Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36110 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gerro

• Hero Member
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Zlopasha

• Hero Member
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #301 : Kolovoz 29, 2018, 19:12 »

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #302 : Rujan 28, 2018, 13:56 »
Valjda bude spreman za sutra mada nisam optimistican. Odbrana bez njeg je duplo slabija

Offline scouser68

• Hero Member

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #304 : Rujan 29, 2018, 23:58 »
Nadam se ovom vec od sljedece sezone.
Kapetane, pravi kapetane.

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #305 : Rujan 30, 2018, 01:13 »
Mislim da nemaš sreće. Osim toga, nikad mi ta opsjednutost oko nošenja trake neće biti jasno. Ako makneš Hendi traku, najednom će promijeniti način kako se ponaša kroz tekmu? Ili ako VvD daš traku to će mu dati neku posebnu dozvolu i snagu da podigne ostatak momčadi? Klopp smatra da mu je Hendo dobar vođa, ali mi nije jasno kako to točno sprečava VvD-a da ne bude vođa? Ja osobno vjerujem da je i da dobro vodi svoju obranu tako da mi nije jasno što bi mu traka oko ruke točno pomogla.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #306 : Rujan 30, 2018, 01:16 »
Jednostavno ne mogu zamisliti kako Jordan Henderson dize trofej Lige sampiona ili Premier lige. Mislim da bi se milioni djece prestali baviti fudbalom da se to desi...

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #307 : Rujan 30, 2018, 01:21 »
Jednostavno ne mogu zamisliti kako Jordan Henderson dize trofej Lige sampiona ili Premier lige. Mislim da bi se milioni djece prestali baviti fudbalom da se to desi...

Aha, ok, onda daj VvD-u traku. Nepobitan argument. Vjerujem da si se zbog sličnog i ti prestao baviti nogometom.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #308 : Rujan 30, 2018, 01:23 »
Aha, ok, onda daj VvD-u traku. Nepobitan argument. Vjerujem da si se zbog sličnog i ti prestao baviti nogometom.
Nadji mi slicno necemu da Henderson podize neki bitan trofej ?
Prestao sam se baviti jer nisam dovoljno dobar

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #309 : Rujan 30, 2018, 01:27 »
Nadji mi slicno necemu da Henderson podize neki bitan trofej ?
Prestao sam se baviti jer nisam dovoljno dobar

Slično tome da pravi profesionalac koji je bio kapetan u svakom klubu i repki za koju je nastupao i igrač kojeg su svi treneri i igrači hvalili kao pravog vođu i uzora podiže trofej? Fakat nemam primjer. Sramota za nogomet. :roll

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #310 : Rujan 30, 2018, 01:30 »
To kad kazes zvuci kao da je igrao za 7-8 klubova i u svakom bio kapiten. Vau. Jednostavno spletom nesrecnih okolnosti po nas klub je on postao kapiten. Bibliotekar otjerao Gerrarda itd itd. Ko zna sta bi se desilo da je Klopp zatekao Steviea.

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #311 : Rujan 30, 2018, 01:32 »
To kad kazes zvuci kao da je igrao za 7-8 klubova i u svakom bio kapiten. Vau. Jednostavno spletom nesrecnih okolnosti po nas klub je on postao kapiten. Bibliotekar otjerao Gerrarda itd itd. Ko zna sta bi se desilo da je Klopp zatekao Steviea.

Kapetan u mlađium uzrastima Sunderlanda, dokapetan u seniorskoj momčadi, kapetan i dokapetan Liverpoola, kapetan i dokapetan kroz 4 engleske nacionalne vrste. 10+ trenera mora izgubiti licencu jer su mu dali ta priznanja jer je eto luigi s foruma rekao kako on nije za kapetana. :roll

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #312 : Rujan 30, 2018, 01:34 »
Kapetan u mlađium uzrastima Sunderlanda, dokapetan u seniorskoj momčadi, kapetan i dokapetan Liverpoola, kapetan i dokapetan kroz 4 engleske nacionalne vrste. 10+ trenera mora izgubiti licencu jer su mu dali ta priznanja jer je eto luigi s foruma rekao kako on nije za kapetana. :roll
Jeste,ja jedini eto mislim da nije dostojan kapitenske trake, prelistaj malo forum, a vidi misljenja navijaca Liverpoola sirom Engleske i svijeta. Boli me kur.ac i da je bio kapetan Amerika kad trenutno taj posao ne obavlja dobro.

Online gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #313 : Rujan 30, 2018, 01:38 »
Jeste,ja jedini eto mislim da nije dostojan kapitenske trake, prelistaj malo forum, a vidi misljenja navijaca Liverpoola sirom Engleske i svijeta. Boli me kur.ac i da je bio kapetan Amerika kad trenutno taj posao ne obavlja dobro.

Ljudi koji su nekompetentni i koji nemaju baš nikakve kvalifikacije u nogometu imaju mišljenje? Mora da su 100% u pravu.

Kako se točno obavlja kapetanski posao? Evo, pogledaj zadnja dva interviewa TAA gdje hvali Hendersona i priča koliko mu je ovaj pomogao.
Na terenu je zadnjih godina vodio svoju momčad do borbe za titulu, do finala europa lige i finala LP. U svakoj toj sezoni LFC nije bio ni blizu favorita (osim u EL, ali tamo su nas suci pokrali). Isto k***c posao.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #314 : Rujan 30, 2018, 01:40 »
Ljudi koji su nekompetentni i koji nemaju baš nikakve kvalifikacije u nogometu imaju mišljenje? Mora da su 100% u pravu.

Kako se točno obavlja kapetanski posao? Evo, pogledaj zadnja dva interviewa TAA gdje hvali Hendersona i priča koliko mu je ovaj pomogao.
Uzimas nevjerodostojnim misljenja navijac kluba za koji i sam navijas samo zato sto si veci fan Hendersona od njegove majke.

Ne obavlja se sigurno tako sto samo mlataras rukama i iritantno namjestas frizuru dok Hazard od tebe pravi svoju kucku.

Dosta na ovu temu, idemo u off, odoh gledat seriju aj zz