Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 49978 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #825 : Studeni 13, 2019, 13:39 »
TWD gledam i ova zadnja sezona je na tragu predhodne tako da se može pogledati. Pogotovo zato što je u njoj i dalje Negan a i Alfa ima svoju draž
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #826 : Studeni 13, 2019, 14:05 »
...

Krenuo sam i u pregledavanje Kubricka iznova. Trenutno završio sa Paklenom Narančom, Odisejom i Full Metal Jacketom  :)))

Jel Barry Lyndon sad dalje na repertoaru? :p

Online marko211

• Hero Member
« Odgovori #827 : Studeni 13, 2019, 14:27 »
Jel Barry Lyndon sad dalje na repertoaru? :p

Nisam išao kronološki (jer je ovo što sam do sad riješio na Netflixu pa sam to prvo) tako da ćemo vidjet. Možda prvo Dr. Strangelove pa Barry pa ovo novije  :)))
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #828 : Studeni 13, 2019, 14:35 »
Nisam išao kronološki (jer je ovo što sam do sad riješio na Netflixu pa sam to prvo) tako da ćemo vidjet. Možda prvo Dr. Strangelove pa Barry pa ovo novije  :)))

Strangelovea sam jednom pogledao ali me se nije dojmio nešto.. Morat ću mu dat još jednu priliku uskoro. Inače mi je sve od Stanleya vrh, jedino nisam nikad pogledao The Killing i Lolitu, to se isto valja uskoro pogledat.  :D

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #829 : Studeni 20, 2019, 20:23 »
Ford v Ferarri  :klanja

Najbolji film ove godine bez dileme

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #830 : Studeni 22, 2019, 12:18 »
Jel gledao tko Penny Dreadful? Mjerkam se da ju počnem gledat pa bi volio neko ohrabrenje da krenem ili suprotno. :D

Online marko211

• Hero Member
« Odgovori #831 : Studeni 26, 2019, 09:33 »
TWD gledam i ova zadnja sezona je na tragu predhodne tako da se može pogledati. Pogotovo zato što je u njoj i dalje Negan a i Alfa ima svoju draž

Jučer bio cijeli dan u krevetu i pogledao cijelu sezonu od jednom  :lol

Nije loše, da. Bilo bi vjerojatno gore da sam gledao svaki tjedan jednu, mislim da onda spora radnja više dolazi do izražaja. Generalno se radnja u cijeloj sezoni nije puno pomakla od prve epizode, ali bilo je par super scena pa ajde...

Negan brutalno carryja seriju. Da nema njega, vjerojatno bih odavno odustao. Kakva je jebena faca JDM! Nevjerojatna karizma i šarm.

Osim toga pogledao sam i IT Chapter Two. Dosta lošije od prethodnika. Hrpa random poluobjašnjenih scena, glupih dijaloga, groznih odluka likova. Jedinica je za koplje bolja.

...i Ready Player One. Generalno prosječan, ali ima tolko genijalnih referenci na pop kulturu da mi je na kraju ispao odličan. Onaj dio sa Isijavanjem je vrh vrhova  :love
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #832 : Studeni 26, 2019, 13:34 »
Uistinu TWD drže pojedini likovi ali i radnja je opet zanimljiva, kao npr ova zadnja epizoda di se pokaže tko je Beta... jako :)
Pogledao sam i sve epizode The Mandaloriana i za sada je čak bolje nego što sam očekivao a isto je i za See te His Dark Materials.
Sa druge strane War of the Warlds me nije oduševio i prestao sam ga pratiti.
Zanima me ako je netko gledao Carnival Row i Another Life? ima 'mesa'?

Od onoga što dolazi za sada me zanima kako će izgledati The Witcher i ST: Picard a možda i V Wards.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #833 : Studeni 26, 2019, 22:29 »
Pogledao jucer Juzni vetar...ovi u Hollywoodu bi se svi redom usrali da naprave takav triler. Neznam koliko sam realan al bas sam pod dojmom jer ne gledam cesto filmove sa ovih prostora i nisam nista ocekivao...a dobio puno...
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #834 : Studeni 27, 2019, 14:14 »
što se tiče It Chapter Two, pogledao malo duže od sat vremena, nisam mogao nastaviti. zamoran, razvučen, dozlaboga spor, a prošlo tek nešto više od trećine filma. ne bih imao ništa protiv dužine filma da je to neki drugi žanr, ali mislim da je za jedan horor ovo predugo. možda nekad dođe na red, ako ništa radi još jedne uloge jessice chastain. :love :D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #835 : Studeni 28, 2019, 19:39 »
Pogledao jucer Juzni vetar...ovi u Hollywoodu bi se svi redom usrali da naprave takav triler. Neznam koliko sam realan al bas sam pod dojmom jer ne gledam cesto filmove sa ovih prostora i nisam nista ocekivao...a dobio puno...

dobar film, zabavan..
YNWA!!