Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132171 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #330 : Kolovoz 21, 2018, 17:56 »
Nabroj te stvari u kojima je elitan?
Ako je on elitan u driblanju npr sta je onda Hazard?
Hazard je recimo svjetska klasa sama krema ofanzivnih igraca ono sto Sperming nikad nece biti, a i Hazardu fali ta zavrsnica a opet je 10 puta bolji igrac.

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #331 : Kolovoz 21, 2018, 18:28 »
On ni ne treba realizaciju dovest na wc razinu da bi bio top igrac.
Elitan je u puno ostalih stvari.

:lol
Lik nije u top 15 najboljih krila u Europi, ne moze nikako biti top igrac. Kad se desi da KDB ili Silva nema dan, ovaj Sterling je smjesan igrac.
Elitan u puno ostalih stvari ?? Jedino gdje je on elitan to je brzina i eksplozivnost. Ostalo prosjek ako i to.
Nebih rekao da je jednodimenzionalan igrac, al ocigledno da je tanak da individualnom kvalitetom rijesi utakmicu nekom svojom minijaturom.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #332 : Kolovoz 21, 2018, 18:29 »
U igri bez lopte,razumjevanju igre,igri 1 vs 1,itd itd
Je Hazard je trilijun puta bolji igrac  :roll

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #333 : Kolovoz 21, 2018, 18:35 »
...al ocigledno da je tanak da individualnom kvalitetom rijesi utakmicu nekom svojom minijaturom.
Nogomet je inace sport koji se na vrhunskoj razini najcesce igra 11 na 11 a srecom po Sterlinga to je dio igre u kojem je vrhunski.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #334 : Kolovoz 21, 2018, 18:37 »
ma s tobom se ne vrijedi raspravljati, da mihovil kaze da je Wes Brown jedan od najboljih stopera svih vremena ti bi reko da jeste  :lol
Sterling je tipicni sistemski igrac, uostalom vidjeli smo ga na svjetskom, ekipa mu je dosla do polufinala, a on je bio najgori igrac te ekipe, te ne, da nije  zabio gol, nego nije sebi iskreirao nijednu sansu cak ni protiv mrtve PAname, tako da takav igrac ne moze biti elitan, dok je s druge strane Hazard sam vodio Belgiju do treceg mjesta bukvalno...

Jedan klip za Sterlingoljupce 

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #335 : Kolovoz 21, 2018, 18:42 »
Super, Hazard je bolji igrac od Sterlinga, tko je rekao da nije?

A zbog tog takvog trcanja i polozaja tijela je mali s 19 godina mogao nama igrati spicu i na ledima drzati Terrya i Cahilla bez vecih problema. Ako je to najjaci argument koji imas onda super.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #336 : Kolovoz 21, 2018, 18:44 »
PA za ovog gore sto ga stavlja haman u isti kos s Hazardom, a realnost je da je Hazard bolji igrac nego sto ovaj ikad moze postati, a naveo sam za svjetsko tj u drugom sistemu gdje je obicna qarina i najgori igrac reprezentacije bez premca iako u istoj igraju Henderson i Lingaard

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #337 : Kolovoz 21, 2018, 18:48 »
Di ga je stavio u isti kos s Hazardom? Moguce da mi je promaklo al nisam to vidio...

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #338 : Kolovoz 21, 2018, 18:49 »
ma s tobom se ne vrijedi raspravljati, da mihovil kaze da je Wes Brown jedan od najboljih stopera svih vremena ti bi reko da jeste  :lol
Sterling je tipicni sistemski igrac, uostalom vidjeli smo ga na svjetskom, ekipa mu je dosla do polufinala, a on je bio najgori igrac te ekipe, te ne, da nije  zabio gol, nego nije sebi iskreirao nijednu sansu cak ni protiv mrtve PAname, tako da takav igrac ne moze biti elitan, dok je s druge strane Hazard sam vodio Belgiju do treceg mjesta bukvalno...

Koji si ti idiot,pa prvi sam danas napisao post o njemu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #339 : Kolovoz 21, 2018, 18:51 »
Koji si ti idiot,pa prvi sam danas napisao post o njemu.
ko kaze  :lol pa vjerovatno si znao mihovilovo misljenje o Sterlingu na forumu si 100 godina tako da me ne cudi da znas i sta je mihovil doruckovao jucer  :lol izgradi svoje stavove i misljenja trebat ce ti u zivotu

@mihovil i ja sam se malo zaletio... mislio sam da je to napisao ali evo omalovazavao je ovo da je Hazard trilijun puta bolji iako je svakom prosjecnom poznavaocu fudbala jasno da je Hazard izmislio fudbal za ovog

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #340 : Kolovoz 21, 2018, 18:53 »
Jesam culi smo se na mobitelu prije nego sta sam napisao post.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #341 : Kolovoz 21, 2018, 18:55 »
vjerujem da nije toliko lud da ti da svoj broj...

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #342 : Kolovoz 21, 2018, 18:57 »
@mihovil i ja sam se malo zaletio... mislio sam da je to napisao ali evo omalovazavao je ovo da je Hazard trilijun puta bolji iako je svakom prosjecnom poznavaocu fudbala jasno da je Hazard izmislio fudbal za ovog
Pa kad nije trilijun puta bolji, nije trilijun puta bolji ni od Mislava Orsica a kamoli od Sterlinga. Hazard je top svjetski igrac, koji kad zeli moze bit top 5 igrac svijeta i igrac od kojeg ove godine pod Sarriem ocekujem da bude najbolji igrac lige. Ali isto tako je 4 godine stariji od Sterlinga tako da i nije neka usporedba njih dvojice i ne, ne mislim da je Hazard izmislio nogomet za Sterlinga.

Razumijevanje nogometa i nogometna inteligencija je toliko podcijenjena stvar medu obicnim navijacima da je to cudo. Kog boli k***c sto Quaresma moze s loptom 20 puta vise nego Muller kad Muller na terenu vidi stvari 200 puta bolje od Quaresme.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #343 : Kolovoz 21, 2018, 19:00 »
Jebote kolko ste se raspisali o Sterlingu, meni je on ono, nit smrdi nit miriši.
Istina jest da ako usporediš onog Sterlinga prije 4 godine u Liverpoolu i ovoga sad, nema tu prevelike razlike i po meni nije napredovao onako kako bi se očekivalo, i dalje su mu agresivnost i brzina najveće oružje a u ostalim stvarima nije sazrio, sad će napunit 24, očekivao sam da će do sad puno više napredovat.

Ono da mi netko ponudi da biram Jesusa, Bernarda Silvu, Sanea ili Sterlinga ja bi Sterlinga zadnjeg uzeo, svi ovi su mi bolji, korisniji i imaju aposlitno veći plafon.

Kod Guardiole mu sistem ide na ruku i to je ok, i to mu ne bi uzeo kao olakotnu okolnost da ga nemam sa čim usporedit, ali jbt onda vidiš Englesku na Svjetskom, Sterling opet ima potpunu slobodu, igrač od kojeg su ponajviše očekivali a šta je on napravio ? Imo jedan asist u 6 golova golijadi Paname, ostalo ništa, kao opasan, ubitačan napad sa Kaneom, ovo ono a realno čovjek nije apsolutno ništa napravio.

Kad igraš u ekipi koja ima 80% posjeda lopte, obranu praktički ne moraš igrat, protivnik mora čuvat još 5 opasnih igrača po svoj gol onda definitivno i njemu puno lakše.

Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #344 : Kolovoz 21, 2018, 19:20 »
Sterling je igrač sistema, individualno nije klasa i teško da će ikada biti glavni igrač neke ekipe. Pritom ne mislim ništa loše, mihovil je fino objasnio u prethodnom postu s usporedbom Quaresme i Mullera. Ali ono što je l El_rey pisao, tipa da je bolji od Salaha, top10 i slično je grijeh. Ono što je Salah radio prošle sezone, Sterling ne može ni u snovima. Jebiga, nije ta klasa i nema taj talent.

Nešto kao Firmino. Trenutno ga ne bih mijenjao za nijednog napadača na svijetu, jer je savršen za naš sistem. Ali, da sastavljam ekipu i tražim napadače, nema šanse da bih ga uzeo prije Lewe, Aguera i sličnih.