Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132380 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #315 : Kolovoz 21, 2018, 14:46 »
Može anketa "Sterling ili Shaqiri"? Imam filing da bi i tu Shaqiri dobio. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #316 : Kolovoz 21, 2018, 14:50 »
Di bi trebao biti na 20+15/20 u Premiershipu s 22-23 godine? 13 puta je igrac bio u top 5 strijelaca i asistenata u Premiershipu u zadnjih 13 godina, ukupno 11 igraca (Rooney 3 puta), jedan od njih 11 je i Sterling, ostali? Salah, Alexis, Mahrez, Suarez, Rooney, Adebayor, Drogba, Lampard, Gerrard i Henry. Jedino je Rooney to radio u Sterlingovim godinama (on i mladi). Kad se pogledaju Sterlingove brojke koje ima u ovim godinama zadnji koji su to radili u tim godinama u Premiershipu su bili Rooney i Ronaldo i (donekle) Bale.

Da, bas zato i ne govorimo samo o brojkama. On je to napravio u nenormalnoj Guardiolinoj sezoni sa top sustavom, top igracima i najvise golova (mozda i asista) u povijesti, tako da mi te brojke ne znace previse.

Govorim o njegovom individualnom igrackom napretku i kad Sterlinga sada usporedim sa zadnjom sezonom u Lfc, nisam nesto zapanjen istim i definitivno vise ne ocekujem neke specijalne dosege od njega.
Say what again!

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #317 : Kolovoz 21, 2018, 14:56 »
Ja sam teatralan a ti pišeš o tome da nećemo imati poraza ni mi ni oni.

Samo dobar igrač ne može donijeti naslov Leicesteru, za takvo nešto treba biti nešto bolji od dobrog.

Citaj malo bolje
Napisao sam da mislim da cemo neporazeni ostat i mi i oni od prilike isti broj puta i da ce titulu odluciti medjusobni ogledi ,sto apsolutno nije isto kao da sam napisao da cemo sve utakmice dobit.

A Mahrez je sam donio naslov lisicama??
Vise sretan splet okolnosti u ligi je doveo do tog da oni isplivaju kao najbolji te sezone sto naravno ne umanjuje njihovu dominaciju kolektivno al rec da je samo jedan igrac donio titulu nije bas realno.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #318 : Kolovoz 21, 2018, 15:03 »
Mislim i Suarez je svoju sezonu odradio u super ofenzivnom sustavu koji je zabio samo 5 golova manje nego City prosle godine, a ko bi rekao da je bas Sterling uspjesno bio dio takva dva super efikasna i super uspjesna napadacka sustava i to s 19 i 22 godine.

Sterling je odlican, top igrac, koji i uz sve svoje mane jednostavno radi razliku na terenu a pogotovo u sustavima s glavom i repom gdje njegovo kretanje i nogometna inteligencija mogu doci maksimalno do izrazaja. Dao bi Manea iste sekunde za njega, ne zato jer mislim da je Mane los, nego jer je i Kloppov sustav jedan od onih u kojima Sterling (i u ovim godinama) moze briljirati, bas kao sto to radi u guardiolinom Cityu.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #319 : Kolovoz 21, 2018, 15:06 »
Istina, malo sam se iznervirao. Ni meni ne bi bio u top 50 ni blizu...

@Monello ja ne vidim kako City moze kiksati u ovim malim utakmicama a i sjetim se njihove dominacije na Stamford Bridgeu i Wembleyu protiv Tottenhama,ja ne vidim da mi mozemo tako npr dominirat protiv tih momcadi na njihovim stadionima...
Tipujemo da cemo ostati kratki 10-15 bodova sto i nije lose. Treba malo snizit ocekivanja. Naredne godine se borimo za titulu.

Ne vidim ni ja :ne
poanta je u nama odnosno u tome da smo mi dosta jaci ove sezone i uz malo srece da ih mi mozemo pratit takodjer bez kiksa jer mislec da ce oni biti slabiji sljedece sezone je takodjer nerealno.
Kako se mi budemo pojacavali i oni ce isto  samo sto eto mislim da je ova sezona nasa.

Mislim i Suarez je svoju sezonu odradio u super ofenzivnom sustavu koji je zabio samo 5 golova manje nego City prosle godine, a ko bi rekao da je bas Sterling uspjesno bio dio takva dva super efikasna i super uspjesna napadacka sustava i to s 19 i 22 godine.

Sterling je odlican, top igrac, koji i uz sve svoje mane jednostavno radi razliku na terenu a pogotovo u sustavima s glavom i repom gdje njegovo kretanje i nogometna inteligencija mogu doci maksimalno do izrazaja. Dao bi Manea iste sekunde za njega, ne zato jer mislim da je Mane los, nego jer je i Kloppov sustav jedan od onih u kojima Sterling (i u ovim godinama) moze briljirati, bas kao sto to radi u guardiolinom Cityu.

I ja isto

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #320 : Kolovoz 21, 2018, 15:32 »
Citaj malo bolje
Napisao sam da mislim da cemo neporazeni ostat i mi i oni od prilike isti broj puta i da ce titulu odluciti medjusobni ogledi ,sto apsolutno nije isto kao da sam napisao da cemo sve utakmice dobit.

A Mahrez je sam donio naslov lisicama??
Vise sretan splet okolnosti u ligi je doveo do tog da oni isplivaju kao najbolji te sezone sto naravno ne umanjuje njihovu dominaciju kolektivno al rec da je samo jedan igrac donio titulu nije bas realno.
Otprilike smo i prošle sezone neporaženi ostali sličan broj puta, samo što su oni pobjeđivali a mi remizirali, pa je razlika bila 20+ bodova. Isto može tvojom konstatacijom biti i ove sezone.

Jedan igrač ne osvaja prvenstva sigurno, čak ni utakmice ne pobjeđuje, ali oduzmi im Mahreza te sezone i bili bi osmi. Oduzmi im Hutha ili nekog drugog završili bi najmanje u top 4.
Da, mahrez je imao ogroman utjecaj na njihove nastupe, i odličan je igrač.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #321 : Kolovoz 21, 2018, 16:39 »
Ne bih dao manea za sterlinga da nam daju jos 50 miliona. Kad nauci trcat i vodit loptu pricat cemo. Sreca pa u klubu tako ne razmisljaju...

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #322 : Kolovoz 21, 2018, 16:44 »
Otprilike smo i prošle sezone neporaženi ostali sličan broj puta, samo što su oni pobjeđivali a mi remizirali, pa je razlika bila 20+ bodova. Isto može tvojom konstatacijom biti i ove sezone.

Jedan igrač ne osvaja prvenstva sigurno, čak ni utakmice ne pobjeđuje, ali oduzmi im Mahreza te sezone i bili bi osmi. Oduzmi im Hutha ili nekog drugog završili bi najmanje u top 4.
Da, mahrez je imao ogroman utjecaj na njihove nastupe, i odličan je igrač.

Mislim da ce odluka ove sezone pasti u direktnim okrsajima odnosno do samog kraja ce biti neizvjesno i to je moje misljenje i oko tog nema potrebe raspravljat , a ti ako mislis drugacije opet nije problem.

Mahrez za mene dobar igrac i nista vise i sretan sam sto se Klopp nije ozbiljno interesirao za njega,meni bas drago sto je otiso tamo jer ipak imaju mogucnosti i mogli su se i bolje pojacat.

Ne bih dao manea za sterlinga da nam daju jos 50 miliona. Kad nauci trcat i vodit loptu pricat cemo. Sreca pa u klubu tako ne razmisljaju...

Realno da nam je Sterling ove sezone i sanse za titulu i Lprvaka bi bas znatno skocile i pored tog sto tebi ruzno trci. :p

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #323 : Kolovoz 21, 2018, 16:44 »
Sreca pa ni u klubu koji je prvak ne razmisljaju tako  ;)

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #324 : Kolovoz 21, 2018, 16:47 »
Nije im ni medju 5 najbitnijih igraca. Da nije Englez Guardiola bi ga se rijesio, a i ovako nece puno u buducnosti igrati vjerujem.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #325 : Kolovoz 21, 2018, 17:05 »
Vjerujem da će imati više minuta nego Sane, što je potpuno razumljivo jer je bolji igrač. Mahrez je nominalno prvo krilo, Sterling odmah iza (uz?) njega, a ima minuta i za njih dvojicu i Sanea.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #326 : Kolovoz 21, 2018, 17:10 »
Sterling bolji od Sanea?
Nema sanse...
Jedini razlog sto ce Sane manje igrati je povratak Mendya

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #327 : Kolovoz 21, 2018, 17:17 »
Je, tako su i prije nego je dosao Guardiola ljudi bili sigurni da ce se odmah rijesit Sterlinga a onda je u 2 sezone postao igrac koji je 2. po broju sudjelovanja u golovima (golovi+asistencije) i 3. po broju nastupa od kad je dosao Guardiola. Al ajde, cekamo da ga se Guardiola rijesi, eto trece ljeto u nizu nije ni pomislio na to nego mu nudi novi ugovor, al docekat cemo i to...

Offline DoctorEvil

• Sr. Member
« Odgovori #328 : Kolovoz 21, 2018, 17:28 »
Kad god gledam Sterlinga u nekoj utakmici, tip promašuje nemoguće ili ne postoji na terenu. On svoju realizaciju neće nikad dovesti na WC razinu, kad ga gledam jednostavno mislim da je to nemoguće isto kao što je nemoguće da Karius postane dobar golman. Ovakav kakav je, on je solidan igrač i ništa više. I ne, ne bih mijenjao Manea za njega.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #329 : Kolovoz 21, 2018, 17:38 »
On ni ne treba realizaciju dovest na wc razinu da bi bio top igrac.
Elitan je u puno ostalih stvari.