Liverpool > Transferi

Zimski transferi 2017/18

<< < (2/337) > >>

grbi:
To je istina ali ideja je bila da se tu piše o igračima koje kupujemo a za odlaska Coua, Markovića i inih postoje njihove teme pod 'igrači'
Isto tako postoji tema o igračima koje želimo da dođu te tema o raspravi o ekipi te transferima...nije ovo tema za sve i svašta

wewonit5times:

--- Citat: grbi - Rujan 01, 2017, 10:49 ---To je istina ali ideja je bila da se tu piše o igračima koje kupujemo a za odlaska Coua, Markovića i inih postoje njihove teme pod 'igrači'
Isto tako postoji tema o igračima koje želimo da dođu te tema o raspravi o ekipi te transferima...nije ovo tema za sve i svašta

--- Kraj citata ---

nekad stvarno komplicirate s tim temama
kako tema 'transferi' nije dobra tema za pisat o odlascima igraca?

grbi:

--- Citat: wewonit5times - Rujan 01, 2017, 12:33 ---nekad stvarno komplicirate s tim temama
kako tema 'transferi' nije dobra tema za pisat o odlascima igraca?

--- Kraj citata ---
filozofa na kvadrat... kontra pitanje bi bilo a tema o igraču nije dovoljno dobra za pisati o njegovom odlasku?
Da ukinemo sve teme i pod teme pa pišemo sve u jednoj, ono da bude na okupu

gento:
Da se citiram:

--- Citat: ---https://twitter.com/stuffIfc/status/903012710115364864

Ovo je zanimljivo. Melissa je 19.7. tvrdila da nam je on top meta za LB prije nego što se ozljedio u zadnjoj tekmi prošle sezone. Bit će out do 11. mjeseca. Velika kocka s naše strane. Plan je kupiti ga i vratiti na posudbu u Romu.

http://www.goal.com/en/news/andy-robertson-set-for-liverpool-medical-as-10m-fee-is/1rh1i6plb16bp14k6ddi3p7oji

Goal can reveal that Roma’s Emerson Palmieri was the initial target for the Anfield side and a bid was being prepped for the Brazil-born Italy defender, but he then suffered an anterior cruciate ligament injury on the final day of the Serie A season against Genoa.
Giallorossi president James Pallotta indicated the Merseysiders had interest in more than just Mohamed Salah during a radio interview in June.

https://twitter.com/CPerfetto11/status/903014177337421824
--- Kraj citata ---

Melissa je jučer objavila kako smo još uvijek zainteresirani, ali kako ga ne planiramo kupiti u ljetnom prijelznom roku. Mislite li da bi sada trebali kupiti Emersona na način na koji smo to učinili s Keitom i osigurati ga za sljedeće ljeto? Momak je out od zadnje tekme sezone (sigurno bi ga kupili da se nije povrijedio, čak je i Romin predsjednik dao nagovještaj tome) i bit će out do 11. mjeseca.

wewonit5times:

--- Citat: grbi - Rujan 01, 2017, 12:57 ---filozofa na kvadrat... kontra pitanje bi bilo a tema o igraču nije dovoljno dobra za pisati o njegovom odlasku?
Da ukinemo sve teme i pod teme pa pišemo sve u jednoj, ono da bude na okupu

--- Kraj citata ---

ja sam filozof a imamo 45 otvorenih tema za utakmice jer si ti odlucio da je tebi tako jednostavnije?

rekao si mi da tema transferi nije za 'sve i svasta' nakon sto sam napisao da je prijelazni rok za spanjolce jos otvoren pa te lijepo pitam za sta je onda tema transferi ako nije za transfere?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju