Autor Tema: Kostas Tsimikas #21  (Posjeta: 3281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mashaka

• Hero Member
Odg: Kostas Tsimikas #21
« Odgovori #45 : Travanj 13, 2021, 10:19 »
Ma treba iskrcat Lileu 50 miliona za Domagoja Bradarića, a ovog Grka prodat za 5-6 milja. I eto onda imaš dva prava beka i maksimalno ih rotiraš.
  :D

Online Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #46 : Travanj 13, 2021, 10:28 »
Mogli smo pokucati pred godinu dana na maksimirsku 128 prije nego je to učinio Leipzieg pa bi dobili 2 u 1, i beka i stopera za narednih desetak godina.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #47 : Travanj 13, 2021, 12:31 »
Mogli smo pokucati pred godinu dana na maksimirsku 128 prije nego je to učinio Leipzieg pa bi dobili 2 u 1, i beka i stopera za narednih desetak godina.

Ma bolje za njega da ide u Leipzig, to je logičan korak za talentiranog mladog igrača. Tamo ako bude dobar kroz 2-3 godine a uvjeren sam da hoće, ide taj u top klub. Svakako mu treba pratit razvoj jer je dečko impresivan već sad na terenu. U svakom slučaju veliko bogatstvo za našu repku idućih 10 godina.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #48 : Travanj 13, 2021, 17:15 »

Ma bolje za njega da ide u Leipzig, to je logičan korak za talentiranog mladog igrača. Tamo ako bude dobar kroz 2-3 godine a uvjeren sam da hoće, ide taj u top klub. Svakako mu treba pratit razvoj jer je dečko impresivan već sad na terenu. U svakom slučaju veliko bogatstvo za našu repku idućih 10 godina.
Misliš na Tsimikasa?

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #49 : Travanj 13, 2021, 19:01 »
Misliš na Tsimikasa?

Kriva tema  :lol

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #50 : Lipanj 20, 2021, 19:08 »
About Tsimikas future: 1) It's Klopp' s decision 2) Tsimi has no intention to leave 3)atm Liverpool wants to develop "Tsimikas" project 4)European clubs like him (Napoli etc) but... 5)In January a French club made an official offer, Liverpool said "no"
#LFC #LiverpoolFC #Tsimikas
Never miss a good chance to shut up.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #51 : Srpanj 28, 2021, 20:28 »
🎙Ciro Venerato:

“Tsimikas? Napoli has spoken with Liverpool to see if the Reds can open to a loan, but Liverpool have already given their answer, they said no to Napoli, the player can only leave on a permanent basis.”

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #52 : Srpanj 28, 2021, 21:02 »
🎙Ciro Venerato:

“Tsimikas? Napoli has spoken with Liverpool to see if the Reds can open to a loan, but Liverpool have already given their answer, they said no to Napoli, the player can only leave on a permanent basis.”

Postavlja se pitanje ima li smisla kod nas uopće zadržavat Tsimikasa i Neca. Mislim ajmo gledat s njihove perspektive, šanse da upadnu u sastav pored Robe i Trenta im se mjere u promilima i to ne sad nego u idućih 5 sezona minimalno. Trent i Robo su toliko nametnuli visoke standarde u zadnje 3 sezone za poimanje bočnog igrača da je to nerealno. Ima li smisla Tsimikasa zadržavat za tih eventualno 5,6 tekmi di bi mogao startat u prvih 11 u sezoni, i to većinom kup natjecanja. Još je Klopp sam po sebi takav da jako rijetko pravi rotacije. Mislim da su Tsimikas i Neco dečki u godinama u kojima jednostavno moraju igrat puno češće nego što će to bit slučaj kod nas. A krpanje uvijek možeš odradit sa Gomezom i Milnerom šta ne bi bio prvi put slučaj. U kupovima moš dat šansu klincima Becku i Bradleyu.

Offline Virgil

• Newbie
« Odgovori #53 : Srpanj 28, 2021, 22:14 »
I onda ne daj Bože Robo pokida koljeno i priča kako nemamo širine...neka ih zlu ne trebalo, ako već nemaju želje da idu, a grk je rekao početkom priprema da nema namjeru nigdje ići tako da...

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #54 : Srpanj 28, 2021, 22:23 »
Postavlja se pitanje ima li smisla kod nas uopće zadržavat Tsimikasa i Neca. Mislim ajmo gledat s njihove perspektive, šanse da upadnu u sastav pored Robe i Trenta im se mjere u promilima i to ne sad nego u idućih 5 sezona minimalno. Trent i Robo su toliko nametnuli visoke standarde u zadnje 3 sezone za poimanje bočnog igrača da je to nerealno. Ima li smisla Tsimikasa zadržavat za tih eventualno 5,6 tekmi di bi mogao startat u prvih 11 u sezoni, i to većinom kup natjecanja. Još je Klopp sam po sebi takav da jako rijetko pravi rotacije. Mislim da su Tsimikas i Neco dečki u godinama u kojima jednostavno moraju igrat puno češće nego što će to bit slučaj kod nas. A krpanje uvijek možeš odradit sa Gomezom i Milnerom šta ne bi bio prvi put slučaj. U kupovima moš dat šansu klincima Becku i Bradleyu.

Igrati ovakvu ligu bez backup bekova je slično onom lani kad nemaš zdravog stopera.. ne, nebi se s tim zajebavao, ako žele ići, ok,al onda opet trebamo akternativu. Nemogu nam ova dvpjica igrat 60 tekmi svake sezone
YNWA!!