Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 47893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline treiler

• Hero Member
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #525 : Listopad 17, 2020, 22:02 »
U nekom najboljem slucaju ce imati istegnuce ligamemata, sto je opet 3-4 mjeseca

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #526 : Listopad 18, 2020, 03:23 »
Kaze kvazistrucnjak 2 sedmice, bit ce spreman za 2 kola.

Zato što jebeno previše volim ovaj Liverpool i sve pokušavam gledati nekad i previše pozitivno kad je ovaj klub u pitanju.... Čitav dan se osjećam loše, imam mučninu, ne mogu oka sklopiti, proganja me ova jebena utakmica. Ja se ispričavam što sam rekao da su 2 tjedna u nadi da je samo udarac i ohrabren time što je Van Dijk ustao poslije i hodao.

Jednostavno Liverpool volim na jedan bolestan način i bolje bi mi bilo da ga prestanem pratiti jer ću narušiti sebi zdravlje,    ponašam se kao idiot kad je u pitanju Liverpool kao klinac od 13 godina.... ne postoji stvar koja me može iznervirati u životu sem Liverpoola, hladan, promišljen u svemu, ali kad je Liverpool u pitanju bolestan.... Ja se još jednom duboko ospričavam i tebi i svima ako sam ikad ikog povrijedio na bilo kakav način, znajte da nije bilo ni 1% namjere, mislim da je za mene najbolje da prestanem pisati na ovom forumu iako mi je ovo drago mjesto, sa dragim ljudima koji dijele ljubav prema najljepšem klubu na svijetu. Nadam se da Virgil neće biti odsutan koliko se priča i svima nam želim da se što više veselimo uspjesima ovog posebnog kluba. Ovaj klub kad se voli onda se voli do srži, zato ga većina ostalih mrzi.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #527 : Listopad 18, 2020, 08:07 »
De odmori nas.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #528 : Listopad 18, 2020, 15:04 »
Zato što jebeno previše volim ovaj Liverpool i sve pokušavam gledati nekad i previše pozitivno kad je ovaj klub u pitanju.... Čitav dan se osjećam loše, imam mučninu, ne mogu oka sklopiti, proganja me ova jebena utakmica. Ja se ispričavam što sam rekao da su 2 tjedna u nadi da je samo udarac i ohrabren time što je Van Dijk ustao poslije i hodao.

Jednostavno Liverpool volim na jedan bolestan način i bolje bi mi bilo da ga prestanem pratiti jer ću narušiti sebi zdravlje,    ponašam se kao idiot kad je u pitanju Liverpool kao klinac od 13 godina.... ne postoji stvar koja me može iznervirati u životu sem Liverpoola, hladan, promišljen u svemu, ali kad je Liverpool u pitanju bolestan.... Ja se još jednom duboko ospričavam i tebi i svima ako sam ikad ikog povrijedio na bilo kakav način, znajte da nije bilo ni 1% namjere, mislim da je za mene najbolje da prestanem pisati na ovom forumu iako mi je ovo drago mjesto, sa dragim ljudima koji dijele ljubav prema najljepšem klubu na svijetu. Nadam se da Virgil neće biti odsutan koliko se priča i svima nam želim da se što više veselimo uspjesima ovog posebnog kluba. Ovaj klub kad se voli onda se voli do srži, zato ga većina ostalih mrzi.

nadam se da nemaš oružje doma

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #529 : Listopad 18, 2020, 15:38 »
Joj sta vise ubijate covjeka...ok, covjek to voli i emocionalan je. Netko ide u ekstreme sa ljubavlju netko sa pljuvanjem, i mene zna zivcirati oboje ali jebemu mater,nekako me manje zivcira kad neko previse voli klub nego netko tko samo sere. Sjasite mu vise,nis lose ne misli
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #530 : Listopad 18, 2020, 15:42 »
Joj sta vise ubijate covjeka...ok, covjek to voli i emocionalan je. Netko ide u ekstreme sa ljubavlju netko sa pljuvanjem, i mene zna zivcirati oboje ali jebemu mater,nekako me manje zivcira kad neko previse voli klub nego netko tko samo sere. Sjasite mu vise,nis lose ne misli

Slažem se..

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #531 : Listopad 18, 2020, 15:42 »
Znači izgleda da je out 7mj. Ako ne kazne onog idiota Pickforda naknadno treba mu noge polomit! 
YNWA!!

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #532 : Listopad 18, 2020, 15:44 »
Kazu nije violent conduct, a ovo je Pickfordu vec cetvrti put da nekog uhvati u makazice. Radi to lik sa namjerom, niko me ne moze ubjediti u pogresno.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #533 : Listopad 18, 2020, 15:46 »
Smrad jebeni! Ako već nije dobio isključenje zbog onih morona jebeni savez ga mora naknadno kazniti!
Lik je VVD sjebo možda i karijeru a nama ponajbokjeg igrča i sezonu.  :zid
YNWA!!

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #534 : Listopad 18, 2020, 15:48 »
Sigurno ce kaznitii Engleza, koji je uz to prvi golman reprezentacije, štiti savez svoje, nije da nismo navikli.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #535 : Listopad 18, 2020, 15:52 »
Davno smo izasli iz srednjeg vijeka ali kod ovakvih teskih ozljeda koje mogu igracu okoncati karijeru jos uvijek me nekako pali "oko za oko,zub za zub" princip...u smislu,ako na taj nacin tako tesko ozljedis igraca i riskiras mu karijeru,onda ne zasluzujes nista manju pauzu od njega. Znaci,trgaj ti sine ali te nema na terenu sve dok se i potrgani igrac ne vrati na teren. Ljut sam ali i dalje ne pricam potpuno subjektivno zato sta je to VVD i Liverpool.
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #536 : Listopad 18, 2020, 15:53 »
Sigurno ce kaznitii Engleza, koji je uz to prvi golman reprezentacije, štiti savez svoje, nije da nismo navikli.

Klub ne smije dozvoliti da ovo prođe nekažnjeno! Nadam se ni da mu navijači redsa neće dati mira
YNWA!!

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #537 : Listopad 18, 2020, 15:56 »
koliko se sjećam, VVD je imao već sličnu ozljedu u southamptonu

dobra stvar je što je za stopera ovakva ozljeda ne mora nužno značiti kraj karijere kao što su neki napadači znali propasti zbog teških ozljeda jer su izgubili fizičku moć jer VVD se između ostalog oslanja na iq, pregled igre i prirodni je vođa u obrambenoj liniji

a što se tiče ostatka sezone, mogu samo reći jebiga...baš je peh da nam je to najtanja pozicija, ali vjerujem da smo dovoljno moćni da ostanemo konkurentni. možda baš ovo malo podigne i razinu igre kod matipa i gomeza koji su se do sada navikli na to da imaju van dijka uz sebe, a sad će morati preuzeti više odgovornosti za zadnju liniju

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #538 : Listopad 18, 2020, 16:05 »
koliko se sjećam, VVD je imao već sličnu ozljedu u southamptonu

dobra stvar je što je za stopera ovakva ozljeda ne mora nužno značiti kraj karijere kao što su neki napadači znali propasti zbog teških ozljeda jer su izgubili fizičku moć jer VVD se između ostalog oslanja na iq, pregled igre i prirodni je vođa u obrambenoj liniji

a što se tiče ostatka sezone, mogu samo reći jebiga...baš je peh da nam je to najtanja pozicija, ali vjerujem da smo dovoljno moćni da ostanemo konkurentni. možda baš ovo malo podigne i razinu igre kod matipa i gomeza koji su se do sada navikli na to da imaju van dijka uz sebe, a sad će morati preuzeti više odgovornosti za zadnju liniju
Imao je ozljedu ligamenata gleznja. Tada ga je isto polomio jos jedan engleski idiot

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #539 : Listopad 18, 2020, 19:01 »
Do kraja sezone out. Ide na operaciju.
Never miss a good chance to shut up.