O svemu > Ostali sportovi

NBA

(1/431) > >>

scouser68:

--- Citat: wewonit5times - Travanj 24, 2017, 10:20 ---natjerao sam se jucer pogledat oklahoma - houston i moram rec da je zadnja minuta te utakmice nesto najbesmislenije sto sam ikad vidio

--- Kraj citata ---

Predsezonske utakmice su kvalitetnije od onoga sinoć. Ono stalno fauliranje Robersona pa bacanje te lopte iz ruku kao da bacaš vrući krumpir, samo da se što prije toga riješiš iz ruke, baš preloša utakmica. Totalni cirkus od igre..

Luis Garcai:
Kao sto se i ocekivalo GSW pomeli PTB. Hawksi izjednacili u seriji protiv Wizardsa, a Raptorsi poveli protiv Bucksa.

El Rey:
Westbrook  koliko je dobar igrac u  tolikoj  mjeri je i dalje vrlo glup.Mislim da se to mijrlenjat nece tip neke stvari nikad nece svatit.

Inace drago mi je da je ova cirkus sezona zavrsila,patnja za oci.

Luis Garcai:
Toronto prošao Buckse i u polufinalu igra protiv Cavsa. Bit će to zanimljiva serija, a vidimo koliko tijela mogu baciti na Lebrona (PJ Tucker, Ibaka, Carroll). Ako ih ove godine ne budu mogli izbaciti nece nikad, u eri LeBrona.

Volio bih da Toronto izbaci Lebrona i co, ali ipak mislim da prolaze Cavsi dalje u 6.

S druge strane SAS prošli medonje, i igraju protiv Rocketsa. E tu bi tek mogla da bude zanimljiva serija, jer se radi razlicitoj vrsti stila igre.

Rocketsi u 6.

El Rey:
Cavs-Toronto 4-1
Rockets-Spurs 4-2

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju