Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36115 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KarloZd

• Hero Member
  • YNWA
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #90 : Prosinac 28, 2017, 17:01 »
Pitam se šta bi se govorilo da ga je Pep doveo umjesto nas?  :hm

"Ah to je City, ruše rekorde iz roka u rok, prvo sa Stonesom pa potom s Walkerom pa evo sad i s Van Dijkom"
"Da nas barem hoće kupiti neki arap pa da smo kao City"
"Evo, standardno očekivano da nas top meta ponovno zaobilazi čim nam je konkurencija moćno platežni klub"
"FSG zajedno sa svojim moneyballom OUT"
"Daj iskrcaj više pare za ono što želiš pa makar preplatio" i sl.

:D
:amen
'Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.'

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #91 : Prosinac 28, 2017, 17:02 »
Ja još uvijek stojim kod one da nisu 'moje' pare a mišljenja sam da sa njim možemo očekivati dobar iskorak u defanzivi, ali i ofenzivi.

Doveli smo prvi izbor i to mi se sviđa, više nego da se, kao u prošlosti, krpamo nekim 'Klavanima' i onda još koji prijelazni rok cijenkamo oko +/-5mil za neku alternativu. Na papiru vrijedi nekih 35-40mil... ok, ima ugovor pa ovi mogu tražiti u startu još +15-20mil...ok, bilo je još ozbiljnih kandidata, kojima bi ga možda prije prodali, pa smo dodali još kojih 15-20...ok!

Prije jedno 15 godina je jedan ManU uzeo Ferdinanda za (na kraju) nekih 30-34mil... jebote i sada je to puno love za stopera!!! a koliko bi to bilo u današnje vrijeme?
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #92 : Prosinac 28, 2017, 17:03 »
Stvarno ne znas? Stvarno? Ako to mislis necu te nikad moc uvjerit u drugo ali nacin na koji trosis novce jedna je od kljucnih stvari koje utjecu na uspjesnost kluba.

Ajmo ovako: mi se borimo protiv klubova s vecim budgetom od naseg, da bi bili bolji od njih svaka nasa funta mora biti iskoristena bolje nego njihova. Mislim li da je Van Dijk najbolji nacin za iskoristit 75 mil i 180k tjedno? Ne.

pa sve ok

oni koji su plaćeni da misle o takvim pitanjima su se očito složili da vrijedi
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #93 : Prosinac 28, 2017, 17:05 »
pa sve ok

oni koji su plaćeni da misle o takvim pitanjima su se očito složili da vrijedi
Jesu, zato su oni placeni milijune da donose odluke, a ti i ja komentiramo na forumu. Al kad oni koji su placeni da donose odluke o postavi se sloze oko necega to tebe ne sprijecava da komentiras, zar ne? Nit mislim da bi te trebalo.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #94 : Prosinac 28, 2017, 17:14 »
Složio bih se s wwi5t-om, a vjerojatno samo pili naopako poučen svojim najavama za buduću klupsku legendu - Balotellija.  :D
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline Hyypiä

• Hero Member
« Odgovori #95 : Prosinac 28, 2017, 17:21 »
Složio bih se s wwi5t-om, a vjerojatno samo pili naopako poučen svojim najavama za buduću klupsku legendu - Balotellija.  :D

Čak i ne pila. Vidno je potresen :D
"Remember, one night stands only last one night, but syphilis lasts a lifetime."

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #96 : Prosinac 28, 2017, 17:26 »
Jesu, zato su oni placeni milijune da donose odluke, a ti i ja komentiramo na forumu. Al kad oni koji su placeni da donose odluke o postavi se sloze oko necega to tebe ne sprijecava da komentiras, zar ne? Nit mislim da bi te trebalo.

Ti bas imas konjske zivce  :klanja

Ugasi forum, ionako za sve ono o cemu seremo ovdje postoji netko tko je placen da razmislja.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #97 : Prosinac 28, 2017, 17:30 »
Jedna prigodna.
Opuštajući sound za živce, a simpotomatičnog naziva, onog u čemu se krije sva mudrost.

Offline tomoo

• Full Member
« Odgovori #98 : Prosinac 28, 2017, 18:00 »
A kako vidim najvise je stvar ukusa,kome je se svidio Van Dijk taj nema problema sto je on placen 75 mil. a ovima sto im se ne svidja oni su protiv.
Meni je se jako svidio prosle sezone kad sam ga gledao par utakmica tad mi je bio bas ono vrhunski,mozda jedan od  najboljih stopera u ligi taj period i onda ozljeda koja je dugo trajala,a znamo i sta je se desilo ovo ljeto,kako je trazio transfer,kako je bio nezadovoljan i sve ostalo,pa me zato i ne cudi ova nesto losija polusezona.
Ne znam meni je drago sto smo ga doveli,draze nego da smo platili Laziu za de Vrija 30 mil. ili Atletiku za Gimeneza,kojeg i ovako imamo sansu da dovedemo ako ne produzi ugovor.
A Koulibaly i Laporte ( €65m),a ne vjerujem da bi i Napoli pustio ovog ispod 70mil,pogotovo ne sad na pola sezone ako uzmes u obzir da im je najbolji stoper i da imaju dobre sanse da osvoje ligu.
A s druge strane nadam se da ovaj transfer nece skratiti mogucnosti da se kvalitetnije pojacamo i na ostalim pozicijama koje su ajmo rec kriticnije (zadnji vezni,bek,golman).

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #99 : Prosinac 28, 2017, 18:33 »
Puno bez dileme.
Samo pazi ovu tablicu ( ne znam ni tko je izračunao, niti kako se računa, svakako to je nekakav pogled di se gleda inflacija). Radjena je na kraju ljeta pretpostavljam.
Ne opravdava to novce koje smo dali, ali..

IMG_20171228_140622" border="0

kad malo razmislim, zapravo smo oderali southampton
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #100 : Prosinac 28, 2017, 18:50 »
Taj Klopp stvarno nema pojma , ni on ni njegovi suradnici , doveli su bezveznog igrača bez da su uključili mozak i izanalizirali. Morat ću im preporučiti da se ubuduće konsultuju sa wewonit5times ili da ga čak ubace u staff jer on zna puno bolje od njih , zna i taktiku , zna i finansijsku stranu , jedan univerzalac kakav treba stručnom stožeru Liverpoola , može obavljati poslove i na terenu , a i u kancelariji.
A možda bi najbolje bilo da se otarasimo Kloppa , dovedemo Rafu i da sa njim onda surađuju wwi5t i Sammy Lee ukoliko ga Everton pusti.

Zarada engleskih klubova raste iz godine u godinu , prije 10 godina su zarađivali možda 100-150 milijuna godišnje, sad zarađuju 300+  od tv prava , sponzora , rezultata , ulaznica itd . Sve se razvija , prije 10 godina u lp za pobjedu se dobijalo 600 000 eura sad se dobija 1,5 milijuna , dakle 2,5 puta više , isto tako su veća tv prava , veći sponzorski ugovori , veće sve , proširili smo stadion i zo je automatski veća i dobit za 10tak milijuna godišnje.

Virgil Van Dijk je baš ono što je trebalo Liverpoolu , vrhunski igrač , koji ima još dosta potencijala za napredak i koji će donijeti puno radosti navijačima Liverpoola! Vrijeme će pokazati tko će biti u pravu , wwi5t ili ja , a polazaće da će taj isti wwi5t promijeniti svoj nick na ovom forumu , a taj osporavani VVD će biti jedan od glavnih razloga
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #101 : Prosinac 28, 2017, 18:58 »
Još neka dođe Stevie i baci svoj komentar i možemo zaključati temu.  :klanja

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #102 : Prosinac 28, 2017, 18:59 »
Potpuno razumijem skepsu i kritike koje su upućene na račun transfera. Na kraju, forum baš služi da bi diskutirali o tome, zar ne? Mislim da se na kraju svi možemo složiti da je ovo visokorizičan transfer čisto radi ogromnog iznosa koji je uložen. Ako Van Dijk da klubu kolosalnih 5-6 sezona, nitko se neće žaliti. Svi to očekujemo i priželjkujemo, međutim normalno je da se pojedinci pitaju koliko je realno to očekivati, jer za takav iznos očekuješ stvarno vrhunsku, vrhunsku klasu.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #103 : Prosinac 28, 2017, 19:14 »
Ok sve , ali da se neki ljudi ponašaju kao da su pokupili svu pamet ovog svijeta , kao da sve znaju , a Klopp koji sa transferima ne griješi je ograničen jer je doveo baš Van Dijka , izvinite , ali ukoliko se pokaže kao promašaj onda napadajte Kloppa kako nema pojma ovako nas poštedite gluposti.
Nije valjda da vi mislite da on nije razmatrao opcije De Vrij i Mertens i slično , jeste sigurno jeste , ali se odlučio za Van Dijka , on najbolje zna zašto , a do sad je pokazao da zna sa transferima . Čovjek godinu dana proganj Van Dijka , vidi u njemu nešto , i treba mu dati podršu , on zarađuje milijune za to što radi ,a  i njegovi suradnici također , Liverpool ma 100 milijuna navijača na svijetu i 100 milijuna trenera,skauta,direktora financija , ekonoma i svega .... I svi oni misle da su pametniji od Klopa , Buvača i ostalih , e pa nisu ! Niti su oni slučajno na klupi Liverpoola.

Treba odvojiti sprdnju od ozbiljnog , ja kad se ovdje prosipam ja se sprdam , namjerno pucam u kontru , mnogi se ovdje prosipaju a ozbiljni su 100%
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #104 : Prosinac 28, 2017, 19:19 »
Ovo je vrh čitat danas forum :klanja
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan