Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132151 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #285 : Kolovoz 20, 2018, 20:56 »

Ma on nije napravio korak naprijed u odnosu na Wengera, već dapače 2 unazad, neće navijači trpit još jalovih sezona a kako ih ja vidim to 6. mjesto im je i više nego upitno sa ovim, veliki će ga guzit a sa malima će se pun k mučit, pa za Mustafia i Sokratisa je 90% napada u ligi ogroman izazov.
2 koraka unatrag si uspio procijenit nakon 2 utakmice od kojih je jedna protiv Citya, svaka ti cast.

Kad je trebao napravit taj iskorak, s cime?
Navijaci nece trpit? A super da oni odlucuju, mislis isti oni koji su smjenjivali Wengera 4-5 godina? Onda ne treba Emery brinut previse...

Stvarno ne volim Emerya i nemam ni blizu pozitivno misljenje p njemu, ali ne vidim sto to toliko loae radi za sada da bi se o njemu pricalo kao o nekom realnom kandidatu za otkaz, dapace, mislim da bi to Arsenalu bio jedini gluplji potez od zaposljavanja Emerya.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #286 : Kolovoz 20, 2018, 21:01 »
Emery će trebati par aktivnih prelaznih rokova da kupi nešto muda za ti ekipu. Za ovu sezonu ih ne vidim blizu vrha, previše je tu mekih igrača.

Offline deno

• Hero Member
  • LFC was made for me and I was made for LFC
« Odgovori #287 : Kolovoz 21, 2018, 09:46 »
Iako Arsenal nakon prošle dvije sezone te ni nakon početka ove nikako ne vidim u prva 4, još je prerano suditi kakvi će biti, pogotovo nakon prve dvije tekme u kojima su ipak igrali protiv Cityja i Chelsea.

Vidjet ćemo koliko vrijede i kako će prolaziti s "manjim" momčadima.
"Cut my veins open and I bleed Liverpool Red" - Steven Gerrard

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #288 : Kolovoz 21, 2018, 10:33 »
Ne bih se složio. Nije li indikativno kada klub koji cilja na vrh (ili bi trebao ciljati) izgubi u prva dva kola od izravnih konkurenata?
"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #289 : Kolovoz 21, 2018, 10:39 »
Ne bih se složio. Nije li indikativno kada klub koji cilja na vrh (ili bi trebao ciljati) izgubi u prva dva kola od izravnih konkurenata?

Klub koji ima novog trenera, u zadnje dvije sezone nije bio u top 4 i koji pokušava igrati novi stil nogometa s drugačijom formacijom, a da je pritom uložio tek 70 milijuna bi trebao ciljati na sam vrh? U prvom kolu je igrao protiv momčadi koja je prošle sezone osvojila rekordan broj bodova u povijesti EPL i ove se pojačala sa još jednim fantastičnim igračem, a u 2. je igrala protiv prvaka od prije dvije godine u gostima. Istina, i taj prvak od prije dvije godine prolazi kroz novo i zanimljivo razdoblje, ali i dalje ima jebene klase na terenu, a nije da ih Arsenal u 2. polovici 1. poluvremena nije mogao unakaziti.
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #290 : Kolovoz 21, 2018, 10:42 »
Da, indikativno je da se nece boriti za naslov, gle cuda, prije pocetka sezone su im sanse za to bile 4%. Stvarno sokantno.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #291 : Kolovoz 21, 2018, 11:45 »
Klub koji ima novog trenera, u zadnje dvije sezone nije bio u top 4 i koji pokušava igrati novi stil nogometa s drugačijom formacijom, a da je pritom uložio tek 70 milijuna bi trebao ciljati na sam vrh? U prvom kolu je igrao protiv momčadi koja je prošle sezone osvojila rekordan broj bodova u povijesti EPL i ove se pojačala sa još jednim fantastičnim igračem, a u 2. je igrala protiv prvaka od prije dvije godine u gostima. Istina, i taj prvak od prije dvije godine prolazi kroz novo i zanimljivo razdoblje, ali i dalje ima jebene klase na terenu, a nije da ih Arsenal u 2. polovici 1. poluvremena nije mogao unakaziti.

Mahrez je sve samo ne fantastican igrac. :help doduse ako si mislio na cijenu ona je fantasticna al nesrazmjerna s njegovim mogucnostima.
Ovo ostalo se slazem jer je ocigledno i ocekivano da ce im trebat vremena bas kao i Chelseau sto mozemo iskoristiti.

Ove sezone nas izravni i jedini konkurent je MCity i osobno ocekujem da cemo biti za mrvicu bolji od njih,odnosno da ce izravni dvoboji odlucivat.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #292 : Kolovoz 21, 2018, 12:01 »
Malo ulaziš u semantiku. Valda nije dobio nagradu za igrača sezone 15/16 na osnovu lijepih trepavica

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #293 : Kolovoz 21, 2018, 12:23 »
Ne znam šta mi je fiktivnije, da Mahrez nije odličan igrač (onaj isti koji je bio MVP i najutjecajniji igrač malog Leicestera na putu ka senzacionalnom naslovu), ili da ćemo u medjusobnim ogledima sa Citiyem rješiti naslov prvaka(ostale sve utakmice valjda oboje sve pobjedjujemo).

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #294 : Kolovoz 21, 2018, 12:25 »
Mahrez je igracina, uklopit ce se odlicno u Guardiolin fudbal, za Sterlinga je Maradona.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #295 : Kolovoz 21, 2018, 12:26 »
Mahrez je igracina, uklopit ce se odlicno u Guardiolin fudbal, za Sterlinga je Maradona.
Ne da nije Maradona nego nije ni bolji igrac  :)

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #296 : Kolovoz 21, 2018, 12:31 »
Normalno da jeste. Ova kokos fuli boga oca, tehnika vodjenja lopte ala Aly Cisokho, pregled igre nikakav. Jedina sreca mu je sto igra u sistemu koji mu lezi a iza sebe ima doktore KdB i Silvu koji mu stvore po 5 sansi...

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #297 : Kolovoz 21, 2018, 12:37 »
Dao bih lijevo jaje da ga imamo u ekipi,realno.
Je fali ce tu i tamo nemoguce,al dat ce ti vrhunske kretnje bez lopte,igru jedan na jedan,potez kojim ce rijesit utakmicu i jos brdo stvari.Sterling trkaca kokos?svasta.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #298 : Kolovoz 21, 2018, 13:04 »
Sterlinga samo bolja realizacija dijeli od tog da bude među najboljim igračima Europe.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #299 : Kolovoz 21, 2018, 13:07 »
Ne znam gdje bi nam igro. Mogao bi biti u rotaciji gdje bi igro kad bi Mane odmarao.
Ne znam cemu ova rasprava, solidan igrac nista vise