Anketa

Moje mišljenje o njegovoj prvoj godini

1
7 (10%)
2
15 (21.4%)
3
11 (15.7%)
4
0 (0%)
5
1 (1.4%)
Sljedeće godine želim da ostane u kadru prve ekipe?
1 (1.4%)
Naravno
4 (5.7%)
Ne, ali neka ide na posudbo
25 (35.7%)
Nikako, prodaj ASAP
6 (8.6%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Svibanj 19, 2018, 13:00

Autor Tema: Dominic Solanke #29  (Posjeta: 17492 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
Odg: Dominic Solanke #29
« Odgovori #15 : Kolovoz 06, 2017, 11:12 »
Moš mislit. Bacala bi se kolektivna drkica na njega.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #16 : Kolovoz 06, 2017, 11:13 »
Moš mislit. Bacala bi se kolektivna drkica na njega.
Jep, do trece seniorske utakmice. Bacala bi se kolektivna drkica jer smo debili.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #17 : Kolovoz 06, 2017, 11:18 »
Ono sto sam vec spominjao. Oko Solankea ce se stvoriti takav hype kao svojevremeno oko Origia kada su ljudi pisali da nam ne treba novi napadac jer eto imamo nestvarnog Belgijca. Ovo je samo krug koji ae ponavlja. Nek odigra 4 tekme za klinac i pocet ce drvlje i kamenje od onih koji su ga i najvise uzdizali. Odigrao dobru predsezonu. Isto tako odigrao je i prosle godine Grujic a i prije par Aspas. Predsezona u pravilu ne tnaci nista i cesto zna zavarati.

Offline barun1892

• Hero Member
« Odgovori #18 : Kolovoz 06, 2017, 12:03 »
Ono sto sam vec spominjao. Oko Solankea ce se stvoriti takav hype kao svojevremeno oko Origia kada su ljudi pisali da nam ne treba novi napadac jer eto imamo nestvarnog Belgijca. Ovo je samo krug koji ae ponavlja. Nek odigra 4 tekme za klinac i pocet ce drvlje i kamenje od onih koji su ga i najvise uzdizali. Odigrao dobru predsezonu. Isto tako odigrao je i prosle godine Grujic a i prije par Aspas. Predsezona u pravilu ne tnaci nista i cesto zna zavarati.

Apsolutno se slažem, kada Bayern budemo dobili 3-0 u Lp onda je to nešto u predsezoni je to ništa, kao i igrače treba sudit kada počne ono pravo

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #19 : Kolovoz 06, 2017, 12:11 »

Amen.
Nije pošteno prema klincima, zbilja nije. Trebaju igrati gladni, hrabri ali ne pod pritiskom očekivanja. Za nadati se da će Solanke dobiti minuta i dobro ih iskoristiti  - ali unaprijed ga upisati kao nekog tko treba doprinijeti golove - nije pošteno.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #20 : Kolovoz 06, 2017, 13:29 »
solankeu fali jedno 8 od 10 stvari koje ocekujem od spice od 40 milijuna necega

rekao sam u startu da sam zadovoljan ovim transferom al ne trebamo se zanosit-bit ce rotacijska kup opcija dok ga ne prodamo za 15ak mil u neki mid table premierligaski klub
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #21 : Rujan 19, 2017, 22:49 »
Kad god sam ga gledao ostavio je pozitivan dojam na mene, veceras takodjer.

Offline redscro

• Hero Member
« Odgovori #22 : Rujan 20, 2017, 10:29 »
Ne znam kako pozitivno ocijeniti napadača u utakmici u kojoj smo propustili toliko (on možda i najviše) toga i završili s nula postignutih golova. Od napadača ipak očekujem golove, tu smo za sad na nuli. No ok, valjda su očekivanja niska.

Slažem se s wewonit5times. Jedino pozitivno u njegovom dovođenju je što ćemo na kraju još i zaraditi na njemu.
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2017, 10:39 redscro »
"Neki ljudi vjeruju da je nogomet pitanje života ili smrti. Vrlo sam razočaran takvim stavom. Uvjeravam vas da je nogomet puno, puno važniji od toga."

Bill Shankly

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2017, 17:53 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #24 : Prosinac 13, 2017, 22:56 »
Odmah da vam kažem ne nadajte se da od ovog nešto može biti , nikad on neće biti igrač dostojan dresa Liverpoola , nema taj kvalitet i to je to , nema brzinu što mu je automatski minut , viziju kakva treba napadaču Liverpoola , nema ništa izraženo, prosječan igrač , budući napadač championship timova ili donjeg doma premiershipa.
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Offline marinynwa

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #25 : Prosinac 13, 2017, 23:00 »
Odmah da vam kažem ne nadajte se da od ovog nešto može biti , nikad on neće biti igrač dostojan dresa Liverpoola , nema taj kvalitet i to je to , nema brzinu što mu je automatski minut , viziju kakva treba napadaču Liverpoola , nema ništa izraženo, prosječan igrač , budući napadač championship timova ili donjeg doma premiershipa.
Hvala na upozorenju.
Steve Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #26 : Prosinac 13, 2017, 23:03 »
Ajd ti u  PM vise.
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #27 : Prosinac 13, 2017, 23:04 »

Ajde molim te prestani srat po igračima i klubu nakon prosutih bodova, isto kao što ih kuješ u zvijezde nakon dobro odigrane utakmice. Ponašaš se kao tinejdžerka.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #28 : Siječanj 01, 2018, 16:56 »
Ne razumijem razlog zašto je on došao u Liverpool ... Ne sa strane kluba već sa njegove strane , kako ti mladi igrači polete , precijene se i požure u velik klub da griju klubu , odigraju poneku utakmicu svakih mjesec dana i očekuje da napreduje ili nešto slično ?
On će se zadržati u Liverpoolu 2 godine i onda će otići i postati prosjek championshipa , pasti u zaborav.
Umjesto da je bio pametan i otišao nakon onog svjetskog prvenstva za mlade u neki Swansea ili Wba ili nešto slično , može i Leeds , Sheffield United i da igra , da zabije 10-15 golova u sezoni , da napreduje postepeno , da ide korak po korak i da onda kad bude spreman ako ikad bude spreman dođe na top nivo , ali ovako preskakanjem stepenica neće dobiti ništa sem što će stagnirati.
Nerealni su prema sebi , misle da mogu ono što ne mogu umjesto da se pokriju onoliko koliko su dugački , Vardy je do 25. godine igrao u šestoj ligi , a onda je postao najbolji napadač lige i osvojio prvenstvo .....
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #29 : Siječanj 01, 2018, 17:25 »
Napadacka verzija Robertsona