Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36111 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #330 : Rujan 30, 2018, 22:15 »
Upravo takvi potezi ce u buducnosti donjeti najvise problema nogometu jer je i ovako proseravanje sa placama igracima i odstetama preslo svaku razumnu granicu
a to koliko Hendo i slicni zaradjuju odavno ne pokazuje koliko oni zaista vrijede a iskreno da je Klopp dao svoj novac siguran sam da bi Hendo bio zadnji na platnom spisku.
Jebiga, Klopp ga je platio koliko on misli da vrijedi a ne koliko ti mislis da vrijedi. Ako mislis da mi je dao jer nije “njegov” novac onda mi to stvarno nema nikakvog smisla. Koji bi razlog bio da Klopp da Hendi vise nego misli da vrijedi? Zasto to rade ne da Firminu, Salahu ili Dijku? Ovako trosi novac koji “nije njegov” sto ce vodit do toga da nema za bolje igrace, sto ce vodit do toga da ne moze napravit rezultat i da dobije otkaz, pa prakticki Hendi daje svoje novce.

Super su mi te ideje kako Klopp sigurno misli da je Hendo govno, to sto mu igra, to sto ga hvali konstantno, to sto mu daje novi dugorocni ugovor, to sto mu je kapetan vec 3 i pol godine, ma ne, sigurno on misli da je govno i los kapetan.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #331 : Rujan 30, 2018, 22:21 »
Jebiga, Klopp ga je platio koliko on misli da vrijedi a ne koliko ti mislis da vrijedi. Ako mislis da mi je dao jer nije “njegov” novac onda mi to stvarno nema nikakvog smisla. Koji bi razlog bio da Klopp da Hendi vise nego misli da vrijedi? Zasto to rade ne da Firminu, Salahu ili Dijku? Ovako trosi novac koji “nije njegov” sto ce vodit do toga da nema za bolje igrace, sto ce vodit do toga da ne moze napravit rezultat i da dobije otkaz, pa prakticki Hendi daje svoje novce.

Super su mi te ideje kako Klopp sigurno misli da je Hendo govno, to sto mu igra, to sto ga hvali konstantno, to sto mu daje novi dugorocni ugovor, to sto mu je kapetan vec 3 i pol godine, ma ne, sigurno on misli da je govno i los kapetan.

Drzao je Klopp i Kariusa i drzi Morena i doveo je Klavana a i Matipa kojeg nekad uvede pred kraj pa usere sve pa nikom nista.Ko je rekao da je Klopp idealan bezgresan i da nema svojih mana i promasaja.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #332 : Rujan 30, 2018, 22:44 »
Drzao je Klopp i Kariusa i drzi Morena i doveo je Klavana a i Matipa kojeg nekad uvede pred kraj pa usere sve pa nikom nista.Ko je rekao da je Klopp idealan bezgresan i da nema svojih mana i promasaja.
Sve pet, al onda nemos rec da ga Klopp ne cijeni i da bi mu bio zadnji na platnoj listi. Klopp ga cijeni, jako. Mi se mozemo s tim sloziti ili ne, ali mislim da je bespotrebno raspravljati cijeni li ga Klopp, to je ocito.

Hendo ima svojih mana, definitivno. Isto tako ima ih puno manje nego se ovdje na forumu prica i sigurno njegova frizura nije jedna od tih mana. Daleko je od idealnog rijesenja, daleko je i od govna kakvim ga neki ovdje pokusavaju predstaviti. Zao mi je sto se cesce ne prica o njegovim stvarnim manama a manje o njegovom deranju ili sto su neki ostali jos u Kennyevoj eri, ali s Hendom je ocito tako kako je.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #333 : Rujan 30, 2018, 22:53 »
Sve pet, al onda nemos rec da ga Klopp ne cijeni i da bi mu bio zadnji na platnoj listi. Klopp ga cijeni, jako. Mi se mozemo s tim sloziti ili ne, ali mislim da je bespotrebno raspravljati cijeni li ga Klopp, to je ocito.

Hendo ima svojih mana, definitivno. Isto tako ima ih puno manje nego se ovdje na forumu prica i sigurno njegova frizura nije jedna od tih mana. Daleko je od idealnog rijesenja, daleko je i od govna kakvim ga neki ovdje pokusavaju predstaviti. Zao mi je sto se cesce ne prica o njegovim stvarnim manama a manje o njegovom deranju ili sto su neki ostali jos u Kennyevoj eri, ali s Hendom je ocito tako kako je.

Mnogo manje je primjetan kad prednji trojac igra dobro odnosno kad lakse zabijaju u zavrsnici.Cim momcad krene da se muci i njegove mane dolaze do izrazaja.
Al sad je kako kazes tako i treba ga trpit.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #334 : Listopad 01, 2018, 00:44 »
Henderson je vecinu vremena kod nas bio dobar i zahvalan igrac, ali je Liverpool jednostavno prerastao takve igrace.
Nije vise dovoljno dobar, prodaj ga i idemo dalje.

ovo je najbolji opis do sad

Henderson je ok igrač, zahvalan, ali je Liverpool stravično evoluirao zadnjih nekoliko sezona i definitivno smo prerasli igrače tipa Henderson
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Online adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #335 : Listopad 08, 2018, 21:14 »
Ne znam kako nije u top 30... meni je daleko ispred Godina a i ispred Varanea i Ramosa ali su ovi zbog toga sto su iz reala i osvojili lp uvijek tu, znam da je Godin osvojio EL i imao ok predatavu na sp ali realno Van Dijk je bolji stoper trenutno

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #336 : Listopad 08, 2018, 21:18 »
ispred Varanea nije niko ne brukaj se. Najbolji stoper univerzuma, tacka.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #337 : Listopad 08, 2018, 23:16 »
ispred Varanea nije niko ne brukaj se. Najbolji stoper univerzuma, tacka.
Je ako je Umtiti mrtav,a nije.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #338 : Listopad 08, 2018, 23:24 »
Nemoj biti smijesan, Umtiti je klasa ali je u isto vrijeme i kiksara, ne bi rekao ni da je bolji od VVD a kamol od Varanea koji je za mene najbolji stoper svijeta. Covjek je ispravljao sve kikseve Umtitia na prvenstvu a bgm ih je bilo puno i bez njega sigurno ne bi bili prvaci dok bez Umtitia bi.

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #339 : Listopad 08, 2018, 23:27 »
Ma da odsada je kiksara i lik koji ima dvije greske po sezoni  :love

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #340 : Listopad 09, 2018, 00:17 »
Mnogo vise od dvije, ali sta tebi da pricam kad ne vidis prst ispred nosa. Tebi je i Boateng i dalje top 3 stopera vjerovatno, a realnost je da trenutno nije razina ni Matipa.

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #341 : Listopad 09, 2018, 00:30 »
Pa dobro ja sam lud sta pricam s likom koji za Umtitia kaze da je kiksara a tip jedan od najkonstantnijih na svijetu.Ne postoji bezgresan stoper,to je valjda jasno.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #342 : Listopad 09, 2018, 00:47 »
Ja sam i rekao gore da je klasa za mene medju 5-10 najboljih na svijetu ali mi nije blizu Varanea.

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #343 : Listopad 09, 2018, 01:02 »
Ja sam i rekao gore da je klasa za mene medju 5-10 najboljih na svijetu ali mi nije blizu Varanea.
Po cemu to tocno nije blizu Varanea?
Postoji li.uopce sfvar u kojoj je Varane bolji od Umtitia?

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #344 : Listopad 09, 2018, 01:08 »
Ma ne postoji, Umtiti je bolji i od Neste i Maldinia
Ovako si isto glorifikovao De Bruynea pa je isti nestao u dvije najbitnije utakmice protiv nas kao i na citavom prvenstvu a raspravljali ste se sa mnom da je bolji Hazard ali Hazard vas nasamarao... ista stvar s Varaneom, polako samo ;)