Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36109 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #315 : Rujan 30, 2018, 01:43 »
Da, uzimam nevjerodostojnim mišljenje navijača za kojeg mislim da nema pojma o nogometu. Ti npr. spadaš u tu skupinu.
Isto tako, uzimam vjerodostojnim mišljenje i odluke ljudi koji su neki k***c napravili u nogometu. Klopp npr spada u tu skupinu.

Al da, uživaj i muči se h životu s tim tko ima traku oko ruke. :roll
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #316 : Rujan 30, 2018, 01:46 »
Kako li je onda Saciri dosao do Liverpoola sigurno slucajno ili ipak ne. Ipak ga je Klopp doveo on ne moze pogrijesiti ipak je uradio nesta u nogometu. Takodjer odlican potez je prodaja Coutinha u januaru i ne dovodjenje zamjene. Sve ok

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #317 : Rujan 30, 2018, 01:54 »
"Saciri" je financijski dobra odluka, odlična dapače. Dovedeš za 12 i sigurno ga za godinu dana možeš prodati za 20. Ja ga nisam želio jer mi se ne sviđa kao igrač (ne kažem da je loš i da nam ne može pomoći, alibda je užasbo precijenjen, to sam siguran), ali sam uvijek rekao kako ćemo sigurno zaraditi na njemu. Do tad će nam pomoći na način kao što nam je pomagao ove sezone, ali da bi volio krilo ravnopravno Salahu i Maneu, itekako bi, samo što ono košta.

Pa i bez Coutinha nas je uveo u LP i u njeno finale.

Ne kažem da je Klopp uvijek u pravu, ali ako ljudi kao Klopp i 10 drugih trenera, tj svi treneri koji su radili s Hendersonom iz dana u dan, krivo procjene da je Hendo vođa i materijal za kapetana, a jedan luigi dobro procjeni, onda je nešto jako pogrešno u trenerskoj struci.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #318 : Rujan 30, 2018, 02:02 »
Jedan luigi kako da ne da sad postavis anketu vjerujem da bi se 75-80% navijaca slozilo sa mnom da nije materijal za kapitena

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #319 : Rujan 30, 2018, 02:42 »
Van terena je sigurno vodja i dobar karakter, opcenito super decko koji se za sve sto ima krvavo namucio. Ali traka mu ne stoji nikako, to pripada Millieju ili Van Dijku. Stvarno mi ide na k njegovo pickaranje i mlatarenje rukama. Pogledaj ponekad prvo sebe i svoj alibi nogomet, sinko.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #320 : Rujan 30, 2018, 14:56 »
Vec se ranije vodila rasprava o pitanju kapetana. Meni osobno je to jako bitna stavka. Isto tako za mene Henderoson ne moze biti kapetan. Jednostavno nema ugleda na terenu da bude to.

Izdvojio bih dva primjera. Prvi recimo Totti i Gerrard koji su bili kapetani koji su nadahnjivali svojim izvedbama na terenu. Sto ce reci pozrtvovnoscu, golovima, asistima. Bili su tu da pokrenu ekipu kad je najteze.

Drugi tip mi je Roy Keane, Patrick Viera i Olvier Kahn (dodao bih tu i Carru). Neko tko se cuje na terenu, koga se slusa u svlacionici kad prica, i tko lupa samare po potrebi. Vodja za kojeg ces ginuti na terenu.

Hendo mi ne djeluje kao niti jedan od gore navedenih primjera. Jednostavno nema tu karizmu. 

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #321 : Rujan 30, 2018, 18:47 »
Slozio bih se sa momcima gore i dodao da je Hendo sve ono sto jedan kapetan u nogometu nebi trebao da bude.
On je jedna od najslabijih karika danasnjeg Liverpoola u svakom smislu rjeci i njega imati za kapetana je epska sprdacina sa ovim klubom i svim ostalim kapetanima sirom planeta u povjesti nogometa kad je ta uloga kapetana  nesto u momcadi i znacila.
Njegovim izborom se definitivno i ta uloga kapetana totalno degradirala i od nje napravio cirkus tako da poslje njega ja glasam za Morena da bi se kontinuitet gluposti nastavio.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #322 : Rujan 30, 2018, 19:26 »
Slozio bih se sa momcima gore i dodao da je Hendo sve ono sto jedan kapetan u nogometu nebi trebao da bude.
On je jedna od najslabijih karika danasnjeg Liverpoola u svakom smislu rjeci i njega imati za kapetana je epska sprdacina sa ovim klubom i svim ostalim kapetanima sirom planeta u povjesti nogometa kad je ta uloga kapetana  nesto u momcadi i znacila.
Njegovim izborom se definitivno i ta uloga kapetana totalno degradirala i od nje napravio cirkus tako da poslje njega ja glasam za Morena da bi se kontinuitet gluposti nastavio.
Dobro kad je on prvotno izabran za kapetana nakon SG u ekipi nije niti bilo nekog drugog igrača koji bi mogao preuzet traku. Kroz sad ovih par godina situacija se promijenila.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #323 : Rujan 30, 2018, 19:54 »
Dobro kad je on prvotno izabran za kapetana nakon SG u ekipi nije niti bilo nekog drugog igrača koji bi mogao preuzet traku. Kroz sad ovih par godina situacija se promijenila.

Pa da, upravo tako.. i da nadodam, očekivalo se da će se razviti u boljeg igrača nego što je danas.. nezahvalno ni bilo bilo kojem treneru smjenjivati kapetana, odnosno demoračizirati igrala na takav način, to se ne radi..

Ono di griješimo je to što je redovito u 11 i produžujemo ugovor nepotrebno
YNWA!!

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #324 : Rujan 30, 2018, 20:01 »
Henderson je vecinu vremena kod nas bio dobar i zahvalan igrac, ali je Liverpool jednostavno prerastao takve igrace.
Nije vise dovoljno dobar, prodaj ga i idemo dalje.

Offline Slav26

• Hero Member
« Odgovori #325 : Rujan 30, 2018, 20:34 »
Henderson je vecinu vremena kod nas bio dobar i zahvalan igrac, ali je Liverpool jednostavno prerastao takve igrace.
Nije vise dovoljno dobar, prodaj ga i idemo dalje.

Kome? Klubovi stoje u redu i natječu se tko će više ponuditi...
Koliko on nama vrijedi, toliko nam nijedan klub ne bi platio. Neka njega kod nas. Da ima boljih od njega, ima, da nam još može poslužiti, može.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #326 : Rujan 30, 2018, 20:40 »
Milanu. Klub po mjeri za njega i tamo bi mogao biti kapiten pa bi se njegovi fanovi jos vise mogli hvaliti....

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #327 : Rujan 30, 2018, 20:51 »
Henderson nam stvarno nije nikakav problem,bezveze ste se uzasrali.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #328 : Rujan 30, 2018, 21:32 »
Milanu. Klub po mjeri za njega i tamo bi mogao biti kapiten pa bi se njegovi fanovi jos vise mogli hvaliti....
Steta sto Milan da ih okrenes naopacke nebi im ispalo iz dzepova toliko koliko je Klopp dao Hendi novim ugovorom, sigurno je to samo da zajebe ekipu da ga sto skuplje proda...

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #329 : Rujan 30, 2018, 22:04 »
Steta sto Milan da ih okrenes naopacke nebi im ispalo iz dzepova toliko koliko je Klopp dao Hendi novim ugovorom, sigurno je to samo da zajebe ekipu da ga sto skuplje proda...

Upravo takvi potezi ce u buducnosti donjeti najvise problema nogometu jer je i ovako proseravanje sa placama igracima i odstetama preslo svaku razumnu granicu
a to koliko Hendo i slicni zaradjuju odavno ne pokazuje koliko oni zaista vrijede a iskreno da je Klopp dao svoj novac siguran sam da bi Hendo bio zadnji na platnom spisku.

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.