Anketa

Kada bi birao za tih nekih 90 -100M bi odabrao (abecedno) :

Griezmann
24 (38.7%)
Lemar
1 (1.6%)
Oblak
37 (59.7%)

Ukupno Glasova: 62

Glasanje završeno: Siječanj 22, 2018, 09:14

Autor Tema: Zimski transferi 2017/18  (Posjeta: 106181 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
Zimski transferi 2017/18
« : Rujan 01, 2017, 09:43 »
Idemo dalje zatvara se jedan transfer prozor...otvara se novi, kao i obično kreću špekulacije i nagađanja te se opet čeka zadnji dan, zadnji sat, zadnja minuta,...
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Zimski transferi 2017/18
« Odgovori #1 : Rujan 01, 2017, 09:48 »
Lemar could move to Anfield in the future

Liverpool probably left it a little too late to get a move over the line for Thomas Lemar, but they may well have persuaded the Monaco man that Anfield is his destination for the future. (Matt Spiro)
Never miss a good chance to shut up.

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2 : Rujan 01, 2017, 09:59 »
Mislim da cemo se ovu zimu fokusirat na Van Dijka. Naravno, dosta toga ovisi o tome kako ce on reagirat, hoce li se vratiti u prvi tim i igrat ili ce nastavit sa strajkom.

Lemara cemo vjerojatno ostavit za sljedece ljeto, nece ga Monaco pustit na zimu. Ako i dogodine dobavimo LP onda bi ga trebali dovest i to vjerujem po nizoj cijeni od one koju su trazili ovih zadnjih par dana.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #3 : Rujan 01, 2017, 10:25 »
samo da znate posto ste zatvorili onu temu - jos stignemo prodat coutinha i daj boze markovica u spanjolsku

ni jedno se nece dogodit al ono.. moguce je :D
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #4 : Rujan 01, 2017, 10:45 »
samo da znate posto ste zatvorili onu temu - jos stignemo prodat coutinha i daj boze markovica u spanjolsku

ni jedno se nece dogodit al ono.. moguce je :D
Turci imaju otvoren rok mislim jos tjedan dana, portugalci jos tri tjedna a nisam siguran za ruse ali moguce da i oni imaju jos koji dan.

Za nadati se da ce Lazar ipak naci neku destinaciju.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #5 : Rujan 01, 2017, 10:49 »
To je istina ali ideja je bila da se tu piše o igračima koje kupujemo a za odlaska Coua, Markovića i inih postoje njihove teme pod 'igrači'
Isto tako postoji tema o igračima koje želimo da dođu te tema o raspravi o ekipi te transferima...nije ovo tema za sve i svašta
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #6 : Rujan 01, 2017, 12:33 »
To je istina ali ideja je bila da se tu piše o igračima koje kupujemo a za odlaska Coua, Markovića i inih postoje njihove teme pod 'igrači'
Isto tako postoji tema o igračima koje želimo da dođu te tema o raspravi o ekipi te transferima...nije ovo tema za sve i svašta

nekad stvarno komplicirate s tim temama
kako tema 'transferi' nije dobra tema za pisat o odlascima igraca?
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #7 : Rujan 01, 2017, 12:57 »
nekad stvarno komplicirate s tim temama
kako tema 'transferi' nije dobra tema za pisat o odlascima igraca?
filozofa na kvadrat... kontra pitanje bi bilo a tema o igraču nije dovoljno dobra za pisati o njegovom odlasku?
Da ukinemo sve teme i pod teme pa pišemo sve u jednoj, ono da bude na okupu

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #8 : Rujan 01, 2017, 13:48 »
Da se citiram:
Citat:
https://twitter.com/stuffIfc/status/903012710115364864

Ovo je zanimljivo. Melissa je 19.7. tvrdila da nam je on top meta za LB prije nego što se ozljedio u zadnjoj tekmi prošle sezone. Bit će out do 11. mjeseca. Velika kocka s naše strane. Plan je kupiti ga i vratiti na posudbu u Romu.

http://www.goal.com/en/news/andy-robertson-set-for-liverpool-medical-as-10m-fee-is/1rh1i6plb16bp14k6ddi3p7oji

Goal can reveal that Roma’s Emerson Palmieri was the initial target for the Anfield side and a bid was being prepped for the Brazil-born Italy defender, but he then suffered an anterior cruciate ligament injury on the final day of the Serie A season against Genoa.
Giallorossi president James Pallotta indicated the Merseysiders had interest in more than just Mohamed Salah during a radio interview in June.

https://twitter.com/CPerfetto11/status/903014177337421824

Melissa je jučer objavila kako smo još uvijek zainteresirani, ali kako ga ne planiramo kupiti u ljetnom prijelznom roku. Mislite li da bi sada trebali kupiti Emersona na način na koji smo to učinili s Keitom i osigurati ga za sljedeće ljeto? Momak je out od zadnje tekme sezone (sigurno bi ga kupili da se nije povrijedio, čak je i Romin predsjednik dao nagovještaj tome) i bit će out do 11. mjeseca.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #9 : Rujan 01, 2017, 14:18 »
filozofa na kvadrat... kontra pitanje bi bilo a tema o igraču nije dovoljno dobra za pisati o njegovom odlasku?
Da ukinemo sve teme i pod teme pa pišemo sve u jednoj, ono da bude na okupu

ja sam filozof a imamo 45 otvorenih tema za utakmice jer si ti odlucio da je tebi tako jednostavnije?

rekao si mi da tema transferi nije za 'sve i svasta' nakon sto sam napisao da je prijelazni rok za spanjolce jos otvoren pa te lijepo pitam za sta je onda tema transferi ako nije za transfere?

Offline Imotaman

• Sr. Member
« Odgovori #10 : Rujan 01, 2017, 19:25 »
ja sam čak i sretan što nije došao VVD, jer ćemo tek vidjeti kako će se i hoće li oporaviti od ozljede (u B timu :) ), a cijena mu na zimu ne može biti veća nego što je sada bila, jedino može biti veća konkurencija, ali ni to nije problem jer smo sada svu konkurenciju pomeli pa tako vjerujem da ćemo i na zimu,
Nekako ćemo preživjeti do 1. mjeseca

NEZALAGANJE

• Gost
« Odgovori #11 : Rujan 01, 2017, 20:14 »
Jel istina da Brandt ima klauzulu od 12 miliona sljedece godine?

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #12 : Rujan 01, 2017, 20:17 »
ja sam filozof a imamo 45 otvorenih tema za utakmice jer si ti odlucio da je tebi tako jednostavnije?

rekao si mi da tema transferi nije za 'sve i svasta' nakon sto sam napisao da je prijelazni rok za spanjolce jos otvoren pa te lijepo pitam za sta je onda tema transferi ako nije za transfere?
opet filozof, drži svoje i ne mrda. Ovakvi komentari mi stvarno dignu tlak, kao prvo izbroji koliko je kola i onda ćeš vidjeti da nema 45 tema, nego 38 koje sam unaprijed pripremio te samo jedno 5 je unaprijed odključano, inače kada si to spomenuo napiši kako od prošle godine vrijedi da bilo tko, ako to želi može preuzeti i otvarati teme a ja ću odmah izbrisati moje. Se javljaš? Naravo da ne nego ćeš i dalje pizditi I praviti se pametan sa tim opaskama.

ps naravno da tema nije za sve, ubiti je mišljenja za naše ulazne transfer...a ako se ne varam to je službeno gotovo. To što se unutra piše sve i svašta je drugi par rukava. Osim toga već sam pisao di se može pisati o odlasku Markovića, Coua I inih...pogledaj par posta prije ovoga

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #13 : Rujan 01, 2017, 20:17 »
Jel istina da Brandt ima klauzulu od 12 miliona sljedece godine?

Da.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #14 : Rujan 01, 2017, 21:01 »
dajte molim vas za pametnog grbija jednu anketu di mislite da se treba pisat o transferima. u temu transferi ili u temu serije i filmovi?

a za to sta tebi dize tlak me tako zaboli da nemas pojma