraja.
Onaj Liverpool iz prvog djela je bio sampionski sto danas nije slucaj i ovi su namirisali sansu i zato i jesu ovako napaljeni.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #1419 : Veljača 11, 2019, 14:22 »
Monello sine ima li ista o cemu ti razmisljas pozitivno u zivotu? Ono,bas ozbiljno?
Pusti sad realizam,i ja sam svjestan da su jaci i da se Keita i Fabinho nisu prilagodili kako smo svi ocekivali. Ali sta je previse previse je. Pa prvenstveno ubijas sebe u pojam sa tim crnilom a onda i sve nas. Dobro je sve, prezivili smo Roy Hodgsona hej!
« Zadnja izmjena: Veljača 11, 2019, 14:29 LessMore »
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1420 : Veljača 11, 2019, 14:26 »
Monello sine ima li isto o cemu ti razmisljas pozitivno u zivotu? Ono,bas ozbiljno?
Pusti sad realizam,i ja sam svjestan da su jaci i da se Keita i Fabinho nisu prilagodili kako smo svi ocekivali. Ali sta je previse previse je. Pa prvenstveno ubijas sebe u pojam sa rim crnilom a onda i sve nas. Dobro je sve, prezivili smo Roy Hodgsona hej!

O Grujiću kako već 5 godina predvodi našu veznu liniju. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1421 : Veljača 11, 2019, 14:58 »
Monello sine ima li ista o cemu ti razmisljas pozitivno u zivotu? Ono,bas ozbiljno?
Pusti sad realizam,i ja sam svjestan da su jaci i da se Keita i Fabinho nisu prilagodili kako smo svi ocekivali. Ali sta je previse previse je. Pa prvenstveno ubijas sebe u pojam sa tim crnilom a onda i sve nas. Dobro je sve, prezivili smo Roy Hodgsona hej!

Mislim da sam stariji od tebe al to nema veze.

Cista pozitiva,kolko realnost to dopusta iz mene izbija i to se moze prepoznati u svakom mom postu.Imam dovoljno godina da se ne zanosim glupostima i ne zivim od uzdaha a od tog crnila koje spominjes nemam cak ni u tragovima.

Opreza nikad dosta pogotovo ne sa Cityem koji nista ne prepusta slucaju sto se nebi bas moglo reci za Kloppa koji ima svojih bubica i perioda kockanja.
Znam da zelis ispast ono relax i opusten maximalno malkice i komican al ne zamjeram.

O Grujiću kako već 5 godina predvodi našu veznu liniju. :D

Bolje ti je suti biserko da ja ne pocnem spominjat tvog Lorisa Kariusa i ekipu.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1422 : Veljača 11, 2019, 15:25 »
Sad kad vec Grujic nekako ipak nije po difoltu "uskocio" u kopacke Hende, a onda ce u kopacke Fabinha..pruzit ce valjda vise od brazilca od kojeg bas nikakve koristi na terenu..  :p

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #1423 : Veljača 11, 2019, 15:25 »

Pa iskreno rađe idem na gostovanje Fulhamu, Cardifu i Newcastleu nego Palacu, Bournemouthu, Burnleyu i Brightonu ...

Po meni Šiti ima bolji raspored daleko bolji

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #1424 : Veljača 11, 2019, 15:37 »
Kaj neko fakat još čita Monellove postove? Prelijevanje iz šupljeg u prazno već 2 godine. Svaka čast onom tko ima volje :lol
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.