Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36113 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #270 : Svibanj 17, 2018, 22:17 »
Ne slažem se s niti jednim i definitivno mislim da su njegovi izlasci i njegova boksanja užasna. :neznam

ok, koliko je kikseva imao od siječnja od kada ga je trener zacementirao na jedinicu? zapravo da se se preformuliram, koliko smo golova inkasirali na njegovim greškama?

mislim, još uvijek je golman dvojbene kvalitete, nije loš, nije ni turbo dobar, nekakav prosjek koji možda može napredovati, ali da me jebeš u izlascima je bolji od Mignoleta.  kad se sjetim te lignje koja izađe na korner i peterac i svaka pizda ga sruši..  :lose
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #271 : Svibanj 17, 2018, 22:23 »
Oke, sjeti se 3 boksanja protiv Citya kad je jedva skrenuo loptu i malo je falilo da je u potpunosti promaši, također i primjer Roma kad je Kolarov  pucao pa je završilo na prečki ili je boksnuo po sredini terena, primjer Tottenham kad smo dobili 1. gol.

Ne gledaju se samo primljeni golovi...
Never miss a good chance to shut up.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #272 : Svibanj 17, 2018, 22:33 »
Oke, sjeti se 3 boksanja protiv Citya kad je jedva skrenuo loptu i malo je falilo da je u potpunosti promaši, također i primjer Roma kad je Kolarov  pucao pa je završilo na prečki ili je boksnuo po sredini terena, primjer Tottenham kad smo dobili 1. gol.

Ne gledaju se samo primljeni golovi...

da ali se samo oni zapravo broje i utječu na rezu.. 

svaki golman ima svojih krivih procjena, nema tu bezgrešnih,  zbog tih nekih situacija mi nismo mirni s golmanom sljedeće sezone..
ono s Kolarovim udarcem mu ide na dušu, ali ono uopće nije lagan udarac iako je išao u njega..  ne kažem da me čini spokojnim, ali da ge jebeš, obrana bolje izgleda..  sad koliko je do VD, sigruno više nego do njega, ali Mignolet niti je sam bio pravovremen u izlascima niti je obranu znao posložiti kod prekida.. ovaj bar izađe i većinom to kupi, stvarno evo pokušavam se sjetiti koji gol smo primili na njegov kiks i nemogu. pa nije to loše, zar ne?
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #273 : Svibanj 17, 2018, 22:35 »
da ali se samo oni zapravo broje i utječu na rezu.. 

svaki golman ima svojih krivih procjena, nema tu bezgrešnih,  zbog tih nekih situacija mi nismo mirni s golmanom sljedeće sezone..
ono s Kolarovim udarcem mu ide na dušu, ali ono uopće nije lagan udarac iako je išao u njega..  ne kažem da me čini spokojnim, ali da ge jebeš, obrana bolje izgleda..  sad koliko je do VD, sigruno više nego do njega, ali Mignolet niti je sam bio pravovremen u izlascima niti je obranu nao posložiti kod prekida.. ovaj bar izađe i većinom to kupi, stvarno evo pokušavam se sjetiti koji gol smo primili na njegov kiks i nemogu. pa nije to loše, zar ne?

Gleda se sve kad govoriš kakav je netko golman. A sad za koje pogotke krivim njega, za koje obranu, vezu, napad ili nikoga sam pisao u temama tekmi. :)

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #274 : Svibanj 17, 2018, 22:44 »
Gleda se sve kad govoriš kakav je netko golman. A sad za koje pogotke krivim njega, za koje obranu, vezu, napad ili nikoga sam pisao u temama tekmi. :)

imali smo glupe golove iako puno manje nego ranije, no teško se za ijedan mogu sjetiti da je njegova izravna krivica.. mnogi su mu zamjerali i gol u njegov kut kod udarca Džeke kad je Lovren skočio u ništa, međutim meni tu golman teško može biti kriv ako je ostavljen 1 na 1..

ok, ne moramo se složiti, znam da si i ranije branio Mignoleta, no mislim da je Klopp morao raščistiti možemo li računati na Kariusa i mislim da ovaj nije podbacio.. relativno je mlad za golmana, tako da ima još nade za njega, vjerojatno neće biti nikad klasni golman, ali meni je trenutno dovoljan i onaj koji brani ono što mora biti njegovo..

Mignoletu ide u obranu da on u zadnjem redu nije imao VVDa..
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #275 : Svibanj 17, 2018, 22:56 »
imali smo glupe golove iako puno manje nego ranije, no teško se za ijedan mogu sjetiti da je njegova izravna krivica.. mnogi su mu zamjerali i gol u njegov kut kod udarca Džeke kad je Lovren skočio u ništa, međutim meni tu golman teško može biti kriv ako je ostavljen 1 na 1..

ok, ne moramo se složiti, znam da si i ranije branio Mignoleta, no mislim da je Klopp morao raščistiti možemo li računati na Kariusa i mislim da ovaj nije podbacio.. relativno je mlad za golmana, tako da ima još nade za njega, vjerojatno neće biti nikad klasni golman, ali meni je trenutno dovoljan i onaj koji brani ono što mora biti njegovo..

Mignoletu ide u obranu da on u zadnjem redu nije imao VVDa..

Slažem se da nije ništa kriv kod Džekinig pogotka. Osobno mislim da niti jedan nije dovoljno dobar i nadam se da dovodimo nekog tko je ipak više od samo solidnog golmana koji bi realno bio za sredinu EPL tablice.

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #276 : Svibanj 18, 2018, 08:20 »
Kod Dzekinog gola je jedino i kriv, od svega u te dvije utakmice.
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #277 : Svibanj 18, 2018, 09:30 »
Kod Dzekinog gola je jedino i kriv, od svega u te dvije utakmice.

Osobno takvu situaciju ne računam kao "golmanov kut". :neznam

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #278 : Svibanj 18, 2018, 11:24 »
Osobno takvu situaciju ne računam kao "golmanov kut". :neznam

Kakav golmanov kut? Od cijelog terena i milijardu mogucih mjesta odbio je loptu direktno Dzeki, a udarac nije bio bas toliko neukrotiv.
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #279 : Svibanj 18, 2018, 11:32 »
Kakav golmanov kut? Od cijelog terena i milijardu mogucih mjesta odbio je loptu direktno Dzeki, a udarac nije bio bas toliko neukrotiv.

Ahaaa. Ma mislio sam na gol u prvoj tekmi kad se nije išlo u blok Nainggolanu, pa Lovren krivo skače i onda Džeko zabija u "prvi" kut. Možda je mogao bolje reagirati, ali mu ne računam kao gol u "njegov" kut.

Za taj gol gdje je odbio Džeki se slažemo. To je sjebao.

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #280 : Svibanj 18, 2018, 11:50 »
Ahaaa. Ma mislio sam na gol u prvoj tekmi kad se nije išlo u blok Nainggolanu, pa Lovren krivo skače i onda Džeko zabija u "prvi" kut. Možda je mogao bolje reagirati, ali mu ne računam kao gol u "njegov" kut.

Za taj gol gdje je odbio Džeki se slažemo. To je sjebao.

:D

A taj Dzekin gol na Anfieldu nije ni 1% njegova krivica.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #282 : Svibanj 22, 2018, 22:18 »
Dobar je Virgil, hladan k'o špricer.
Nema straha, daj Ronalda, daj Real - znamo da smo dobri i da možemo.

Online adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #283 : Svibanj 27, 2018, 10:08 »
Virgil Van Dijk: "We should be proud of getting to a final like this..all the other teams say they are happy now because we lost but they should be jealous of us for getting here."

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #284 : Svibanj 27, 2018, 10:42 »
Virgil Van Dijk: "We should be proud of getting to a final like this..all the other teams say they are happy now because we lost but they should be jealous of us for getting here."

Dajte mu traku.