Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 76392 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dudek

• Full Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #930 : Travanj 07, 2021, 18:45 »
Pozdrav ekipa! Novi sam na netflixu. Možete li mi preporučiti neku humorističnu seriju? Prijevod na hrvatski poželjan, ali nije uvjet.
Hvala!  :)
"'I always look in the Sunday paper to see where Everton are in the league - starting, of course, from the bottom up." Bill Shankly

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #931 : Travanj 07, 2021, 18:49 »
Pozdrav ekipa! Novi sam na netflixu. Možete li mi preporučiti neku humorističnu seriju? Prijevod na hrvatski poželjan, ali nije uvjet.
Hvala!  :)
Sta si gledao ?

Brooklyn nine nine, Community, The End of the fucking world(nije klasicni sitcom), The Good Place itd

Offline dudek

• Full Member
« Odgovori #932 : Travanj 07, 2021, 18:53 »
Sta si gledao ?

Brooklyn nine nine, Community, The End of the fucking world(nije klasicni sitcom), The Good Place itd

Na netflixu još ništa od njihovih serija ako to misliš. A općenito od humorističnih serija ove šta bi se prikazivale na TV  :lol

Recimo moderna obitelj mi je bila šou i The Office, to sam pogledao sve epizode. I naravno one kultne serije 90-ih kad sam bio klinac.

Koja od ovih koje si naveo je najsličnija konceptu ovih nekih koje sam rekao?
"'I always look in the Sunday paper to see where Everton are in the league - starting, of course, from the bottom up." Bill Shankly

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #933 : Travanj 07, 2021, 19:31 »
Na netflixu još ništa od njihovih serija ako to misliš. A općenito od humorističnih serija ove šta bi se prikazivale na TV  :lol

Recimo moderna obitelj mi je bila šou i The Office, to sam pogledao sve epizode. I naravno one kultne serije 90-ih kad sam bio klinac.

Koja od ovih koje si naveo je najsličnija konceptu ovih nekih koje sam rekao?
Počni sa Brooklyn nine nine, najzabavnija je.

Community je isto vrh, ima crnog humora na pretek.

Offline dudek

• Full Member
« Odgovori #934 : Travanj 07, 2021, 20:11 »
Hvala!  :kuler

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #935 : Travanj 16, 2021, 14:02 »
je li tko gledao Them?

jučer skinuo, danas ću vjerojatno početi gledati. pa čisto da čujem mišljenje-dva...
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.