Liverpool > Igrači

Mohamed Salah #11

<< < (2/214) > >>

Mastodont:
S ovim očiglednim kupovinama jako brzih igrača očekujem gomilu brzine protoka i lopte i igrača bez nekakvih striktno odredjenih lijevo ili desno pozicija.
nekako mislim da ce biti konstantnih krizanja i protrcavanja u toj prednjoj trojci.

I da, kad je već otvorena tema dobrodošao Mohamede :)

Luis Garcai:

--- Citat: Mastodont - Lipanj 20, 2017, 15:26 ---S ovim očiglednim kupovinama jako brzih igrača očekujem gomilu brzine protoka i lopte i igrača bez nekakvih striktno odredjenih lijevo ili desno pozicija.
nekako mislim da ce biti konstantnih krizanja i protrcavanja u toj prednjoj trojci.

I da, kad je već otvorena tema dobrodošao Mohamede :)

--- Kraj citata ---

tako nešto očekuješ kada se treba igrati na kontre. Moje pitanje ako netko zna odgovoriti, kakva mu je igra na malome prostoru, kada treba probit bunker, uvalit neki dribling, a ne samo pretrčati protivnika?

Vjerujem da ce moci pomoci u utakmicama portiv Evertona, Arsenala, Citya i ostalih koji igraju otvoreniji nogomet... Kako ga misli koristiti u utakmicama protiv Burnleya, WBA ili drugih čiji se nogomet svodi na sto jacu defanzivu?

adn4n:

NEZALAGANJE:
Salah je protiv bunkera beskoristan.

tomo7:
Dok ga ne vidim u Melwoodu i u našem dresu ništa nije gotovo,da se nebi ispričavali i Romi :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju