Anketa

Moje mišljenje o njegovoj prvoj godini

1
7 (10%)
2
15 (21.4%)
3
11 (15.7%)
4
0 (0%)
5
1 (1.4%)
Sljedeće godine želim da ostane u kadru prve ekipe?
1 (1.4%)
Naravno
4 (5.7%)
Ne, ali neka ide na posudbo
25 (35.7%)
Nikako, prodaj ASAP
6 (8.6%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 13:00

Autor Tema: Dominic Solanke #29  (Posjeta: 17494 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
Odg: Dominic Solanke #29
« Odgovori #30 : Siječanj 01, 2018, 17:29 »
Napadacka verzija Robertsona

Kao da mu je Fabio Borini otac. Mnogo truda a malo meda  :D

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #31 : Siječanj 01, 2018, 17:59 »
Ne razumijem razlog zašto je on došao u Liverpool ... Ne sa strane kluba već sa njegove strane , kako ti mladi igrači polete , precijene se i požure u velik klub da griju klubu , odigraju poneku utakmicu svakih mjesec dana i očekuje da napreduje ili nešto slično ?
On će se zadržati u Liverpoolu 2 godine i onda će otići i postati prosjek championshipa , pasti u zaborav.
Umjesto da je bio pametan i otišao nakon onog svjetskog prvenstva za mlade u neki Swansea ili Wba ili nešto slično , može i Leeds , Sheffield United i da igra , da zabije 10-15 golova u sezoni , da napreduje postepeno , da ide korak po korak i da onda kad bude spreman ako ikad bude spreman dođe na top nivo , ali ovako preskakanjem stepenica neće dobiti ništa sem što će stagnirati.
Nerealni su prema sebi , misle da mogu ono što ne mogu umjesto da se pokriju onoliko koliko su dugački , Vardy je do 25. godine igrao u šestoj ligi , a onda je postao najbolji napadač lige i osvojio prvenstvo .....
Kad bi se tebi ponuduli Fiat i Ferrari ti bi uzeo Fiat ?

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #32 : Siječanj 01, 2018, 18:04 »
U nekim situacijama treba biti pametan. Bolje je graditi karijeru pametno i postepeno IGRATI svaki tijedan , davati golove , imati ulogu u momčadi , rasti iz tijedna u tijedan iz utakmice u utakmicu , nego što je sjediti na klupi ili na tribinama , zaigrati jednom mjesečno , stagnirati , biti izgubljen u svojoj ulozi u tom klubu. Za njega bi najbolja stvar bila posudba.
Bolje kad imaš 20 godina igrati svaku utakmicu 90 minuta u championshipu nego mjesečno 90 minuta u Liverpoolu , Man Utd,Chelseu....
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #33 : Siječanj 01, 2018, 20:35 »
Dečku treba dati makar sezonu, ali po onom što dosad pokazuje nikako ne shvaćam odluku da se Origija pošalje na posudbu a ovome ponudi Origijeva uloga. Da će biti toliko bolji od Origija ne vjerujem, jer Divock je imao lijepe brojke za njegove godine dok je bio u klubu i zapravo je još uvijek jako perspektivan igrač. Čini mi se da je ovo još jedan precijenjeni Englez afričkih korijena.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Ivek

• Sr. Member
« Odgovori #34 : Siječanj 01, 2018, 20:51 »
Dečku treba dati makar sezonu, ali po onom što dosad pokazuje nikako ne shvaćam odluku da se Origija pošalje na posudbu a ovome ponudi Origijeva uloga. Da će biti toliko bolji od Origija ne vjerujem, jer Divock je imao lijepe brojke za njegove godine dok je bio u klubu i zapravo je još uvijek jako perspektivan igrač. Čini mi se da je ovo još jedan precijenjeni Englez afričkih korijena.

Bas to!Koliko sam samo danas zazivao da ubaci Ingsa umjesto njega jer mali nije napravio ama bas nista...

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #35 : Siječanj 01, 2018, 20:54 »
Ljudi morate shvatiti da je i Origi igrac kojem je dojadilo sjedit na klupi i skuoljat mrvice. Zato ga se i poslalo u Wolfsburg da bi ga se lakse prodalo. Solanke bi trebao da bude 3 opcija iza Sturridgea.

Offline Ivek

• Sr. Member
« Odgovori #36 : Siječanj 01, 2018, 20:57 »
Po meni bi trebao biti 5.opcija

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #37 : Siječanj 01, 2018, 21:09 »
Nikad mi nije odgovarao, i nervira me kad ga vidim na terenu.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #38 : Siječanj 01, 2018, 23:34 »
Iskreno, boli me kita. Kao 3. napadač će nam biti oke naredne sezone ako ćemo koji put trebati u zadnjih 5 minuta napucavati duge lopte napred. Taman se do tad nauči i postaviti koji put da izbori koji faul (mislim da danas nije niti jedan) ili da lijepo prenese/spusti loptu.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #39 : Siječanj 01, 2018, 23:38 »
Ings je direktor svemira za ovo drvo
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #40 : Siječanj 02, 2018, 17:48 »
Ne kuzim zasto ste tako nestrpljivi s mladim igracima?!

Pa velik je korak izmedju juniora i premier league, puno talentiraniji igraci su se takodjer mucili u debitantskm sezonama. Ne kazem ja da ce on postat klasa, al brate mili pa decku je 19g, mora li odmah zabijat ko Owen ili Rooney?!

Treba mu nesto minutaze i vremena pa onda il ce isplvati ili nece, malo se prestrogi prema klincu.
YNWA!!

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #41 : Siječanj 02, 2018, 17:50 »

Pa velik je korak izmedju juniora i premier league, puno talentiraniji igraci su se takodje mucili u debitantskm sezonama. Ne kazem ja da ce on postat klasa, al brate mil pa decku je 19g, mora li odmah zabijat ko Owen ili Rooney?!

Treba mu nesto minutaze i vremena pa onda il ce isplvati ili nece, malo se prestrogi prema klincu.

a gledaj, ja se slažem da smo malo prestrogi, ali mi trebamo igrače koji donose razliku, koji su učinkoviti, a ne igrača kojeg ćemo razvijati par godina da bi jednog dana možda pravio razliku

u ovom trenu bi radije imao Ingsa u napadu nego njega
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #42 : Siječanj 02, 2018, 17:54 »

Pa velik je korak izmedju juniora i premier league, puno talentiraniji igraci su se takodjer mucili u debitantskm sezonama. Ne kazem ja da ce on postat klasa, al brate mili pa decku je 19g, mora li odmah zabijat ko Owen ili Rooney?!

Zato sto se iz aviona vidi da nije taj kapacitet i da nikad nece biti. Nema nista zanimljivo, niti jednu sitnicu zbog koje bi rekao, ok, treba ga pricekati. Prosjecan championship igrac, sada, sutra i za par godina...svejedno.
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #43 : Siječanj 02, 2018, 20:40 »
a gledaj, ja se slažem da smo malo prestrogi, ali mi trebamo igrače koji donose razliku, koji su učinkoviti, a ne igrača kojeg ćemo razvijati par godina da bi jednog dana možda pravio razliku

u ovom trenu bi radije imao Ingsa u napadu nego njega

Iskreno mislim da bi se i Ingsa brzo zasitili, ozljede su ga unazadile vise nego Stua a nije bio ni prije klasa..

Nemozemo razvijati pola tima, ali 2-3 mlada igraca uz ovakav broj tekmi mogu dobiti opipljivu minutazu.. doduse to ponekad kosta ko ovo s Gomezom jucer ili protiv arsenala no ako od jednog razvijes nekog 'Sterlinga' svakih par sezona, dobio si puno.. npr Trent ce ako ovako nastavi sigurno biti prvi desni bek engleske repke..

@Lessmore: Solanke je jos prilicno naivan, zelen u svakom segmentu, al opet ne treba ga prerano otpisivati.. jbt sjecam se ko juce sta se ovdje pisalo o Sterlingu ili pak o udarcima na gol Coutinha (btw danas, iza Gerrarda, drugi igrac redsa po broju golova izvan 16m u znatno kracem periodu)..
YNWA!!

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #44 : Veljača 06, 2018, 23:19 »
Zato sto se iz aviona vidi da nije taj kapacitet i da nikad nece biti. Nema nista zanimljivo, niti jednu sitnicu zbog koje bi rekao, ok, treba ga pricekati. Prosjecan championship igrac, sada, sutra i za par godina...svejedno.

Ima nos za gol