Anketa

Njegova druga godina je bila za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
4 (11.1%)
4
12 (33.3%)
5
3 (8.3%)
Sljedeća godina će biti
0 (0%)
još bolja (kao prva)
3 (8.3%)
jednaka ovoj (kao druga)
12 (33.3%)
lošija (od prve i druge)
2 (5.6%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:55

Autor Tema: Mohamed Salah #11  (Posjeta: 92859 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Raptor

• Hero Member
Odg: Mohamed Salah #11
« Odgovori #1035 : Siječanj 15, 2020, 16:43 »
Prodas svu trojicu i miran si  :kuler
Morat će sancho i mbappe malo stisnuti u napadu  :p

Offline stolic

• Sr. Member
« Odgovori #1036 : Siječanj 23, 2020, 23:03 »
cijenim sve šta je napravia za liverpool i poštujem ga kao igrača, ali izluđuje me činjenica da svaki put kad ima prostora zabije glavu u pod i dribla do iznemoglosti. danas je po meni bia najgori u jakoj konkurenciji.

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #1037 : Siječanj 23, 2020, 23:09 »
cijenim sve šta je napravia za liverpool i poštujem ga kao igrača, ali izluđuje me činjenica da svaki put kad ima prostora zabije glavu u pod i dribla do iznemoglosti. danas je po meni bia najgori u jakoj konkurenciji.

Meni je bas to prosto nevjerovatno, da igrac s tolko losom tehnikom i pogledom u pod zabija 20+ golova u najjacoj ligi na svijetu. Ne znam dal je ikad prije postojao neki slican igrac s takvim ucinkom.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1038 : Siječanj 23, 2020, 23:14 »
analizirat će se ova utakmica kao i svaka dosad, ne vjerujem da će proći salah bez kritike i neke sugestije. ajde, razumijem onu priliku u prvom dijelu, nanizao je dvojicu i nitko se ne bi čudio da je lopta prošla ispod dohertyja, ali je maloumno nastaviti po istom kad postoje lakša i efektnija rješenja, a iz jednog smo i trijumfovali. kloppova kritika-dvije uz salahovu "yes, yes, i know" rječitost trebala bi nas lišiti nepotrebnog drkanja po lopti, naročito kad se nađemo u izglednijim prilikama.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline stolic

• Sr. Member
« Odgovori #1039 : Siječanj 23, 2020, 23:31 »
prošle sezone je ima loš niz utakmica i onda smo igrali protiv chelsea di se očito vidila želja da manje solira, tu je stvarno izgleda ko svjetska klasa i na koncu je i zabia golčinu. živcira me što se ne mogu otet dojmu da bira utakmice di će se podredit ekipi i one u kojima hvata individualne rekorde.

vjerojatno ga je pametnije zadrzat, al ako neko pondi basoslovne novce sumnjam da ga nebi uspili adekvatno nadomjestit pogotovo sa reputacijom koju imamo u nogometnom svijetu trenutno

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #1040 : Siječanj 23, 2020, 23:44 »
Danas bio jedini koji je mogao zaustavit i zadrzat loptu pod presingom.Bio je malo sebican,ali da ga nije bilo nebi nista napravili na njihovoj polovici

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1041 : Siječanj 23, 2020, 23:54 »
I mene je danas iziritirao, ali bilo je i prije toga kod njega pa opet faza kada se skulira.. ma dobro, hladnije glave, napadači su ludne biljke.. foza sebičnosti i drskosti mora biti a teško je tu naći oravu granicu
YNWA!!

Offline AS88

• Jr. Member
« Odgovori #1042 : Siječanj 24, 2020, 09:25 »
...živcira me što se ne mogu otet dojmu da bira utakmice di će se podredit ekipi i one u kojima hvata individualne rekorde.

...

Upravo to. I sve će se zaboravit jer nismo prosuli bodove ovaj puta, ali doći će i to.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1043 : Siječanj 24, 2020, 10:36 »
Upravo to. I sve će se zaboravit jer nismo prosuli bodove ovaj puta, ali doći će i to.

Pih, onda ćemo imat samo 17 više od drugog  :D
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #1044 : Siječanj 24, 2020, 15:13 »
A ok su ova pljuckanja po Salahu, pa i navijači Barcelone sa ovih prostora kad god kiksnu krenu pljuckanja po Messiu kako ne igra obranu, kako sa njim i Suarezom imaju dvojicu igrača manje u defanzivi..

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1045 : Siječanj 24, 2020, 15:16 »
A ok su ova pljuckanja po Salahu, pa i navijači Barcelone sa ovih prostora kad god kiksnu krenu pljuckanja po Messiu kako ne igra obranu, kako sa njim i Suarezom imaju dvojicu igrača manje u defanzivi..
I imaju. :D

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1046 : Siječanj 24, 2020, 15:32 »
I imaju. :D
Doduse sa Suarezom imaju igraca manje u oba smjera.

Offline martin

• Jr. Member
« Odgovori #1047 : Siječanj 30, 2020, 08:20 »
Evo malo o Salahu, dobar je bio jučer, a i dobre mu brojke golova i asistencija.

još da nije toliko škrt, e gdje bi mu bio kraj.... :D

https://telesport.telegram.hr/na-prvu/zaostala-utakmica-kao-salahov-privatni-tulum-liverpool-je-rutinski-pobijedio-west-ham/

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1048 : Veljača 01, 2020, 18:46 »

Šteta što ode na ljeto @Monello  :p

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1049 : Veljača 02, 2020, 01:37 »

Šteta što ode na ljeto @Monello  :p

Za mene ni u istu recenicu Salah sa Suarezom ne moze nit ce ikad moci tako da je glupo uopce to komentirat.A sa druge strane Iskreno se brinem za ljude koji uopce dolaze na ideju da Salaha uporede sa El pistolerom
Uzivaj u statistici i vidjet cemo sta i kako ce biti sa njim.

El pistolero :love
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.