Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StevieG

• Hero Member
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #240 : Travanj 11, 2018, 13:53 »
Li la faul ne može biti guranje sa dvije ruke i to SA ISPRUŽENIM RUKAMA U LAKTOVIMA i uz to Sterling je bio u trku .... Da je bar bilo ramenom od rame , da je bar bilo nešto normalno , ali ispruženim rukama  !!!!!
Ljudi dajte malo realnosti , znam ja da ovaj lažni navijač Liverpoola ne podnosi Van Dijka , ali faul je bio čist ko suza i točka !
Van Dijk je promijenio Liverool u potpunosti , čovjek se ne oznoji na utakmici koliko se dobro postavlja .

Reći da ovo nije faul ? Reći da Sterling nije promijenio izbijanje Van Dijka svojim guranjem ? To je smiješna priča ! Jučer su nas suci oštetili prije nego njih , da nije bilo ovog pitanje je da li bi nam uopće dali gol u dvomeču , vjerojatno je bio plan da krenemo od početka kao u drugom poluvremenu , ali nas je ovo sasjeklo ... Ovo je faul. Ako ovo nije faul , ajde onda da kod svakog izbijanja lopte neko priđe igraču i gura ga.

p***ica, mali Sterling ga gurne k'o pero. Sram ga može bit. Meni bi bilo neugodno tražit faul
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #241 : Travanj 11, 2018, 13:56 »
Nisam Mihovile mislio za tebe da li si lažni navijač Liverpoola ili ne .
Faul je bio . Kad si u punom trku ne moraš igrača baš gurnuti svom snagom da bi ga omeo , čovjek je izguran sa terena , gurnut je od igrača u puno trku sa dvije ruke. Pa City bi za ovo traži crveni kurton da je neki naš gurnuo njihovog.
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #242 : Travanj 11, 2018, 14:05 »
Faul je bio . Kad si u punom trku ne moraš igrača baš gurnuti svom snagom da bi ga omeo , čovjek je izguran sa terena , gurnut je od igrača u puno trku sa dvije ruke. Pa City bi za ovo traži crveni kurton da je neki naš gurnuo njihovog.
Nisam ni mislio da si mislio na mene, no to ne mijenja cinjencu da to ovo nije faul.
Ne, City nebi trazio crveni karton, a Van Dijk je mogao u toj akciji apsolutno sve napraviti bolje.

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #243 : Travanj 11, 2018, 14:08 »
Trebao ju je izbiti u aut kad je već osjetio ovu stoku na sebi , da ju je izbio u aut vjerojatno bi i bio sviran faul , no nebitno , bitno je jedino ono što piše na semaforu , a to je da smo se popišali po katalonskom narkomanu . Šteta samo što nas je sudac oštetio pa smo primili ovaj gol jer bi prošao kao protiv Bajerna dok je vodio Barcelonu .

Trebao ju je samo izbaciti u aut i sve bi bilo ok , isto kao što je trebao Milner protiv Chelsea izbaciti loptu u aut da se izvrši izmjena , da se napravi mala pauza i uzme zraka za zadnjih 5 minuta , no on ju je izbio igračima Chelsea , i onda je Willian dao ono što je dao .
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Online Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #244 : Travanj 11, 2018, 14:09 »
Nećemo se dogovoriti.

Čitam svugdje okolo gdje stignem, mišljenja su podjeljena, većinom ih nalazim koji su bliži opciji prekršaj nego ne, kao i na našem forumu.

Za mene čist prekršaj.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #245 : Travanj 11, 2018, 14:09 »
Šteta samo što nas je sudac oštetio pa smo primili ovaj gol jer bi prošao kao protiv Bajerna dok je vodio Barcelonu .
:roll

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #246 : Travanj 11, 2018, 14:13 »
Ma gle, tehnički to jest prekršaj.

Ali treba uzeti u obzir sve okolnosti, posebno važnost utakmice i pritisak Citya. A onda i činjenicu da je VvD bez veze sebe doveo u ovu situaciju, odugovlačio bez riješenje s loptom u nogama, a stigao i širiti ruke, prije nego je panično izbio protivničkom igraču. Svi znamo da se u milijun situacija ne sude takvi fauli kad se igrač sam zakopa i bukvalno traži da ga protivnik faulira.
Say what again!

Online Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #247 : Travanj 11, 2018, 14:13 »
Vezano uz povijest bolesti njih dvojice, možda ja nisam dobro vidio tu situaciju, ali zašto je dao karton dijku zbog (čistog)starta na sterlingu?
Jer ga je zbacio ledjima poslije?

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #248 : Travanj 11, 2018, 14:14 »
Vezano uz povijest bolesti njih dvojice, možda ja nisam dobro vidio tu situaciju, ali zašto je dao karton dijku zbog (čistog)starta na sterlingu?
Ma to mi je bila uzasna odluka suca. Bas glupost.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #249 : Travanj 11, 2018, 14:15 »

Da bukvalno zato. Teška glupost suca u toj situaciji.
Say what again!

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #250 : Travanj 11, 2018, 14:16 »

Totalna debilana, ako itko, tu je Sterling trebao dobit žuti
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #251 : Travanj 11, 2018, 14:27 »
Ma sudac se žešće pogubio drugo poluvrijeme. Ko da mu je prva tekma u životu, malo pritiska i lik više ne zna šta radi. S druge strane, pomoćni je odlično mahao, jedina greška mu je praktički bio poništeni gol Cityja. I neka je :lol
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #252 : Travanj 11, 2018, 14:58 »

ne odgovaram ti na postove vec neko vrijeme iako si ko napaljeno pseto koje me pokusava zajahat. nisam ti ni prijavio post za vrijedjanje, dao sam ti dodatnu sansu za ostat ovdje, opcenito se prema tebi ponasam kao prema svakom drugom na forumu

shvati, toliko si jebeno nebitan da se uopce ne mislim bavit s tobom. sad lijepo odjebi i idi lijeci taj poremecaj podvojenih licnosti koji ti divlja otkad si dosao ovdje
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #253 : Travanj 11, 2018, 17:59 »
Ja bi sotonu poslo još koju funtu onak u znak zahvalnosti.

https://i.imgur.com/b3G7JDt.gifv

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #254 : Travanj 11, 2018, 18:45 »
Ja bi sotonu poslo još koju funtu onak u znak zahvalnosti.

https://i.imgur.com/b3G7JDt.gifv

Znači kobra ga još lupi nogom na kraju i VVD dobije žuti  :lol
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.