Anketa

Njegova godina je bila za

1
0 (0%)
2
4 (16.7%)
3
7 (29.2%)
4
1 (4.2%)
5
0 (0%)
Nakon prilagodbe očekujem
0 (0%)
- puno boljega igrača
11 (45.8%)
- nešto kao ove godine
1 (4.2%)
- nisam siguran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 12

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Naby Keita #8  (Posjeta: 44904 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devil2

• Hero Member
Odg: Naby Keita #8
« Odgovori #405 : Listopad 31, 2019, 17:21 »
Ma bilo je vidljivo iz aviona da ce biti promasaj. Istina, Zlopasha, gogec i ekipa su dozivljavali orgazme ovdje kad je potpisao, ne znam zasto.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #406 : Listopad 31, 2019, 21:09 »
Nikad, ali nikad ne otpisujte tako lako i jednog igrača kojeg se Jurgen Klopp dohvati.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #407 : Listopad 31, 2019, 21:13 »
jer Klopp je nepogrijesiv. Svaki trener ima fula, tu nema nikakve sramote. Treba na vrijeme prepoznati to i rijesiti se igraca dok se moze sta zaraditi

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #408 : Listopad 31, 2019, 23:07 »
jer Klopp je nepogrijesiv. Svaki trener ima fula, tu nema nikakve sramote. Treba na vrijeme prepoznati to i rijesiti se igraca dok se moze sta zaraditi
Naravno da nije nepogresiv. Nikad ne kupujes savrsenog igraca. Kod Keite se vjerojatno pogrijesilo u procjeni toga da ce moci unaprijediti taj mentalni segment. No tu nikada ne mozes biti 100 posto. Ocito mentalno ne moze odgovorit zahtjevima treninga gdje se puno ocekuje na toj najvisoj razini. I gdje imas hendersona, wijnalduma i milnera koji, koliko god nas znali nekad zivcirat, idu 200 posto. Fabinho je imao slicnu situaciju prva dva mjeseca. Sjecam se onih rumoursa da ga hoce psg. To su, naravno, bili samo rumoursi, ali generalno je bio dojam da se nije snasao, ali je ocito kroz to svakodnevno drilanje kloppa i co uspio pomaknuti te mentalne granice. Kod Keite mi djeluje da je dozivio svojevrsni "choke" u onom sto je Lijnders spomenuo na pressici neki dan - "our identity is intensity".

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #409 : Studeni 01, 2019, 03:12 »
Naravno da nije nepogresiv. Nikad ne kupujes savrsenog igraca. Kod Keite se vjerojatno pogrijesilo u procjeni toga da ce moci unaprijediti taj mentalni segment. No tu nikada ne mozes biti 100 posto. Ocito mentalno ne moze odgovorit zahtjevima treninga gdje se puno ocekuje na toj najvisoj razini. I gdje imas hendersona, wijnalduma i milnera koji, koliko god nas znali nekad zivcirat, idu 200 posto. Fabinho je imao slicnu situaciju prva dva mjeseca. Sjecam se onih rumoursa da ga hoce psg. To su, naravno, bili samo rumoursi, ali generalno je bio dojam da se nije snasao, ali je ocito kroz to svakodnevno drilanje kloppa i co uspio pomaknuti te mentalne granice. Kod Keite mi djeluje da je dozivio svojevrsni "choke" u onom sto je Lijnders spomenuo na pressici neki dan - "our identity is intensity".
Sve si rekao. Ako uzmemo 30 miliona od neke Seville super.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #410 : Studeni 01, 2019, 13:19 »
Ma bilo je vidljivo iz aviona da ce biti promasaj. Istina, Zlopasha, gogec i ekipa su dozivljavali orgazme ovdje kad je potpisao, ne znam zasto.

Daj mi molim te prikaži taj moj orgazam.  :?

Mislio sam da će biti dobar, ali nisam ga ja toliko pratio da bi doživljavao orgazme. Nisam sklon ni euforijama (osim za igrače tipa VVDa unatoč cijeni) niti bi ga sad otpisivao.. da, ne izgleda to dobro, ali nakon sezone bi podvlačio crtu, možda da uhvati kontinuitet, ali za to prvo treba biti zdrav..

Edit: evo prolistao, ovo ti je moj prvi post o njemu na 4.toj strani, ako je to tebi orgazam, možda ti je neko neke stvari krivo objasnio..

ni meni nije ovo logično, tolike pare za igrača koji treba sletiti za godinu dana.. ajde da nam nije hitno, ali veznjak nam treba još jučer?!

s druge strane, neznamo kako će se razvijati, hoće li se tokom sezone pojaviti zanimljiva ili bolja alternativa.. neznam ni sam što bi mislio, hepi sam da će kat tad biti reds, ali nije mi to idealan rasplet.. :?
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2019, 13:25 gogec »
YNWA!!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #411 : Studeni 01, 2019, 15:45 »
Ma samo mu pokazes sta je pisao za Robertsona

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #412 : Studeni 10, 2019, 19:59 »
Daj mi molim te prikaži taj moj orgazam.  :?

Mislio sam da će biti dobar, ali nisam ga ja toliko pratio da bi doživljavao orgazme. Nisam sklon ni euforijama (osim za igrače tipa VVDa unatoč cijeni) niti bi ga sad otpisivao.. da, ne izgleda to dobro, ali nakon sezone bi podvlačio crtu, možda da uhvati kontinuitet, ali za to prvo treba biti zdrav..

Edit: evo prolistao, ovo ti je moj prvi post o njemu na 4.toj strani, ako je to tebi orgazam, možda ti je neko neke stvari krivo objasnio..

ni meni nije ovo logično, tolike pare za igrača koji treba sletiti za godinu dana.. ajde da nam nije hitno, ali veznjak nam treba još jučer?!

s druge strane, neznamo kako će se razvijati, hoće li se tokom sezone pojaviti zanimljiva ili bolja alternativa.. neznam ni sam što bi mislio, hepi sam da će kat tad biti reds, ali nije mi to idealan rasplet.. :?

Pardon, zamjenio sam te s nekim. Znam samo da je 95% foruma svrsavalo na Keitu ko da je novi Iniesta. Totalno bezvezan igrac kakvih se dalo naci za 5-10m

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
« Odgovori #413 : Prosinac 05, 2019, 19:08 »
Mislite li da je zreo za odstrel ili će ga Klopp probat rehabilitirat? Bez obzira na to kaj kotira ko falš igrač trenutno čini mi se ko da mu fali malo fizikalija i samopouzdanja odnosno par tekmi u nizu da proigra.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #414 : Prosinac 05, 2019, 20:02 »
Covjek nije u stanju izborit prvih 11 u situaciji kada klopp napravi rotaciju s 5 igraca. Gdje lallana, milner i saqiri startaju u prvih 11. Nesto ocito tu ne stima s njim.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #415 : Prosinac 05, 2019, 20:15 »
Covjek nije u stanju izborit prvih 11 u situaciji kada klopp napravi rotaciju s 5 igraca. Gdje lallana, milner i saqiri startaju u prvih 11. Nesto ocito tu ne stima s njim.

Možda se protiv Ville izbori za mjesto.  :D

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #416 : Prosinac 05, 2019, 21:07 »
Keita ne može očito ono šta Hendo, Gini, Milner mogu. Čak je i Lallana u ovom trenutku ispred njega. Preveliki hype je bio oko njega kad je dolazio i očekivalo se tko zna šta. Ja sam prvi očekivao napredniju verziju Kantea u ofenzivi i tek sad vidim kolika sam budala bio.

Offline martin

• Full Member
« Odgovori #417 : Prosinac 11, 2019, 18:15 »

Offline STO%

• Sr. Member
« Odgovori #418 : Prosinac 11, 2019, 23:21 »
Ajmo znalci ko je sljedeci za otpisat?
mrkdokic, treiler, El Rey, Magic Rat

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #419 : Prosinac 12, 2019, 07:18 »
Ili tko je za dizat u nebesa nakon dvije dobre tekme?
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.