Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36091 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline scouser68

• Hero Member
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #465 : Travanj 29, 2019, 12:14 »

:klanja

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #466 : Lipanj 01, 2019, 23:37 »
nemam vise zivaca s ovim klubom, jednostavno nemam

kad god nam se malo otvore vrata, sami ih zalupimo svom snagom

virgile, znam da neces bit ono sto svi misle da hoces, za sad te molim samo da budes bolji od lovrena. nece ni to bit bas lako

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #467 : Lipanj 02, 2019, 00:18 »
CS lagano  :kuler

Opada koeficijent za zlatnu loptu, a Messiu raste  :D
Nekidan bilo 1,50-2,75, sad po sky betu 2 Messi, a Van Dijk 2,1 .
Naredni mjeseci će dati odgovore, možda i liga nacija i copa America.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #468 : Lipanj 02, 2019, 00:23 »
nejverovatno koliko su nas on i Alisson digli, znam da smo to prežvakali i ponovili, ali naša obrana je danas druga priča!  :love
YNWA!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #469 : Lipanj 02, 2019, 01:43 »
Ostavio sam glas na njegovoj pjesmi. Dirty old town... ako ne najbolji onda definitivno top 3 obrambeni od kad pratim lfc

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #470 : Lipanj 03, 2019, 15:05 »
Zanimljivo je klađenje na Zlatnu loptu 2019, jer nema Eura ni WC. Na Messija 2.0, na Van Dijka 2.10. Užasno gusto, a tim više šteta što smo ostali kratkih ruku u Premiershipu, da smo osvojili vjerojatno bi Virgil bio čisti favorit.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #471 : Lipanj 03, 2019, 15:11 »
Ostavio sam glas na njegovoj pjesmi. Dirty old town... ako ne najbolji onda definitivno top 3 obrambeni od kad pratim lfc

Pratim 20ak god lpool, negdje od '97, neznam  ko bi mu uopće bio prava konkurencija..

naravno da je bilo dobrih stopera, al neki su dobro čitali igru a bili spori (Hypia), neki su bili tehnički limitirani (Carra), neki imali solidne tehnikalije i fiziku ali glava kiksajuća (Škrtel/Lovren).. nezz stvarno ko je bio baš toliko kompletan i dominantan da bi stao u istu rečenicu, bez podcjenjivanja ostalih, nastojim biti realan..
Trenutno najbolji stoper na svijetu, takvog nismo imali..
YNWA!!

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #472 : Lipanj 03, 2019, 15:24 »
Pratim 20ak god lpool, negdje od '97, neznam  ko bi mu uopće bio prava konkurencija..

naravno da je bilo dobrih stopera, al neki su dobro čitali igru a bili spori (Hypia), neki su bili tehnički limitirani (Carra), neki imali solidne tehnikalije i fiziku ali glava kiksajuća (Škrtel/Lovren).. nezz stvarno ko je bio baš toliko kompletan i dominantan da bi stao u istu rečenicu, bez podcjenjivanja ostalih, nastojim biti realan..

Alan Hansen

Offline we_love_you_Liverpool

• Sr. Member
« Odgovori #473 : Lipanj 03, 2019, 15:40 »
Hansen i Van Dijk dva najbolja bez dileme, ali mislim da je Van Dijk ipak malo dominantniji u odnosu na ono što je Hansen bio, ali Alan je bio veliki igrač, 8 titula, osvojio 3 lige prvaka (od toga 2 CS po 1-0 i 1-1 u Rimu sa Romom), šteta suspenzije zbog Heysela jer bi siguran sam osvojili još koju ligu prvaka u tom periodu, ali nek se vrati u narednim godinama  :D

Kad je krenuo onda Son prema golu već sam pomislio da je to prvi put kad će ga neko predriblati, ali onda odjednom Van Dijk produži korak i izbi loptu u korner... Kakva dominacija  :klanja

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #474 : Lipanj 03, 2019, 16:32 »
Hansen i Van Dijk dva najbolja bez dileme, ali mislim da je Van Dijk ipak malo dominantniji u odnosu na ono što je Hansen bio, ali Alan je bio veliki igrač, 8 titula, osvojio 3 lige prvaka (od toga 2 CS po 1-0 i 1-1 u Rimu sa Romom), šteta suspenzije zbog Heysela jer bi siguran sam osvojili još koju ligu prvaka u tom periodu, ali nek se vrati u narednim godinama  :D

Kad je krenuo onda Son prema golu već sam pomislio da je to prvi put kad će ga neko predriblati, ali onda odjednom Van Dijk produži korak i izbi loptu u korner... Kakva dominacija  :klanja
Vvd:Son  da lagano ko na rekreaciji svaka cast

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #475 : Lipanj 03, 2019, 18:24 »
Alan Hansen

Vidim da je bio dio lpoola 80ih, nikad ga nisam gledao..

YNWA!!

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #476 : Lipanj 03, 2019, 18:32 »

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #477 : Lipanj 03, 2019, 19:33 »
Vidim da je bio dio lpoola 80ih, nikad ga nisam gledao..
I ja bas ne puno kolko smo mogli tada  i to jos u crnobijeli boji   :O
Sjecam se ko juce Brugge LFC  3:2 i 1:1 bio sam mali klinac
al ako pogledas snimke polufinala protiv Barce - to je taj nivo Nemoze bolje zato svaka cast ovoj ekipi LFC

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #478 : Lipanj 03, 2019, 20:09 »

Agger i Hyypia. Na njih dvojicu sam mislio. Ali VVD je stvarno uzitak za gledanje.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #479 : Lipanj 03, 2019, 21:20 »
Agger i Hyypia. Na njih dvojicu sam mislio. Ali VVD je stvarno uzitak za gledanje.

Agger je imao sve predispozicije, ali ne i konstantu zbog ozljeda.. njega sam zaboravio, ali da, najbliži VVDu od ovih šta sam gledao, ali svejedno ne tolika klasa, nije ju dosegao, jbg
YNWA!!