Anketa

Njegova druga godina je na kraju završila za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
1 (2.6%)
4
4 (10.5%)
5
14 (36.8%)
Ako sam pošten
0 (0%)
- očekivao sam ovo
4 (10.5%)
- potpuno me iznenadio
14 (36.8%)
- nisam siguran da je za nas
1 (2.6%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:57

Autor Tema: Andrew Robertson #26  (Posjeta: 33209 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Andrew Robertson #26
« Odgovori #375 : Studeni 12, 2019, 12:34 »
Andy Robertson out of Scotland’s games due to an ankle injury. Similar problem to Mo Salah. Robertson regarded as a doubt for #LFC trip to Crystal Palace a week on Saturday.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #376 : Studeni 12, 2019, 13:02 »
Nadam se da je ona klasicna pre international injury. Nest sto Guardiola radi godinama u Cityu i tako stedi igrace

Online Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #377 : Prosinac 04, 2019, 23:15 »
Malo mi na jaja kreće ići ovo njegovo koškanje, danas dosta očito Daviesu laktom na glavu pri padu.

Mislim da mora naučiti "birati bitke", okej je Messija spustit na zemlju ali mi je retardirano da svaku drugu gura igrača u ogradu. Jednom će pretjerati, dobit crveni i najebat ćemo.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #378 : Prosinac 04, 2019, 23:17 »
Malo mi na jaja kreće ići ovo njegovo koškanje, danas dosta očito Daviesu laktom na glavu pri padu.

Mislim da mora naučiti "birati bitke", okej je Messija spustit na zemlju ali mi je retardirano da svaku drugu gura igrača u ogradu. Jednom će pretjerati, dobit crveni i najebat ćemo.

Jep. Trent isto.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #379 : Prosinac 04, 2019, 23:59 »

večeras sam gledao utakmicu preko mobitela i sad baš gledam snimku na SK1 i mislim se kako mi se taj momak počeo gadit. Odvratno je kako se promijenio, samo, jednom će nekog krivo procjenit pa će se osramotit
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #380 : Prosinac 05, 2019, 09:17 »
da, na trenutke su obojica podsjetili na španjolce u svom najboljem izdanju. nemam ništa protiv malo grublje igre, ali namjerno gaženje i sijevanje laktovima spada u šupačkije poteze, nadam se da su obojica bili u tom raspoloženju radi derbija i da će brzo proći. u jednu ruku i razumijem trenta, lokalni je dečko i on će poginuti za taj derbi, ni gerrard nije bio ništa uljudniji prema njima. 
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #381 : Prosinac 05, 2019, 12:02 »
Baš. Ne samo radi eventualnog crvenog nego i reputacije kluba. Nepotrebno ispadamo prgavi, bahati, grubi...

Ovaj trenutni Robertson me podsjeća na Suareza kod nas. Voliš ga, ali da ne igra za nas mislio bi da je teški smrad.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #382 : Prosinac 05, 2019, 14:11 »
Ljudi morate shvatiti da dugo nismo imali ovakve igrače, ovakvi igrači donose trofeje.Koga briga šta je Diego Costa prgav kad je donio dvije titule Chelseau, koga briga šta je Roy Keane bio luđak na terenu kad je doprinosio titulama. Moraš imat par takvih igrača u svlačionici da bi težio trofejima. Koga briga šta fanovi ostalih klubova misle o Robertsonu.