Autor Tema: Roma away, 2.5.  (Posjeta: 2863 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
Odg: Roma away, 2.5.
« Odgovori #15 : Travanj 15, 2018, 19:02 »
da, sad sam i sam malo detaljnije pogledao.
ukupno gledano, brodom da se poklapaju datumi može se jedino izvesti sljedece.
iz splita standardno gore opisano za anconu na utakmicu, a kuci u cetvrtak navecer iz barija za dubrovnik.
tokom noci se ukrcati na bus za bari(vlak ima tek u sedam i nesto ujutro što znaci da treba probdjeti noc u rimu), pa predvecer brodom za dubrovnik.

Jedino tako, prava turneja :D
Sve sam blize razmisljanju da bi bilo najbolje sva sredstva ostavit za eventualno finale :)
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline GocLFC

• Newbie
  • Wish to visit Anfield
« Odgovori #16 : Travanj 17, 2018, 11:19 »
ja sam za romu skroz ali uvijek postoji ali... strgo sam nogu prije tjedan dana pa ako se uspijem oporavit do finala(vjerujemo u finale jel tako) najbolje bi bilo da na finale otpicimo
LFC love <3

Offline RobbieGod11

• Hero Member
« Odgovori #17 : Travanj 26, 2018, 23:31 »
Ide li itko na kraju? Ja krećem 1.5 Split - Ancona trajekt, 2.5 sam ujutro oko 7.00 u Anconi pa cu vlakom do Rima. Povratak 3.5 Rim - Split sa Vuelingom, 50ak € je bila avionska karta. Dobili smo 5k karata koje su rasprodane al kolko čitam na Rawku imam osjećaj da su se malo prepali Rima, ja sam si izgleda uspio riješit Spare, nadam se samo da neće biti problema na ulazu jer su najavili da će se moći ući samo s kartom koja je na naslovljena na tvoje ime te da će kontrolirati svaku ulaznicu. Ako ide netko nek se javi na Pm pa se možemo naći, bolje da nas ima više, nebi želio dobit nožićem po guzi.

YNWA

Offline markec2408

• Hero Member
« Odgovori #18 : Travanj 27, 2018, 18:27 »
Ide li itko na kraju? Ja krećem 1.5 Split - Ancona trajekt, 2.5 sam ujutro oko 7.00 u Anconi pa cu vlakom do Rima. Povratak 3.5 Rim - Split sa Vuelingom, 50ak € je bila avionska karta. Dobili smo 5k karata koje su rasprodane al kolko čitam na Rawku imam osjećaj da su se malo prepali Rima, ja sam si izgleda uspio riješit Spare, nadam se samo da neće biti problema na ulazu jer su najavili da će se moći ući samo s kartom koja je na naslovljena na tvoje ime te da će kontrolirati svaku ulaznicu. Ako ide netko nek se javi na Pm pa se možemo naći, bolje da nas ima više, nebi želio dobit nožićem po guzi.

YNWA

Idem i ja. Letim iz Splita 1.5 popodne a vracam se 3.5. ujutro.

Uspio dobiti 2 karte ali ne znam za koju tribinu. Znati cu kada ih preuzmem na dan tekme. Ono sto je sigurno je da sam medu Rominim navijacima 😎😎 Tako da idem bez dresa, šala itd.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #19 : Travanj 27, 2018, 19:31 »

Uspio dobiti 2 karte ali ne znam za koju tribinu. Znati cu kada ih preuzmem na dan tekme. Ono sto je sigurno je da sam medu Rominim navijacima 😎😎 Tako da idem bez dresa, šala itd.

Imas muda, frend je bio na Lazio-Roma i kaže da je malo zajebano
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #20 : Travanj 28, 2018, 16:38 »

https://telesport.telegram.hr/price/roma-vs-liverpool-aveti-proslosti/
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!