Anketa

NBA finale...

Toronto u 6 ili 7
12 (46.2%)
Toronto u 4 ili 5
0 (0%)
GSW u 4 ili 5
6 (23.1%)
GSW u 6 ili 7
8 (30.8%)

Ukupno Glasova: 26

Glasanje završeno: Lipanj 02, 2019, 17:28

Autor Tema: NBA  (Posjeta: 119777 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: NBA
« Odgovori #2175 : Siječanj 26, 2020, 23:04 »
Upravo citam da je u helikopteru bila i njegova 13 godisnja kcerka... nitko od 5 putnika nije prezivio... podsjeca me na pad helikoptera vlasnika Lisica.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2176 : Siječanj 26, 2020, 23:09 »
Upravo citam da je u helikopteru bila i njegova 13 godisnja kcerka... nitko od 5 putnika nije prezivio... podsjeca me na pad helikoptera vlasnika Lisica.

ili na smrt Colina McRaea, kad su poginuli on i sin plus par prijatelja

užas
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #2177 : Siječanj 26, 2020, 23:12 »
Osjećaj kao da ti je netko blizak preminuo, užas.

Offline martin

• Jr. Member
« Odgovori #2178 : Siječanj 27, 2020, 14:38 »

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2179 : Veljača 06, 2020, 20:42 »
Jel jos netko prati zadnji dan tradeova? Iskreno zao mi Russella. Prvo ga odjebu iz Lakersa zbog Balla, potom iz Netsa zbog Irvinga, sad ga odjebali i Warriorsi i poslali ga u T'wolvese za Wigginsa. Jbte kad pomislis da ne moze pasti nize, liga te iznenadi.

Od ostalih tradeova valja spomenuti Capelu u Atlanti. Rocketsi ce igrati bez postenog centra do kraja sezone.

Drummond u Cavsima, Iguadala u Miamiu, Harkless u NYK za Marcusa Morrisa.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #2180 : Veljača 07, 2020, 00:27 »
Prati se. Russell stvarno leti svako malo, ali možda je i do njega?

Medvjedi su se napokon riješili Igia, koji nije bio korektan do njih.
Drummond mi je za sada najveći šok, puno se pričalo a na kraju Cavsi?
NYK su za igrača na godinu dana dobili i sedmi izbor prve runda u sljedeće 4 godine, milina za rebuilding...jos da im je GM iz Kanade  :roll
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #2181 : Veljača 09, 2020, 15:38 »
Au kakva slika.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2182 : Ožujak 12, 2020, 13:00 »
NBA suspendovana do daljnjeg, nakon sto je potvrdjeno da je Rudy Gobert zarazen korona virusom.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2183 : Travanj 03, 2020, 16:30 »
Vidio sam da je ekipa sa tribine napravila svoju listu od 10 najdrazih igraca.Oni su dosli do toga draftom,mi necemo samo napisite svoju listu.Znaci ne moraju nuzno biti najbolji,vec igraci koji su obiljezili vase neke periode.Objasnjenje nije nuzno,ali kome se da moze napisati dapace.Ja cu kasnije sad sam u poslu nekom.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #2184 : Travanj 03, 2020, 17:22 »
 :super može i 10 najdražih nogometaša,samo u drugoj temi.
1.Dwayne Wade
2.Derrick Rose
3.Carmelo Anthony
4.Kawhi Leonard
5.Paul Pierce
6.Kevin Garnett
7.Chris Paul
8.Dirk Nowitzki
9.Tim Duncan
10.Allen Iverson

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #2185 : Travanj 03, 2020, 17:38 »
1. LeBron - što reći. Jordan mog doba. Jel' bolji, nije bolji, nije mi ni bitno - bitno da sam ga gledao :love
2. Steve Nash - imao tricu kad to nije bilo kul. A i sucker sam za Phoenix pod D'Antonijem, tad sam i krenuo pratiti otprilike.
3. Dirk - https://media1.tenor.com/images/95afcb759c4d4881568e56d6ff9603e6/tenor.gif?itemid=7948643
4. Dame - mudonja
5. Ray Allen - a valjda jedini kojeg ne mrzim iz Celticsa.
6. i 7. Pau i Marc Gasol - dva najbolja europljana u novijoj NBA poslije velikog Švabe
8. Kirilenko - AK47 :love
9. Richard Jefferson - ne zbog košarkaških sposobnosti, nego karizme koju je iskazivao na Road Trippin' i koju iskazuje sada kao komentator
10. Irving - mislim lik je teška debilčina ali "Irving, for three - ITS GOOD!" ipak ima neku težinu.

Ovi ostali su onako, dobri i dragi. Ali ovo je moje.

Amar'e Stoudemire - da su bila bolja koljena, bio bi i on.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2186 : Travanj 03, 2020, 22:18 »
Izdvojit cu one koje sam pratio tijekom odrastanja. Stavio bi i Birda, ali njega gledao samo kroz sazetke, tako da on ide samo u kategoriju "Pocasnog spominjanja".

10. Antoine Walker - Sa njim i sa mojim br. 1 je sve pocelo od pracenja Boston Celticsa do NBA u globalu.
9. Jason Tatum - Tek je trecu godinu tu, ali mali mi je vec prirastao srcu. Ocekujem dugu i uspjesnu karijeru u BC.
8. Rajon Rondo - Meni jedan od najdrazih mudonja. Steta sto visok igracki IQ nije popratio i sut, ostao bi upamcen i kao daleko bolji igrac.
7. Ray Allen - Snajper.
6. Tim Duncan - Povucena ljudina. Lako moguca i najbolja cetvorka ikad.
5. Kawhi Leonard - Jedan od drazih "novih" lica.
4. Vince Carter - Najbolji kucac ikad.
3. Dirk Nowitzkie - Europski Larry Bird.
2. Kevin Garnett - Lider, borac, ali i prljav igrac. Nije prezao ni od cega za pobjednu (najbolje to znaju Tim Duncan i Carmelo Anthony).
1. Paul Pierce - Samo je jedna Istina.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2187 : Svibanj 05, 2020, 16:22 »
https://www.instagram.com/p/B_tEKFZliFG/?utm_source=ig_embed

Zanimljivoo...

Ekipi b je ogroman minus sto im je Dirk defanzivni missmatch--dok je u ekipi a problem podjela produkcije Kobea i LeBrona.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #2188 : Svibanj 05, 2020, 17:54 »
Kakva vražja podjela kad je LeBron kao asistent uz bok Magicu. Kobe šuta, ova dvojica dodaju a Timmy i Hakeem kupe otpatke

Ovo B glatko uzima jer nitko na timu A ne može braniti vanjski šut Jordana, Dirka i KD-a

Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #2189 : Svibanj 06, 2020, 09:55 »
po meni isto B dobiva. ne samo da je prevaga vanjski šut nego nitko ne može braniti niti reket od Shaqa. Još jača petorka bi bila da je umjesto Dirka tu Pippen, sigurno gube nešto u napadu ali Jordan, KD, Shaq su sasvim dovoljni a ni Pippen nije truba u realizaciji dok je obrana beton
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2020, 10:06 grbi »
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!