Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132038 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #2430 : Svibanj 13, 2019, 09:30 »
Za dogodine u prventsvu jedino se mozemo nadat da su se aguero,david silva,fernandinho,kompany zasitili trofeja i nogometa kod citija. Makar mislim da ce im veci fokus bit dogodine na ligu prvaka. Mislim da dogodine nece ni jedan ni drugi tim skupit ovoliko bodova i da ce se premierliga opet dovest u neke realnije okvire. Na nama je da osvojimo ligu prvaka 1.6 i dogodine ponovo pokusamo doci do nekog trofeja. Mislim da su smijesne price da cemo se borit za ligu prvaka.Imamo sjajan tim koji cemo vjerojatno jos malo nadogradit i nece bit odlazaka.Drugi konkurenti Arsenal i United ce ici u veliki rebuilding i trebat ce im vremena da se vrate,Chelsea ce izgubit Hazarda i nema pravo na transfere.Jedino Tottenham i City vidim kao konkurente dogodine. Iako moram priznat da mi se malo zgadio premiership pogotovo kad ti se desi ovakva situacija i kad jebeni guardiola ovdje radi svoju nogometnu revoluciju i pomice granice s bodovima,kao kao da se gubi draž premiershipa,jedva cekam da ode u neki psg.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Thin white duke

• Full Member
« Odgovori #2433 : Svibanj 13, 2019, 12:16 »
Lp ce bit 50:50, jebiga. Jedna tekma je to

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2434 : Svibanj 13, 2019, 14:57 »
Ako City osvoji kup, igramo superkup protiv njih.

Offline Slav26

• Hero Member
« Odgovori #2435 : Svibanj 13, 2019, 15:00 »
U igri smo za tri trofeja tako da bi sezona mogla biti vrlo uspješna. Daleko je ovo od gotovog.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #2436 : Svibanj 13, 2019, 15:02 »
Na kraju ne može se reći da je bolji osvojio. Imali su više sreće i to je to, tako to ide u sportu, sreća je veliki faktor.
Ovo su vjerojatno dvije najbolje ekipe u povijesti premiershipa sa najboljim trenerima i što je najgore zajedno u isto vrijeme su se pojavile..
Navijači Liverpoola imaju razlog da budu ambiciozni po pitanju sljedeće sezone. Najveći razloge je čovjek na klupi, kakav do sad nije bio tu. Da je netko rekao nakon Kieva da ćemo se ponovno vratiti u finale dogodine sumnjam da bi veliki broj navijača Liverpoola vjerovao u to, ali eto nas tu smo i opet smo jednu utakmicu daleko do najvećeg trofeja u klupskom nogometu. Nadam se da će i ta sreća konačno prevagnuti na našu stranu kad se raspoređuju trofeji, lijepo je to kad nas pogleda sreća protiv Evertona i sličnih, ali valjda će nas konačno pogledati i u toj raspodjeli trofeja... Od Istanula kao da nam se sve vraća, počevš od prvog finala lige prvaka preko te trke 2009, klizanja Gerrarda, onakvih golova prošle godine u Kievu, još par izgubljenih kupova, izgubljeno finale lige europe gdje ruku na srce nisu nam svirana 2 čista penala na 1-0 za nas, ovako izgubljene trke, jedini klub u desetljeću koji je bio prvi na boxing day, a da nije postao prvak i to čak 3 puta!

Ali ostaje nam da se nadamo i da vjerujemo da je toj nesreći došao kraj... Ako su tolike 50-50 situacije otišle na drugu stranu, red bi bio da jedna ode i na našu iako mislim da realno imamo veće šanse od 50-50 u Madridu, ali neka bude tako.

Što se tiče lige sljedeće sezone, da li možemo bolje ? Teško, jako teško je ponoviti ovakvu sezonu, ali lud je taj Klopp, nitko nije vjerovao da ćemo u Madrid nakon Kieva pa nas je opet odveo i to sa stilom. Imamo ekipu koja je tek ušla u najbolje godine, nadam se da neće biti bitnijih odlazaka i uz 2-3 dobra pojačanja koji će proširiti rotaciju i povećati malo kvalitet vjerujem da možemo imati i bolju sezonu u ligi. Ne mora to biti bodovno bolja, ali na primjer možemo dati više golova, a primiti manje.Što nije ni malo lako, ali nije  i neostvarivo. Što da ne da se i to desi ako smo na pravom putu kao što vjerujem da jesmo sa Kloppom jer imamo kontinuirani napredak iz godine u godinu onda vjerujem da je i to ostvarivo.

Taj čovjek je veliki pobjednik tko što god mislio. Nedostaje mu i sreće u velikim finalima, ali nadam se da je vrijeme da i njega krene, a vjerujem da bi bilo nerealno i nepošteno da Guardiola pokupi sve titule u engleskoj dok je tu, a ovaj ni jednu. Nije Pep toliko bolji tj. uopće nije bolji trener od Kloppa da bi on sve uzeo, a ovaj ništa, uglavnom se u životu stvori ravnoteža, nadati se da će se i tu stvoriti.Bilo bi pošteno da se stvori ravnoteža. Trebamo biti ambiciozni jer imamo i zbog čega biti. Ova ekipa je strašno psihički jaka to je pokazala toliko puta ove sezone i bili bi nepošteni prema njima i prema klubu koji volimo ako im ne bi vjerovali da sljedeću sezonu mogu postati prvaci. A ta ekipa je strašno strašno jaka, možda malo i potcijenjena od navijača Liverpoola, ali imamo najbolju obranu lige, najbolji napad lige, još jedno kreativno pojačanje u sredini terena (Coutinho :lol ) i vjerujem da možemo i bolje od ovoga.

Kako ne vjerovati ekipi koja je nadigrala i pobijedila takva 3 giganta i prvake svojih zemalja kao što su Psg, Bayern, Barcelona... Zar se trebamo plašiti Southamptona, Burnleya, Evertona nakon što takve klubove pobijedimo, a slobodno mogu reći i nadigramo ?
A uz sve to ovi momci će imati još veće samopouzdanje nakon svih ovih silnih individualnih nagrada koje su osvojili i uz to još veću glad za premier ligom!

Takvoj ekipi, takvim igračima ne (žele da) vjeruju samo oni hejteri (a ogroman broj je takvih ) koji mrze Liverpool iz nekog razloga samo njima znanog, a vjerojatno žude za čarobnim noćima, energijom i atmosferom kao što je to bilo u utorak na Anfieldu, a koju njihovi klubovi teško da mogu stvoriti, pogotovo ne u ovom trenutku.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #2437 : Svibanj 13, 2019, 15:06 »
prvi put da sam, otkako pratim liverpool, optimistican za narednu sezonu nakon bezuspješne borbe za naslov prvaka. u oba slučaja do sad smo ostajali bez najboljih igraca (xabi i suarez), ciji odlasci su bili nenadoknadivi. ove sezone je ta utrka bila timska, a i tokom te utrke smo riješili nove ugovore glavnim igracima. valja napomenuti kako u iducu sezonu ulazimo s uigranim fabinhom, koji je jos od one utakmice s bornemouthom u decembru jedan od bitnijih igraca, keitom koji je bio dosta dobar posljednja dva mjeseca, te oporavljenim oxom. plus sto se jos nadam barem trojici novih igraca na ljeto (bek, centralni vezni, krilo-napadac). tu je još i oporavljeni brewster za kojeg klopp stalno napominje kako u njega ima ogromno povjerenje, te ce dobiti šansu iduce sezone. .

bez obzira na sve ove pozitivne znakove u i oko kluba, drugo mjesto s 97 bodova zaista boli. ovo jedino može ublažiti osvajanje lige prvaka i otvaranje borbe za još dva trofeja. to bi znacilo i promijenu tog nekog mentalnog stanja u kojem nam uvijek nešto malo fali, i di uvijek neki bizarni potres mozga golmana u finalu, ili hrvacki zahvat ramosa, oduzmu to nešto. možda bi i to skidanje tereta s osvajanja velikog trofeja, a u borbi smo za najveci klupski, pomoglo da iduca sezona ne bude neka "iznad naših mogucnosti", nego da nastavimo s ovim napretkom.

ajmo sad po tu ligu prvaka.

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #2438 : Svibanj 13, 2019, 16:31 »
Ja bas naprotiv mislim da i sljedece sezone imamo utrku dva kluba za naslov i slicne brojke na kraju sezone ce bit ostvarene (92+ boda prvi i drugoplasirani).

I prije ove sezone se pisalo da nema sanse da CIty moze ponovit onakvu sezonu pa je, sljedece sezone ce im bit jos teze otkinut bodove, pogotovo "malim" ekipama. Ali isto tako i s nama, nadam se samo da ce Klopp malo vise riskirati na gostovanjima i rotirati u napadu da se ne ponove Everton i WHU

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #2439 : Svibanj 13, 2019, 17:55 »
Još jedna stvar koja je po meni bitna, a koja dodatno oblikuje dnk kluba. Moramo se maksimalno boriti za svaki trofej! Sa 2-3 pojačanja sa kojima ćemo imati rotaciju od preko 20 kvalitetnih igrača i imat ćemo sasvim dovoljno igrača da ne odbacujemo kupove kao što smo to ovih godina radili! Svaki trofej je bitan, svaki kup je bitan, a mi smo u zaostatku 6 trefeja iza Man Utd 66-60.

Bitna stvar je da ako osvojimo ligu prvaka otvaraju nam se dvije nove prilike za trofeje gdje ćemo biti apsolutni favoriti i favoriti.
Sa eventualnim osvajanjem lige prvaka (i Cityevim osvajanjem fa cupa), a nakon pauze gdje će nadam se svi napuniti baterije krenuće sezona gdje ćemo se imati priliku boriti za 7 trofeja i u svakom od tih natjecanja bit ćemo jedan od najvećih favorita. Nema više zajebancije, svaki trofej je bitan i po svaki treba krenuti maksimalno, predugo čekamo trofeje, previše ih želimo, a  premalo smo ih osvojili u zadnjih 14 godina, a prevelik i preozbiljan smo klub da bi to sebi dopustili i dalje.

U dobroj smo situaciji kao klub, u svakom pogledu smo se podigli i imamo priliku sa Kloppom da se zacementiramo među 4-5 najboljih klubova svijeta godinama i tu priliku ne smijemo propustiti!

Offline Coko gerrard

• Hero Member
« Odgovori #2440 : Svibanj 14, 2019, 06:16 »
Threat of Champions League ban hangs over Manchester City https://mol.im/a/7025095 via http://dailym.ai/android
Stavio sam tu,iako je možda u temu za LP trebalo. Jako me zanima dali su na regularan način došli do rezultata, ili ipak čestitamo titulu dopingiranom igraču :lose

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #2442 : Svibanj 14, 2019, 13:36 »
https://twitter.com/Sennesation/status/1128047879761711105

:lol

Jel ovo stvarno ili je montirano?

Ako je stvaro ovo je bas sramota  :lol

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline Skipper

• Hero Member
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.