Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 132055 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #2415 : Svibanj 12, 2019, 18:31 »
De banajte debila, kriste isuse

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #2416 : Svibanj 12, 2019, 18:33 »
Zašto ? Zato što iznosim svoje mišljenje ? Valjda je 21 vijek i imamo slobodu govora. Nikoga ne vrijeđam za razliku od mnogih vas ovdje koji iz nekog razloga vrijeđate...
A pogledajte malo prije Barcelone postove tko je vjerovato, a tkoo ne  ;)
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2019, 00:18 we_love_you_Liverpool »

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2417 : Svibanj 12, 2019, 18:35 »
Prošlu sezonu uzeli 100 bodova, ovu uzeli 98, pričati o bilo čemu kao razlog te dominacije osim o njihovoj superiornosti je teški idiotizam.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #2418 : Svibanj 12, 2019, 18:39 »
Kome ide zlatna kopacka ili ima vise kopija ? Vidim da su se Salah i Mane slikali sa jednom

Online scouser68

• Hero Member
« Odgovori #2419 : Svibanj 12, 2019, 18:39 »
Tko ne vidi da je Liverpool ove sezone igrao debelo iznad svojih mogucnosti je slijep.
Sljedece sezone daj boze da bude nesto bolje od borbe za LP

Super si se sposro. Taman u tvom stilu..

Tko ne vidi da je ova momcad sposobna ponovno napasti titulu je slijep. Cuj, nesto bolje od borbe za LP.  :p

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #2420 : Svibanj 12, 2019, 18:50 »
Koje gluposti se ovdje pišu,City je u dvije seozne zaredom skupio 198 bodova,znaci 99 prosjecno po sezoni i onda dode ovdje netko pa prica o varu i skidanju gaca od strane protivnika. Trebao nam je samo jedan gol kontra uniteda,evertona,leicestera ili west hama,ili da nas nije sjebalo onih 11 mm protiv citija,dakle mozemo reci pa falilo nam je samo malo srece koja nas je poprilicno pratila ove sezone realno,a bilo je dosta golova iz ofsajda i par sumnjivih jedanesteraca u nasu korist,nema se smisla sad umanjivat zasluzenost citijeve titule i zazivat var. Drugi forumas kaze da cemo se dogodine borit za ligu prvaka. Ovakav tim da se prepadne jednog uniteda,arsenala ili chelsea sa zabranom transfera. Dogodine smo opet minimalno drugi,jer sam siguran da cemo jos uznapredovat i dovest koje pojacanje. A sad nista idemo osvojit Ligu prvaka i sa 6 titula nadam se pokazat ostalima ko je gazda u engleskoj sta se tice europe.City toliko nece osvojit za zivota nasih koliko smo mi u ligi prvaka.

Online scouser68

• Hero Member
« Odgovori #2421 : Svibanj 12, 2019, 18:54 »
Potpuno zasluzen naslov Citya. Bilo kakvo vađenje na suce ili neka sreca ili nesreca je potpuno promasena stvar.

Poslije Madrida mozemo donijeti sveukupan sud o sezoni, ali zaista dvije sjajne sjajne ekipe su ove sezone bile City i Liverpool. City je bio bolji za taj bod. Idemo dalje. Via Madrid.  B-)

• Hero Member
« Odgovori #2422 : Svibanj 12, 2019, 18:55 »
Da navijač Liverpoola nakon sezone gdje imaš jedan poraz, gdje izgubiš 17 bodova,gdje na Anfieldu nisi izgubio 39-40 utakmica,  gdje pokažeš da ni po čemu nisi lošiji od prvaka i u borbi za titulu i u međusobnim duelima, gdje pokažeš i kvalitet i karakter, gdje pokažeš dodatni napredak kao i svaku pretkodnu sezonu, kažee tako nešto da ćemo se boriti za lp dogodine...
I sve to nepunih 5 dana nakon što pobijediš bez 2 ponajbolja igrača jednu Barcelonu i jednog od najboljih ako ne i najboljeg igrača svih vremena 4-0... Liverpool može biti samo bolji i dominantniji, lakše osvajati bodove protiv Newcastlea, Southamptona i sličnih, a i ove plastikanere koji su osvojili titulu dobiti.

Žao mi je zbog mnogih ovdje koji nikad neće osjetiti pravu emociju koju Liverpool nosi sa sobom, ali mi je drago zbog vas i vašeg zdravlja. Liverpoolu ne trebaju fensi navijači, Liverpool se voli do srži, do granica zdravog razuma. Jer "WE ARE LIVERPOOL, THIS MEANS MORE"

Glave gore, vratit ćemo se još jači! YNWA.
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2019, 00:20 we_love_you_Liverpool »

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #2423 : Svibanj 12, 2019, 20:10 »
One season wonder & the most overpaid goalkeeper + Mane  :kuler

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2424 : Svibanj 12, 2019, 23:08 »
Djelomično se slažem s devilom. Da, premašili smo naše realne mogućnosti s 97 bodova, ali mislim da nam LP ne dolazi pod upitnik. Očekujem nas na 2. mjestu s nekih 80 bodova.

Ajmo uzeti jebenu LP.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2425 : Svibanj 12, 2019, 23:55 »
1.6. nam određuje sezonu. Osvojimo li LP možemo reći da smo imali fantastičnu sezonu. Poraz nas vodi do kolektivnog suicida
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2426 : Svibanj 13, 2019, 00:06 »
1.6. nam određuje sezonu. Osvojimo li LP možemo reći da smo imali fantastičnu sezonu. Poraz nas vodi do kolektivnog suicida

Tako nekako. Ne ako se gleda šira slika, ali bojim se da to neće biti moguće.
Never miss a good chance to shut up.

• Hero Member
« Odgovori #2427 : Svibanj 13, 2019, 00:18 »
realnost je da će City dogodine morati imati lošiju sezonu, mislim da će se to morati desiti, očekujem ih ispod 90, ali mi teško da ćemo preći 80ak... mi i ove 4 ekipe ćemo se boriti za te 3 pozicije koje vode u lp

Online scouser68

• Hero Member
« Odgovori #2428 : Svibanj 13, 2019, 00:39 »
Opet smo City i mi slijedece sezone u borbi. Ne ulazim u prognoze oko samih bodova. Slazem se da je 97 stvarno ludo, ali stavljati nas u borbu za Ligu prvaka s Chelzom koja mozda ostane bez Hazarda i ima zabranu kupovine igraca, Arsenala i UTD-a koji su u teskom rebuildu, ajde Tottenham treba vidjeti kako ce odraditi ljetni rok, a i Eriksen im je pod velikim upitnikom oko odlaska/ostanka.. Borba za naslov ce biti aktualna i slijedece sezone. Ovo je stvarno sjajna ekipa s vrhunskim trenerom koju cemo nadam se dodatno nadograditi i mi nekakvom kvalitetom u smislu sirine..
Da, pojacat ce se i City, ali necemo mi osvojiti 80, a oni 95. To sam osobno uvjeren da nece biti.

S druge strane, ne osvojiti Ligu prvaka bi meni bilo stvarno brutalno bolno. Svakako ce definirati sezonu..
Guardiola recimo sedam godina ne moze do finala LP-a.. Njemu je to ogroman teret na leđima. Arapi zele ušatog vise od svega..

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #2429 : Svibanj 13, 2019, 09:15 »
Očekujem nas dogodine na istim mjestima gdje smo bili i ove godine.
U vrhu svjetskog nogometa i nigdje drugdje.
Pratim već predugo Liverpool. Svake godine kad bi bili u trci za naslov i propali nažalost na kraju(svakih pet godina negdje) u sljedeću sezonu ulazili smo rastrgani, što od prevelikih nadanja, što od toga da bi nam igrači otišli, i dalje smo se nadali ali bi ubrzo bili prizemljeni.
Ovo je prvi put da ne bi trebalo biti odlazaka ključnih igrača, i razbijanja momčadi nakon neuspjelog napada na titulu. Nikad ni više bodova nismo uzeli. Znači ova ekipa je bolja od bilo koje naše koja se borila za naslov, i jedina koja bi to trebala pokušati ponovo, i ponovo..

Ne bojim se nimalo. Liverpool je opet SILA (napokon, puno hvala gospodine Klopp), kako u Europi tako i u Engleskoj, i ne vidim propast kao svih tih prošlih dobrih sezona već se neizmjerno radujem onom sto slijedi.

To što smo igrali na gornjoj granici mogućnosti je mozda donekle i točno, ali tako smo igrali jer smo imali nekog tko nas je gonio da tako igramo(city), a tog ćemo imati i nagodinu, a pod Kloppom igraš 150 na sat, a tako će biti i nagodinu, siguran sam.