Anketa

Moje mišljenje o njegovoj prvoj godini

1
7 (10%)
2
15 (21.4%)
3
11 (15.7%)
4
0 (0%)
5
1 (1.4%)
Sljedeće godine želim da ostane u kadru prve ekipe?
1 (1.4%)
Naravno
4 (5.7%)
Ne, ali neka ide na posudbo
25 (35.7%)
Nikako, prodaj ASAP
6 (8.6%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 13:00

Autor Tema: Dominic Solanke #29  (Posjeta: 16098 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zlopasha

• Hero Member
Odg: Dominic Solanke #29
« Odgovori #165 : Prosinac 30, 2018, 17:36 »
Premalo.
Očekujem barem 15m uz dobre sell-on klauzule.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #166 : Prosinac 31, 2018, 00:42 »
Ja bi ga rađe posudio, al jbg, isto sam htio i za Ibe-a, pa nije baš da ne spavam od onda ...
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #167 : Prosinac 31, 2018, 02:07 »
Navodno je prošao medicinski i potpisao za CP. Posudba do kraja sezone. Po meni jako dobar deal. Oke, CP ne igra niti blizu našem stilu, ali će dobiti jako puno minuta i igrati uz 2 najbolja krila van top 6 (govorim o njima kao paru).
Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #168 : Siječanj 02, 2019, 20:11 »
Liverpool striker Dominic Solanke's proposed loan move to Crystal Palace is off because of concerns over his fitness.

https://www.bbc.co.uk/sport/amp/football/46741881

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #169 : Siječanj 02, 2019, 20:22 »
Kaze da ide u Schalke

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #170 : Siječanj 02, 2019, 20:32 »
Kaze da ide u Schalke
Schalke have denied reports they want to sign Liverpool striker Dominic Solanke on loan, according to Sky in Germany.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2019, 16:25 gento »

Online Brna

• Hero Member
« Odgovori #173 : Siječanj 04, 2019, 16:26 »
Ibe, Brad Smith, pa sad i Solanke. Fino smo ih oženili.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #174 : Siječanj 04, 2019, 16:28 »
Navodno i Wolvesi žele Origija. Na ljeto su nam nudili 27 milijuna, pa ih je ovaj odbio jer se nadao nekim minutama kod nas. Sad bi isto otišao za 20+ milijuna. Solanke i Origi prodani za iste pare (40+ milijuna) za koje se može dovesti Werner. :lud

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #175 : Siječanj 04, 2019, 16:36 »
 :klanja :klanja

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #176 : Siječanj 04, 2019, 16:39 »
Ibe, Brad Smith, pa sad i Solanke. Fino smo ih oženili.
S tim da za njih od sveg tog, Solanke ima najvise smisla.

Solanke je vjerojatno najblize nekakvom najvisem rangu potencijala koje Bournemouth moze uopce pokusat dovest. Pricamo o igracu koji je bio najbolji igrac svjetskog U20 prvenstva, koji je bio najbolji strijelac juniorske lige prvaka kad ju je Chelsea uzeo, koji je kroz sve mlade kategorije engleske repke dominirao (i uzeo s njima U17 Euro i U20 WC) i koji i sada za U21 repku makar skoro uopce ne igra u klubu ima 8 golova u 15 nastupa.

Mislim da ga mi mozda prestrogo ocijenjujemo po 2-3 mjeseca prosle sezone kod nas kad smo se mi borili za top 4 i LP a on sa svojih 20 godina nam je ostao (ne svojom krivnjom) druga spica za sto naravno da nije bio dorasta (malo koji igrac s 20 godina bi u 10ak min po utakmici sto bi dobio i mogao bolje odreagirati). Prvi dio sezone nije uopce bio toliko kritiziran, mislim da mu je prvi start bio protiv Stokea di je cak krenuo malo iza Firmina i odigrao vrlo dobru utakmicu, onda smo ga nakon ta zadnja 3 mjeseca proglasili drvom koji je eto dobio priliku samo jer je Englez. Generalno mi se kroz citavu sezonu cinio kao da dosta dobro razumije igru, samo sto mu je sve bilo puno prebrzo, sto nije neobicna stvar za mladog igraca koji igra prvu seniorsku sezonu i odmah na toj razini. Vjerujem da moze biti dobar napadac, isto tako mi je jasno da mi u ovom trenutku nemamo ni prostora ni vremena za njega. Volio bi ipak da je to posudba, ali ajde, nije ni ovo kraj svjeta, al kazem da sam navijac Bournemoutha, nebi bio toliko nezadovoljan ovime.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #177 : Siječanj 04, 2019, 16:46 »
Ne vidim kako ce tamo igrati. Callum Wilson i Joshua King su za njeg izmislili fudbal. Jedino ako se sprema prodaja Wilsona.

Online Brna

• Hero Member
« Odgovori #178 : Siječanj 04, 2019, 16:48 »
S tim da za njih od sveg tog, Solanke ima najvise smisla.

Solanke je vjerojatno najblize nekakvom najvisem rangu potencijala koje Bournemouth moze uopce pokusat dovest. Pricamo o igracu koji je bio najbolji igrac svjetskog U20 prvenstva, koji je bio najbolji strijelac juniorske lige prvaka kad ju je Chelsea uzeo, koji je kroz sve mlade kategorije engleske repke dominirao (i uzeo s njima U17 Euro i U20 WC) i koji i sada za U21 repku makar skoro uopce ne igra u klubu ima 8 golova u 15 nastupa.

Mislim da ga mi mozda prestrogo ocijenjujemo po 2-3 mjeseca prosle sezone kod nas kad smo se mi borili za top 4 i LP a on sa svojih 20 godina nam je ostao (ne svojom krivnjom) druga spica za sto naravno da nije bio dorasta (malo koji igrac s 20 godina bi u 10ak min po utakmici sto bi dobio i mogao bolje odreagirati). Prvi dio sezone nije uopce bio toliko kritiziran, mislim da mu je prvi start bio protiv Stokea di je cak krenuo malo iza Firmina i odigrao vrlo dobru utakmicu, onda smo ga nakon ta zadnja 3 mjeseca proglasili drvom koji je eto dobio priliku samo jer je Englez. Generalno mi se kroz citavu sezonu cinio kao da dosta dobro razumije igru, samo sto mu je sve bilo puno prebrzo, sto nije neobicna stvar za mladog igraca koji igra prvu seniorsku sezonu i odmah na toj razini. Vjerujem da moze biti dobar napadac, isto tako mi je jasno da mi u ovom trenutku nemamo ni prostora ni vremena za njega. Volio bi ipak da je to posudba, ali ajde, nije ni ovo kraj svjeta, al kazem da sam navijac Bournemoutha, nebi bio toliko nezadovoljan ovime.

Slažem se da s njihove strane (kao i za Ibea) ovaj transfer ima smisla te da je odabrao klub u kojem se može dobro razviti. Neće biti prvi izbor u špici pa da ima preveliki pritisak, a opet ispred sebe nema igrače koje je nemoguće dostići. Da bi s 18-20 godina uspio u današnjem Liverpoolu, moraš biti na razini Sterlinga ili barem Arnolda, no Solanke očito malo sporije sazrijeva. Vjerujem da će biti solidan i bilo bi mi drago da uspije.

Moj komentar se više odnosio na cijene, no tome se valjda treba prestati čuditi, barem kad je riječ o Premierligaškim klubovima i stalnim rastućim prihodima. :)

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #179 : Siječanj 04, 2019, 16:54 »
Ne vidim kako ce tamo igrati. Callum Wilson i Joshua King su za njeg izmislili fudbal. Jedino ako se sprema prodaja Wilsona.
Bit ce za sad treca spica s idejom da makne Kinga i zaigra uz/oko Wilsona.

Slažem se da s njihove strane (kao i za Ibea) ovaj transfer ima smisla te da je odabrao klub u kojem se može dobro razviti. Neće biti prvi izbor u špici pa da ima preveliki pritisak, a opet ispred sebe nema igrače koje je nemoguće dostići. Da bi s 18-20 godina uspio u današnjem Liverpoolu, moraš biti na razini Sterlinga ili barem Arnolda, no Solanke očito malo sporije sazrijeva. Vjerujem da će biti solidan i bilo bi mi drago da uspije.

Moj komentar se više odnosio na cijene, no tome se valjda treba prestati čuditi, barem kad je riječ o Premierligaškim klubovima i stalnim rastućim prihodima. :)
S tim da mi se Solanke cini puno blize mogucnosti postat igrac nego Ibe tada, a cijena je uz rast cijena cak i manja nego tada (ako se dobro sjecam). A opet, razumijem i Bournemoutj koji s 20 mil ni ne moze napravit za njih nesto puno pametnije nego probat ovakav jedan medium risk/high rewarc potez. Ne kazem da ne mogu nista pametnije od ovog napravit, vec da mi s njihove strane ima poprilicno smisla.