Anketa

NBA finale...

Toronto u 6 ili 7
12 (46.2%)
Toronto u 4 ili 5
0 (0%)
GSW u 4 ili 5
6 (23.1%)
GSW u 6 ili 7
8 (30.8%)

Ukupno Glasova: 26

Glasanje završeno: Lipanj 02, 2019, 17:28

Autor Tema: NBA  (Posjeta: 147462 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Legendinho

• Hero Member
Odg: NBA
« Odgovori #2355 : Siječanj 13, 2021, 22:40 »
Podsjeća na ono kad su trejdali sve pickove u sljedećih 10 godina za Derona Williamsa, Joe Johnsona i ekipu. Znamo kako je to završilo

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2356 : Siječanj 13, 2021, 22:47 »
Ocito je na ovo pristao i Durant jer sumnjam da bi se to inace odigralo.
Ajme koje tri glave na okupu haha.Ofanzivno je problem sta su svi navikli na veliki volumen u napadu.Dobra strana je sto su s Hardenom dobili nekoga ko moze dirigirati napadom.Lose je sta sad imas dvije defanzivne trube na grbaci.

Napad je na papiru jeben,ali i za to je potrebno vise prilagodbi.Ako smo ista naučili to je da ni Harden ni Kyrie nisu bas za prilagodbe.
Bit ce zanimljivo.

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #2357 : Siječanj 14, 2021, 00:29 »
Evo Rocketsi su za Hardena trazili Simmonsa,Thybulla i pickove.

Odbili su,nije mi jasno zašto.Trose Embidu zlatne godine likom koji se boji pucati trice i koji nema vanjski sut.Meni je lik drag igrac,ali nikad neće ni prismrdit superstaru ko sta ovi iz Phile ocekuju.

Harden je deffence less i ima svoje musice,ali ima vise smisla nego zadrzavanje Simmonsa.
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2021, 00:37 El Rey »

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2358 : Siječanj 14, 2021, 01:54 »

Odbili su,nije mi jasno zašto.Trose Embidu zlatne godine likom koji se boji pucati trice i koji nema vanjski sut.Meni je lik drag igrac,ali nikad neće ni prismrdit superstaru ko sta ovi iz Phile ocekuju.

Harden je deffence less i ima svoje musice,ali ima vise smisla nego zadrzavanje Simmonsa.

Nekad bio, sada daleko od toga. Mada secam se tvojih najava Simmonsa, kako ce to da bude najbolji igrac nakon Lebrona.

Generalno slazem se. Simmonsa bi sam na ledjima odveo do Texasa za debelog. Jedini problem kod Hardena he taj sto je ne zainteresiran za sudjelovanje u napadu ako lopta nije kod njega.

To je na parketu. Pitanje je kako ce se priviknut na to da vamo nece biti glavni igrac, niti da ce ga se pitati onoliko za misljenje kao sto je to bili u Houstonu, gdje je on zahtjevao kojeg trenera da mu se dovede i koje suigrace.

Ovom trojcu samo jos Westbrook fali da cirkus bude potpun.

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #2359 : Siječanj 14, 2021, 13:11 »
Jesam da,racunao sam da moze popravit sut i prosirit napadacki arsenal.Vrijeme ide,a on se nije makao s mrtve točke.Odlican je razigravac i inteligentan kosarkas,ali kad sve zbrojis i oduzmes tip je igrac manje u napadu.

Ja bi sad na mjestu Netsa trejdao Irvinga za bilo sta korisno(neki centar mozda).Samo mislim da niko nije lud da ga uzme.

Ko zna oce ovaj vise zaigrat ovu sezonu,zvuci ludo,ali mislim da je Kyrie gotov za ovu sezonu(bar za Netse)

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #2360 : Siječanj 14, 2021, 15:51 »
Baš to za Irvinga, isto tako mislim da su oni probali prvo utopiti Irvinga ali to nije prošlo, pogotovo nakon njegovih zadnjih bisera.
Po meni bi ga trenutno, možda, uzela smao neka mala franšiza, kojoj treba super star u rosteru. Kako da bilo to bi bila velika kocka i pitanje je koliko bi on želio u taj klub.
Sad imati u ekipi Irvinga i Hardens? po meni je to čisto samoubojstvo. Baš me zanima kako će reagirati i šta će sada napraviti Irving pošto, po meni, Harden preuzima uzde. Durant nije taj karakter da se nameće ali on će sa jednim ili drugim opet isporučiti svoje u napadu ali u obrani će teško pokriti sve što će biti otvoreno.
Dobili su trećeg super stara ali su za to previše izgubili... od igrača do ravnoteže a sa druge strane dodali još koju tonu ega
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #2361 : Siječanj 14, 2021, 16:02 »
Ova ekipa onda nema budućnosti ako ce Harden bit no1  :D
Kad bi za Irvinga dobili nesto za obraniti perimetar i nekog centra to bi bilo brutalno.Mislim da bi se Harden i Durant  vrhunski sami slagali.Durant bi imao nekoga ko ce  ga proigrat i rasteretiti u napadu, a Harden lika koji ce zavrsavat utakmice.S druge strane parketa,lakse je sakriti jedan defanzivni mismatch nego dva.

Kao sto si rekao da su Irvinga dobili za Hardena,to bi bio najveci win.Levert i Allen su dva odlicna igraca s klupe,plus da je bilo srece pa Dinwidie ostao zdrav.

Negdje sam pročitao dobar komentar.U stilu voljeli mi ili ne ,ali liga je ofanzivno orijentirana.Takva kolicina talenta moze i na silu stici do rezultata.

U istoj ekipi dva najbolja strijelca  zadnjih 10 godina i jedan od najtalentiranijih igraca ove generacije(al sve to uzimamo s rezervom kod ravnozemljasa).

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #2362 : Siječanj 15, 2021, 00:41 »

Danas je izašlo ovo: "Rockets owner Tilman Fertitta was adamant about not trading James Harden to 76ers."

Vjerojatno je ostao neki bad blood sa Moreyom, meni je ovo sve ovih dana i tjedana bilo mučno za čitati jer sam jedan od rijetkih koji ne žele ni Simmonsa ni Hardena u ekipi, najrađe bi Beala no to je samo neka moja želja, teško da tu ima interesa od strane Sixersa.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #2363 : Siječanj 15, 2021, 09:08 »
Ova ekipa onda nema budućnosti ako ce Harden bit no1  :D
Kad bi za Irvinga dobili nesto za obraniti perimetar i nekog centra to bi bilo brutalno.Mislim da bi se Harden i Durant  vrhunski sami slagali.Durant bi imao nekoga ko ce  ga proigrat i rasteretiti u napadu, a Harden lika koji ce zavrsavat utakmice.S druge strane parketa,lakse je sakriti jedan defanzivni mismatch nego dva.

Kao sto si rekao da su Irvinga dobili za Hardena,to bi bio najveci win.Levert i Allen su dva odlicna igraca s klupe,plus da je bilo srece pa Dinwidie ostao zdrav.

Negdje sam pročitao dobar komentar.U stilu voljeli mi ili ne ,ali liga je ofanzivno orijentirana.Takva kolicina talenta moze i na silu stici do rezultata.

U istoj ekipi dva najbolja strijelca  zadnjih 10 godina i jedan od najtalentiranijih igraca ove generacije(al sve to uzimamo s rezervom kod ravnozemljasa).
trenutno mislim da je neizbježno da Harden postane no 1.
Kao prvo Durant je premiran da se tome usprotivi, Irving bi se mogao ali u tom slučaju će biti i onaj koji će prvi popustiti, tj opet otići na godišnji. Pitam se koliko je i Nash sposoban to držati na okupu a da su svi zadovoljni. Za sada mu sa dva super stara baš i ne ide a evo i novog ego pijetla u kokošinjcu.
Naravno da se slažem sa tobom da bi bilo najbolje napraviti trade koji uključuje  Irvinga i tako ostati na kombinaciji Harden - Durant ali tko bi ga više uzeo u ovom trenutku? hm... na papiru bi to mogao biti Detroit, koji ima brdo centra a nema neki super star. Recimo Drummond ima za to odličan ugovor i bio bi super zadovoljan da ode u NY ali Irving da ode u Detroit ili neko slično malo tržište.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2364 : Siječanj 15, 2021, 09:11 »
na papiru bi to mogao biti Detroit, koji ima brdo centra a nema neki super star. Recimo Drummond ima za to odličan ugovor i bio bi super zadovoljan da ode u NY ali Irving da ode u Detroit ili neko slično malo tržište.
Za to bi Drummond prvo morao bit u Detroitu sto vec skoro godinu dana nije :D

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #2365 : Siječanj 15, 2021, 09:20 »
imaš pravo, automatski mi dođe Detroit kada pomislim na njega, ubiti Cavaliersu su to, oni imaju te centre ali sigurno ne bi bili za taj trade pošto grade novu mladu jezgru

ps sada sma prošao na brzinu roster i baš nemam ideju di bi mogao a da za uzvrat bdoše neko visoko i dobro tijelo za njih. oni koji imaju nešto za Netse sigurno to ne žele dati a oni koji bi bili za trade nemaju ono što ovi žele
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2021, 09:25 grbi »

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2366 : Siječanj 15, 2021, 09:51 »
Ma bilo kakav trade Irvinga ne dolazi u obzir jer on ne zeli bit nigdje drugdje (a trenutno ne pitanje zeli li uopce bit i u NY, odnosno zeli li igrati kosarku trenutno). Ukoliko zeli i ukoliko ce ju igrat vjerujem da su Netsi u samom vrhu. Oce li bit dovoljno? Ne znam, vjerojatno u prvoj sezoni ne odmah, ali automatski mi postaju prvi favoriti na istoku ukoliko ce sva trojica ovih bit zdravi i igrat.