Anketa

Stup obrane nakon prve pune sezone je za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
15 (48.4%)
VVD je odigrao kao najbolji svijetki igrač u protekloj godini
4 (12.9%)
DA dobiti će nagradu
7 (22.6%)
NE bilo je puno boljih
2 (6.5%)
DA ali neće biti najbolji
3 (9.7%)

Ukupno Glasova: 16

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:54

Autor Tema: Virgil van Dijk #4  (Posjeta: 36092 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
Odg: Virgil van Dijk #4
« Odgovori #60 : Prosinac 28, 2017, 14:30 »
I? Šta mi imamo od DeVrija i Mertensa? Jel to dokazivo bolji izbor za Liverpool ili?
Mogli smo dovesti sto drugih kombinacija igrača, nekom bi jedna zvučala odlično, nekom druga, netko bi radije kupio golmana, netko defanzivnog veznog - apsolutno nebitno. Doveli smo igrača kojeg je Klopp htio za poziciju koja nam je problematična i odabrao je nas ispred sadašnjih i budućih prvaka. Ono, oprosti ako me mega-zaboli k***c za DeVrija i Mertensa.

je li van dijk dokazivo bolji izbor za liverpool od sase matica? a dokazivo nije posto sasa matic ne vidi i ne igra nogomet al poprilicno je vjerojatno

meni je fascinantan nacin tvog razmisljanja. ko da ti netko da 50 tisuca eura da kupis auto, ti ne odes u bmw salon nego od frenda limara za 50 tisuca eura kupis karamboliranu corsu i svih nas uvjeravas da je to tocno ono sto si trebao. super ako je, svaka ti cast al plati ju 700 eura, ne 50 tisuca
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #61 : Prosinac 28, 2017, 14:47 »
je li van dijk dokazivo bolji izbor za liverpool od sase matica? a dokazivo nije posto sasa matic ne vidi i ne igra nogomet al poprilicno je vjerojatno

meni je fascinantan nacin tvog razmisljanja. ko da ti netko da 50 tisuca eura da kupis auto, ti ne odes u bmw salon nego od frenda limara za 50 tisuca eura kupis karamboliranu corsu i svih nas uvjeravas da je to tocno ono sto si trebao. super ako je, svaka ti cast al plati ju 700 eura, ne 50 tisuca

Da, dokazivo je bolji izbor za Liverpool jer je bio top meta liverpoolovog trenera kroz dva prelazna roka, dakle za nas je on trenutno najbolji stoper kojeg smo mogli dovesti jer trener ima planove kako da unaprijedi igru i rezultate preko upravo ovog igrača. City je nudio 60m funti za Van Dijka, dakle te nebuloze o nečemu što vrijedi 700 eura a mi smo platili 50.000 možeš prodavati nekom drugom. Preplatili smo? Super, neka smo. Također smo napokon doveli točno igrača kojeg smo htjeli i to ispred dvije momčadi u vrhu prvenstva. Ali nema šta, kukajmo jer nismo doveli De Vrija i Metensa.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #62 : Prosinac 28, 2017, 14:50 »
Isuse koja drama
Je li preplaćen? Jest, itekako
Je li veliki postotak igrača u PL itekako preplaćen? DA

Kao uvijek, rizik je na treneru. On je odlučio da je VVD taj igrač koji nam treba, zapeo je za njega i eto, dobio ga je. Ukoliko uspije, svaka mu čast, njegov je pogodak. Ukoliko ne uspije, mora jest govna zbog toga
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #63 : Prosinac 28, 2017, 14:56 »
Da, dokazivo je bolji izbor za Liverpool jer je bio top meta liverpoolovog trenera kroz dva prelazna roka, dakle za nas je on trenutno najbolji stoper kojeg smo mogli dovesti jer trener ima planove kako da unaprijedi igru i rezultate preko upravo ovog igrača.
Da bi nesto bilo dokazivo prvo se mora pokazat na terenu. Bolji je jer je bio Kloppova zelja? Super, i Benteke je bio Rodgersova zelja pa smo vidjeli kako je to super ispalo. Mi upravo raspravljamo o tome koliko je Kloppova zelja i odluka (u ovom trenutku) nama dobra ili losa. Nitko od nas ne zna kako ce stvari ispasti ali svi imamo neka ocekivanja i poglede na sve to.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #64 : Prosinac 28, 2017, 14:59 »
zlopasha, ja bi tebe stvarno volio upoznat. imam osjecaj da bi se s te kave digao uvjeren da sam visok 2 metra, da imam k***c od 25 centimetara i da me doma u viletini ceka 20 onih trebi iz victorijinih andjela s rasirenim nogama
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #65 : Prosinac 28, 2017, 15:00 »
Meni bi bilo krivo da je otišo u City. Dobro što je kod nas završio.

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #66 : Prosinac 28, 2017, 15:01 »
Kad ima pravo nastupa u PL sa 1.1.? I FA Cup
Ima li pravo nastupa u CL ili su tu neka ogranicenjana?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #67 : Prosinac 28, 2017, 15:02 »
Može igrati gdje poželi. :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #68 : Prosinac 28, 2017, 15:04 »
ne moze igrat samo prvu ligasku jer ga necemo stic prijavit na vrijeme, moze sve nakon toga

Offline Mister No

• Jr. Member
« Odgovori #69 : Prosinac 28, 2017, 15:07 »
Za 75 milijuna funti Klopp kupi igrača sa jednom odličnom POLUSEZONOM u sistemu totalno drukčijem od njegovog, i poslije onih, očito nekima nezaboravnih utakmica protiv Liverpoola nije igrao 9 mjeseci.
Da ne bi ispalo da van Dijk nije postojal prije prošle sezone...postojao je, Pjaca je kraj njega zabio hat-trick ko iz p***e.
Ako već toliko pratite njegove igre, onda vam je jasno da još par mjeseci on sigurno neće biti nadogradnja na trenutačne stopere i da će vjerojatno iz prve postave izbaciti Matipa, a ne Lovrena, kaj bi mnogi htjeli.
Najgore je to kaj klub godinu dana naganja teško ozlijeđenog igrača i potom nemotiviranog rekovalescenta...pa nije Ronaldo u pitanju, jbt, da ga dovodiš i ako ima jednu nogu i 100 kg.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #70 : Prosinac 28, 2017, 15:07 »
zlopasha, ja bi tebe stvarno volio upoznat. imam osjecaj da bi se s te kave digao uvjeren da sam visok 2 metra, da imam k***c od 25 centimetara i da me doma u viletini ceka 20 onih trebi iz victorijinih andjela s rasirenim nogama

U biti sam kompletni pesimist, vječito anksiozan - ali čemu biti takav oko perifernog eskapizma poput Liverpoola? Zašto ne bih vjerovao treneru koji je do sad uglavnom podigao igru svih igrača koji igraju za njega? Koji su to njegovi veliki propusti u transferima? Imamo već vrlo dobru ekipu a sad ulazimo u fazu gradnje momčadi gdje se dodaju finalne kockice - apsolutno je presudno da budu točno one koje trener želi. Da, postoji veliki ako iznad svega. Da, čekamo da odigra nešto za nas - ali puca mi ku'a za to koliko je koštao - jedan je od najpoželjnijih stopera u nogometu i sad je naš.

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #71 : Prosinac 28, 2017, 15:10 »
4 vvd  5 matip (next season) 6 lovren 2 clyne

Retro normalni brojevi

P.s.
Vidi  vidi Flanaghan briljira van terena

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #73 : Prosinac 28, 2017, 15:34 »
I? Šta mi imamo od DeVrija i Mertensa? Jel to dokazivo bolji izbor za Liverpool ili?
Mogli smo dovesti sto drugih kombinacija igrača, nekom bi jedna zvučala odlično, nekom druga, netko bi radije kupio golmana, netko defanzivnog veznog - apsolutno nebitno. Doveli smo igrača kojeg je Klopp htio za poziciju koja nam je problematična i odabrao je nas ispred sadašnjih i budućih prvaka. Ono, oprosti ako me mega-zaboli k***c za DeVrija i Mertensa.
Imaš fenomenalnu zamjenu za Firmina (bilo kao konkurencija, bilo kao prvi izbor) i imaš igrača jednako cijenjenog u nogometnom svijetu kao što je i Van Dijk.

Mogu obojica biti promašaji i ne odigrati ni za koji k***c, a opet su manje riskantna kupovina i manje ćeš moći prigovoriti Kloppu od igrača koji u zadnje vrijeme i nije igrao, a i kad je igrao, nije bilo ništa posebno.
Isto kao što ne bi prigovorio Kloppu što je dao 40 milja za Salaha (da je ovaj bio katastrofa), nego jer ga je doveo kao kapitalca u trenu gdje se očekivalo da to neće biti. Super, pogodio je i s njim i s Maneom. Bi li igrao da će tako biti i sa trećom opcijom (VD), a onda kasnije i 4. (Keita)? Nikad.
U tom je fora, Klopp se s ovim gadno kladio i neće mu biti oprošteno ako se sjebe, a da je bio pametan, iduću sezonu bi još išao strpljivo a all-in bacio tamo 2019/20, do kad bi ga i vlasnici a i navijači vjerojatno čekali. Ali, i sam si jednom ustvrdio, to je njegov modus operandi, lik je hazarder i sretno mu.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #74 : Prosinac 28, 2017, 15:43 »
U tom je fora, Klopp se s ovim gadno kladio i neće mu biti oprošteno ako se sjebe, a da je bio pametan, iduću sezonu bi još išao strpljivo a all-in bacio tamo 2019/20, do kad bi ga i vlasnici a i navijači vjerojatno čekali. Ali, i sam si jednom ustvrdio, to je njegov modus operandi, lik je hazarder i sretno mu.

mislim da je ljudima više pun k toga strpljenja. Mi idemo polako, drugi oko nas grabe krupnim koracima. Morali smo napokon pokazat stav (Coutinho) i odlučnost za kupovinu (Salah i VVD) i pokazat da želimo ponovo na vrh, a ne da približavat Evertonu
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011