Anketa

Njegova druga godina je bila za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
4 (11.1%)
4
12 (33.3%)
5
3 (8.3%)
Sljedeća godina će biti
0 (0%)
još bolja (kao prva)
3 (8.3%)
jednaka ovoj (kao druga)
12 (33.3%)
lošija (od prve i druge)
2 (5.6%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:55

Autor Tema: Mohamed Salah #11  (Posjeta: 98967 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Monello

• Hero Member
Odg: Mohamed Salah #11
« Odgovori #1125 : Rujan 16, 2020, 22:19 »
Naravno da može. On je taj koji je svojim dolaskom ovaj napad digao na jedan viši nivo, na šampionski nivo. Suarez je individualno bolji igrač, to niko ne spori, ali jesam li zadovoljan onim što je Salah uradio u ove 3 sezone ? Ne mogu tražiti više. Toliko.

o tom ti pricam
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1126 : Rujan 16, 2020, 22:20 »
Niko ti ne garantuje da bi Suarez u ovom sistemu imao bolje brojke od Salaha npr.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1127 : Rujan 16, 2020, 22:29 »
Niko ti ne garantuje da bi Suarez u ovom sistemu imao bolje brojke od Salaha npr.

jebo brojke, Suarez je igrao mocan i snazan nogomet

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1128 : Rujan 16, 2020, 22:32 »
Jah. Bas bih volio vidjeti igraca koji bi igrao u ove 3 godine bolje od Salaha, a da je u isto vrijeme bio dostupan.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1129 : Rujan 16, 2020, 23:40 »
po meni, a pratim Liverpool već 20-ak godina, Suarez je najbolji igrač kojeg smo imali

ajmo reć da je Gerrard najveći i zato jer je trajao dosta sezona, ali onako kako je Suarez igrao nije nitko
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1130 : Rujan 16, 2020, 23:57 »
Gerrard je najveci, a Suarez najbolji, mislim da je tako posteno reci.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1131 : Rujan 17, 2020, 00:06 »
Svako ima misljenje. Mislim da je to ipak postenije.

Online gogec

• Hero Member
« Odgovori #1132 : Rujan 17, 2020, 00:27 »
Suarez iz lpoola je one sezone kad smo se borili za trofej (2014?) bio možda i treći igrač na svijetu, iz ronalda i kessija, neymar još tada nije dosegao tu klasu.. mislim da je Salahodličan i jedno od najboljih svjetskih krila ali bojim se da nikadnije sami vrh.. mislim nebitno, obojica su u redsima imali vrhunske sezone, Salah svakako i bolju ekipu iza leđa.
YNWA!!

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1133 : Rujan 17, 2020, 00:45 »
Koliko ima boljih desnih krila od Salaha volio bih cuti?

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #1134 : Rujan 17, 2020, 03:43 »
Suarez iz lpoola je one sezone kad smo se borili za trofej (2014?) bio možda i treći igrač na svijetu, iz ronalda i kessija, neymar još tada nije dosegao tu klasu.. mislim da je Salahodličan i jedno od najboljih svjetskih krila ali bojim se da nikadnije sami vrh.. mislim nebitno, obojica su u redsima imali vrhunske sezone, Salah svakako i bolju ekipu iza leđa.

A šta je bio Salah u svojoj prvoj sezoni kad nas je vodio do finala LP i kad je oborio rekord za najviše golova u jednoj sezoni u povijesti Premiershipa ?

Otkad je kod nas redovno je pri vrhu u izboru za Ballon d'Or, najveća zvijezda Premiershipa, bez dileme top5-10 igrača svijeta, ali eto nije sami vrh :lol

0-1, imamo debelo najjači krilni par na svijetu, jedino tko se može usporedit je PSG.

Online gogec

• Hero Member
« Odgovori #1135 : Rujan 17, 2020, 06:54 »

Pa nezz, možda i nema, ali bi li reko da je Salah top 3 igrač svijeta?
Suarez je to bio.. njegov presing, lik je doslovno čupao grizo, (nažalost i pokojeg igrača), zabijanje golova na svakave načine, od tap in do slobodnjaka, oni iz Norwicha ga još sanjaju valjda..

A šta je bio Salah u svojoj prvoj sezoni kad nas je vodio do finala LP i kad je oborio rekord za najviše golova u jednoj sezoni u povijesti Premiershipa ?

Otkad je kod nas redovno je pri vrhu u izboru za Ballon d'Or, najveća zvijezda Premiershipa, bez dileme top5-10 igrača svijeta, ali eto nije sami vrh :lol

0-1, imamo debelo najjači krilni par na svijetu, jedino tko se može usporedit je PSG.

Slažem se sa tobom, imamo najjači krilni par na svijetu, nezz koji je iskreno bolji.. slažem se i da je Salah top igrač, kako si rekao možda i u 20 najboljih ali osobno mislim da je Suarez bio ne samo talentiraniji nego kompletniji igrač, ok, možda je tu i do ukusa, nisu čisto brojke u pitanju.. ma nebitno, Salah igra već treću sezonu na najvišoj razini i respect za to.
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1136 : Rujan 17, 2020, 07:26 »
Mislim da se treba gledati po poziciji koju tko igra. Ako je unutar 3-5 najbolja, onda je svjetska klasa. Salah je debelo unutar toga, isto kao i Alisson, VvD, Trent, Robbo, Salah i Mane.

Jedno je reći da je Suki bio mrvicu bolji, a drugo da Salah nije sami svjetski vrh.
Never miss a good chance to shut up.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1137 : Rujan 17, 2020, 07:37 »
Salah iz prve sezone je usporediv sa Suarezom iako mi je i tu Suarez bolji,a ovaj trenutni Salah mi nije bolji ni od Torresa iz primea,a ne Suareza.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1138 : Rujan 17, 2020, 08:09 »
ljudi poredite neusporedivo,
ko je zaboravio nek se podsjeti i pogleda golove i igre iz Gronigena Ajaxa Liverpoola i Barce,to sto je Suarez radio je nestvarno i jebeno.
pod bilo kojim trenerom i sa bilo kojim suigracima, rodjeni talenat sa urodjenim filingom za nogomet i loptu ,nema dalje.

salah jeste dobar igrac a u Liverpoolu je on bljesnuo jer je produkt kloppovog sistema i nista vise od toga.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1139 : Rujan 17, 2020, 08:16 »
salah jeste dobar igrac a u Liverpoolu je on bljesnuo jer je produkt kloppovog sistema i nista vise od toga.

Kao da opisuješ Pedra iz vremena Barce, a ne najbolje desno krilo svijeta.  :lol
Never miss a good chance to shut up.