Anketa

NBA finale...

Toronto u 6 ili 7
12 (46.2%)
Toronto u 4 ili 5
0 (0%)
GSW u 4 ili 5
6 (23.1%)
GSW u 6 ili 7
8 (30.8%)

Ukupno Glasova: 26

Glasanje završeno: Lipanj 02, 2019, 17:28

Autor Tema: NBA  (Posjeta: 119779 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: NBA
« Odgovori #2145 : Rujan 14, 2019, 00:09 »
http://sportklub.hr/Kosarka/NBA/a100618-Kraj-jedne-od-najljepsih-NBA-prica.html

Livingston zavrsio karijeru. Mogu napisati samo kapa dolje na velikoj karijeri.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2146 : Listopad 10, 2019, 10:34 »
Gledam sazetke Pelicansa da vidim igru Ziona, posto sezona pocinje za 12 dana. Ima dobro vodjenje lopte na malom prostoru, jak je ko bik pa se lagano probija sa loptom u dvokoraku, ali jos nijednom nisu prikazali njegov skok sut, sto bi reklo da ga i nema, a to bi vec mogao bit problem. Simmons je jucer nakon 182 utakmice upisao prvu trojku, Giannis se isto muci sa skok sutom, pa mi Zion vise lici na kopiju Giannisa nego LeBrona.

Online Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #2147 : Listopad 16, 2019, 23:14 »
Prediškns za sezonu?

West:
1. Rockets
2. Clippers
3. Jazz
4. Lakers
5. Blazers
6. Warriors
7. Nuggets
8. Pelicans
9. Kings
10. Spurs
11. Mavs
12. Grizz
13. Suns
14. Minny
15. OKC

East:
1. Bucks
2. 76rs
3. Nets
4. Raptors
5. Pacers
6. Celtics
7. Heat
8. Hawks
9. Pistons
10. Magic
11. Bulls
12. Wizards
13. Hornets
14. Knicks
15. Cavs

Prvaci Clippersi koji u finalu slave protiv Philadelphie :D
Ovo sve podrazumijeva da neće doći do blow-upanja tima (što će se sigurno dogoditi :D)
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2148 : Listopad 18, 2019, 13:36 »
Nek mi netko objasni malo ovu situaciju oko Moreya..nisam u toku.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #2149 : Listopad 18, 2019, 16:36 »
Nek mi netko objasni malo ovu situaciju oko Moreya..nisam u toku.

Lik se u twittu zalozio za oslobodjenje Hong Konga, medjutim problem je u tome sto NBA ima jako puno financijske koristi od Kine (naravno govori se o milijardama dolara), pa ih je njegov stav uvredio. NBA je pod pritiskom, spominje se i moguca smjena Moreya koju traze iz Kine, ali otom potom, za sad Silver stoji iza njega.

Takodjer kao uvertira u mogucu blokadu cijele sezone, zabranjene su utakmice predsezone.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2150 : Listopad 19, 2019, 11:48 »
Evo ga, Zion nije ni počeo sezonu a već je ozlijeđen, neće ga biti nekoliko tjedana, koljeno otišlo, previše je 130kg za koljena ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #2151 : Listopad 19, 2019, 13:19 »
Lik se u twittu zalozio za oslobodjenje Hong Konga, medjutim problem je u tome sto NBA ima jako puno financijske koristi od Kine (naravno govori se o milijardama dolara), pa ih je njegov stav uvredio. NBA je pod pritiskom, spominje se i moguca smjena Moreya koju traze iz Kine, ali otom potom, za sad Silver stoji iza njega.

Takodjer kao uvertira u mogucu blokadu cijele sezone, zabranjene su utakmice predsezone.
hvala

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2152 : Listopad 21, 2019, 19:07 »
Ja ovog Ryana Hollinsa ne mogu očima vidjet, ne znam stvarno koji je više k***c ovima u ESPN-u da ga trpaju u emisije, pa frajer bubne idiotariju čim otvori usta  :zid

Bubnu i ostali gluposti ali ovaj je teški debil, gledam malo videe na youtubeu i naletim na video gdje ovaj tvrdi da ako LeBron uzme naslov ove godine sa Lakersima da ulazi u top4 Lakera ikad, i to kraj Shaqa govori, a Shaq sam prizna da niti on nije u top 4, kao Jerry West, Magic, Kobe i Kareem su ispred njega, jedan Shaq to otvoreno prizna, a ovaj klaun tvrdi da LeBron može nakon jednog naslova ?  :suicide
Teški komad budale, ne znam zašto ga forsiraju, pa svi će prestat gledat njihove emisije zbog njega.

Kažem ne slažem se sa dosta toga šta se izjavi, ali ovaj ga može izjavit da ti se mozak okrene  :hitwall :hitwall
It is terribly simple.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2153 : Listopad 21, 2019, 19:20 »
Teški komad budale, ne znam zašto ga forsiraju, pa svi će prestat gledat njihove emisije zbog njega.
Ili ce dobit jos vise pregleda upravo zbog toga. Jebiga, tako na zalost hrpa stvari danas funkcionira, kontroverza prodaje takve kratke youtube klipove, pa makar i ovoliko glupa.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2154 : Listopad 21, 2019, 20:00 »
Ili ce dobit jos vise pregleda upravo zbog toga. Jebiga, tako na zalost hrpa stvari danas funkcionira, kontroverza prodaje takve kratke youtube klipove, pa makar i ovoliko glupa.

Ne znam kako to djeluje na ostale ali ja ovoga izbjegavam u širokom luku, još je i neki ljigav sa svojim grimasama i čuđenjem, tu i tamo naletim na neku idiotariju kao sad pa mi dođe da se ranim.
It is terribly simple.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2155 : Listopad 23, 2019, 13:21 »
Kakva lagana pobjeda Clippersa, čitam sve one najave da Lakersi dobijaju ovo, mislim si dobro ali mene vuklo za Clipperse.
Mislim, sve ono što se znalo prije sezone, onako posložena ekipa, sa jasnim sistemom i onda na to još Kawhi pa i Harkless koji im je isto dao dubinu.
Znači Kawhi strašan, doktorska partija, Sweet Lou i Harrell sa klupe dali što daju uvijek, Harkles i Green su odlični rotacijski igrači, a Pat Beverley je životinja, kraj takvog igrača koji uvijek ide 110% i nabrijava ekipu jednostavno ne može nitko odigrati ispod nivoa.
Još kad na sve ovo u petorku uđe Paul George, ovako kvalitetna i duboka ekipa, i još kad igra sa ovakvim intenzitetom uz takvog trenera, samo ih neka ozljeda može sjebat, inače mi djeluju poprilično nezaustavljivo.

Prerano je donosit neki sud o Lakersima, ali ono ja vjerujem da će oni imat dosta problema izgurat sezonu, tipa Howard, Dudley i takvi nisu kvalitetna širina ekipe, ili bar ne toliko kvalitetna da će ti držat utakmicu dok odmaraš najbolje ...
It is terribly simple.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #2156 : Listopad 23, 2019, 22:27 »
Utakmica je bila odlična. Jedva čekam povratak Georgea da vidim kako dobro će izgledati ta njihova obrana.
Za razliku od njih LAL bi trebao puno više strahovati glede ozljeda. Kada su kompletni i fit, još uz povratak Kuzme, to će biti ok ali LBJ i AD ne mogu u svakoj odigrati toliko puno min a ako se jedan od njih ozljedi...
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2157 : Listopad 24, 2019, 09:21 »
Luka Dončić  :klanja :klanja
Mislim da još nismo svjesni koliko će on biti dobar, 20 godina mu je tek, a već dominira ligom.

A Dallas, ode ti Dirk i onda dobiješ ovakvog igrača, ode ti najbolji Europljan u NBA-u, a dođe ti drugi koji će ga po svemu sudeći i nadmašiti ...

Porzingis također odličan, šteta što nisu uspjeli sklepat neku bolju ekipu oko njih dvojice, neke kvalitetne role playere, ovako ne znam koliko će ih daleko moći ova dvojica sami odvesti, ali budućnost im je svakako svjetla.
It is terribly simple.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #2158 : Studeni 02, 2019, 12:30 »
Vraća nam se NBA na HRT. 16.11. u ponoć prijenos Brooklyna i Chicaga.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #2159 : Studeni 02, 2019, 19:36 »
Vraća nam se NBA na HRT. 16.11. u ponoć prijenos Brooklyna i Chicaga.
gdje?šta ? kako..