Anketa

Njegova godina je bila za

1
0 (0%)
2
4 (16.7%)
3
7 (29.2%)
4
1 (4.2%)
5
0 (0%)
Nakon prilagodbe očekujem
0 (0%)
- puno boljega igrača
11 (45.8%)
- nešto kao ove godine
1 (4.2%)
- nisam siguran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 12

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Naby Keita #8  (Posjeta: 44911 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Monello

• Hero Member
Odg: Naby Keita #8
« Odgovori #390 : Kolovoz 31, 2019, 17:02 »
Pa mi nista drugo svo ovo vrijeme i ne radimo vec cekamo da se iznova povrjedi. ;)
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #391 : Rujan 13, 2019, 15:05 »
Klopp says Naby Keita should be back in training after the trip to Naples next week #LFC

Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #392 : Rujan 27, 2019, 01:06 »
Sve manje vjerujem da će Keita ikad uhvatit neki ritam i formu kod nas, dali smo 60 mil€, očekivali jako puno, pogotovo nakon onih prvih par utakmica kod nas, a za sada nismo dobili apsolutno ništa, veliko je pitanje da li ćemo uopće išta i dobit, kažem ja sve manje vjerujem u to.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #393 : Rujan 27, 2019, 06:47 »
Računaj da si za Robertsona dao ništa a dobio jako puno pa zbroji sve skupa, podijeli na dva i biti će ti lakše :)
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #394 : Rujan 27, 2019, 07:54 »
Računaj da si za Robertsona dao ništa a dobio jako puno pa zbroji sve skupa, podijeli na dva i biti će ti lakše :)

Ma ne žalim zbog love, bar ne toliko kao zbog toga što smo mogli/trebali imati od njega.
Sjeti se prvih priprema kad je došao, i par utakmica u sezoni, koliko smo ga hvalili i što smo sve očekivali od njega, govorili da se idealno uklopio u Kloppov sistem, a sad, više nitko ne očekuje previše od njega.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #395 : Rujan 27, 2019, 12:58 »
Treba mu jos utakmica i minuta u nogama.
I ja lagano gubim strpljenje,ali dao bih mu jos vremena svakako.Vise me brine Ox trenutno,koji je prosao ljetni drill.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #396 : Rujan 27, 2019, 16:47 »
Ox nikada nije predstavljen kao mega talenat za razliku od Keite tako da ja od Oxa nikad nisam ni ocekivao puno. Keiti dati jos ovu sezonu pa ako se moze prodati u pola cijene super

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #397 : Listopad 30, 2019, 23:26 »
Hvala i doviđenja.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #398 : Listopad 30, 2019, 23:28 »

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #399 : Listopad 30, 2019, 23:50 »
Zaista sam pokusavao biti optimistican oko njegovog slucaja, ali ovo je sve losije. Ne znam jel to manjak kvalitete ili se covjek jednostavno nikako ne moze uklopiti, ali sve vise ukazuje na to da tu nema buducnosti.

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #400 : Listopad 31, 2019, 09:14 »
Vjerujem da je ipak nesto i u tome kako mi igramo, tj da mu sustav bas ne lezi. Jer nemoguce je da je toliko los i da do sada nije pokazao 10% onoga sto ima. Plus naravno ozljede u cemu me podsjeca na Sturridgea i Kloppovo drkanje s veznjacima, dobijemo ovo da ne znamo sta bi s njim sada.
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #401 : Listopad 31, 2019, 10:10 »
Nadam se da mu je ovo zadnja sezona kod nas, odmah na pocetku sam reko da ce bit flop, jer ga znam jos iz RBS tu sam ga pratio, pa i nesto malo u RBL.. na momente je dobar, ali on je kao i sex par minuta traje, pa cekas ga koji tjedan..
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Online mashaka

• Hero Member
« Odgovori #402 : Listopad 31, 2019, 13:57 »
Keita je blaga katastrofa. Sinoć par puta gubi loptu jer ne zna istu štopat, zatim ne može napravit nikakvu razliku u sredini terena, nikakav višak ne može kreirati. Još kad na dodamo da se stalno ozljeđuje. Iskreno govorio sam protiv Lallana al rađe bi gledao njega na terenu. Ox u tjedan dana zavali 3 golčine dok ovaj ne može apsolutno ništa.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #403 : Listopad 31, 2019, 15:07 »
Crni Iniesta

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #404 : Listopad 31, 2019, 16:06 »
Good news for Liverpool as Naby Keita is expected to be in contention for this weekend’s clash against Aston Villa, despite coming off injured against Arsenal last night.
Never miss a good chance to shut up.