Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 55615 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #840 : Prosinac 28, 2019, 22:08 »
Pročitao sam knjige, zato i komentiram isključivo prema njima obzirom da igre nisu "canon".

Aha ok. Cini mi se da je prica daleko bolje ispricana kroz igre, ali kad procitam sve komentiram.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #841 : Prosinac 28, 2019, 23:50 »
Ma i knjige imaju dijelove koji su totalno bezveze, meni je zadnja bila katastrofalno ispričana ali opet je to na nešto ličilo i na kraju sam bio zadoovljan.

Ovdje s druge strane kao da sam u kazalištu na najgoroj predstavi ikad i samo gledam kako se nešto događa bez nuansi i razloga zašto. Događaji su tu jer je tako u knjigama, a ne jer je organski očekivati da će se dogoditi.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #842 : Prosinac 30, 2019, 11:12 »
Serija je antiklimaks. Stvarno sam imao vrlo visoka očekivanja, a ispalo je ono, gledljivo ali meh. Scenarij je loš i isprekidan, nema nekakvog logičkog slijeda događanja, CGI efekti su dobri, ali je kostimografija katastrofalna u par scena (kao da se netko zajebavao). Da ne govorim o Netflixovom blackwashingu kojim su izmasakrirali originalne likove, ne samo glavne (Triss i Yen) nego imamo i crnce vilenjake... :roll
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #843 : Siječanj 03, 2020, 18:37 »
Witcher
(click to show/hide)

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #844 : Siječanj 05, 2020, 02:09 »
Witcher, tek stigao pogledati do kraja. Minorni spoileri i za knjige, obzirom da se nesto razlikuje.

(click to show/hide)
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #845 : Veljača 09, 2020, 23:58 »
Isplati li se gledat The Terror?

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #846 : Veljača 10, 2020, 08:26 »
Isplati li se gledat The Terror?

Prva sezona mi je bila odlična.

Drugu još nisam gledao, ali skroz su zasebne i radnje i likovi i glumci, tako da samo deri.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #847 : Veljača 10, 2020, 10:52 »
Znači Parasite (prvi puta u povijesti da je to jedan strani film, plus najbolja režija, naravno i najbolji strani film), Phoenix i Zellweger (bez iznenađenja), onda Dern i Pitt kao sporedi, itd,...
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #848 : Veljača 10, 2020, 11:35 »
Znači Parasite (prvi puta u povijesti da je to jedan strani film, plus najbolja režija, naravno i najbolji strani film), Phoenix i Zellweger (bez iznenađenja), onda Dern i Pitt kao sporedi, itd,...

ne zelim umanjiti vrednost filma, ali bit ce i da je propaganda koja traje vec duze vreme o zanemarivanju stranih filmova (etnicke i rasne pripadnosti) urodila plodom.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #849 : Veljača 10, 2020, 12:47 »
ne zelim umanjiti vrednost filma, ali bit ce i da je propaganda koja traje vec duze vreme o zanemarivanju stranih filmova (etnicke i rasne pripadnosti) urodila plodom.
vjerojatno da je i u tome istine ali to je isto tako jedna od propaganda u zadnjim godinama (afroamericani, homoseksualci,...)
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #850 : Veljača 10, 2020, 14:45 »
vjerojatno da je i u tome istine ali to je isto tako jedna od propaganda u zadnjim godinama (afroamericani, homoseksualci,...)

Zbog takvog neceg, sve manje i manje gledam filmove. Jedva cekam vidjeti Bruce Lee filipinca, ili azijatskog Malcom X i sl. Jer ovo vec postaje smjesno.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #851 : Veljača 10, 2020, 15:08 »
Zbog takvog neceg, sve manje i manje gledam filmove. Jedva cekam vidjeti Bruce Lee filipinca, ili azijatskog Malcom X i sl. Jer ovo vec postaje smjesno.
baš sam nedavno komentirao sa ekipom kako izgleda da danas moraš prvo imati jednog tamnoputog, jednog debelog, jednog aziata, jednog hetero, pa jednog nerda, jednog mačo tipa,... i tek onda pisati scenari...

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #852 : Veljača 10, 2020, 18:10 »
Pricajte vi sto hocete al meni je Parasite fantastican film.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #853 : Veljača 11, 2020, 09:44 »
Meni je Parasite super film, ali ni blizu ovom hypeu.

Nepojmljivo mi je kako 1917 nije dobio za best picture i redatelja.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #854 : Veljača 20, 2020, 23:22 »
pogledao novu sezonu Narcosa...a šta reći, očekivano fenomenalna
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011