Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 45652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #810 : Listopad 12, 2019, 01:29 »
Pregledah El Camino. Meni kao fanu najbolje serije ikad se svidio. Seriju sam gledao davno pa se ne mogu sjetiti ko je ovaj korumpirani policajac iz filma obzirom da ga se Jesse sjeca odnekud vjerojatno je glumio u seriji.

Dobili smo jos jedan dijalog Walta i Jessea tako da sam ja prezadovoljan :)

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #811 : Listopad 12, 2019, 02:03 »
Pregledah El Camino. Meni kao fanu najbolje serije ikad se svidio. Seriju sam gledao davno pa se ne mogu sjetiti ko je ovaj korumpirani policajac iz filma obzirom da ga se Jesse sjeca odnekud vjerojatno je glumio u seriji.

Dobili smo jos jedan dijalog Walta i Jessea tako da sam ja prezadovoljan :)

(click to show/hide)

https://breakingbad.fandom.com/wiki/Neil

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #812 : Listopad 12, 2019, 02:04 »
A znam da se kamuflirao, ali se nisam mogao sjetiti ko je lik. U medjuvremenu sam googlao pa sam skontao :D

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #813 : Listopad 12, 2019, 08:15 »
el camino:

(click to show/hide)
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #814 : Listopad 12, 2019, 10:06 »
Joker je dobar film, sigurno ne u top 10 ili 5 kako su neki rekli, ali je dobar. Ovo je jedan od onih rijetkih filmova u kojem mi je gluma glavnog lika bolja nego film. :neznam

Pokido je čovjek ulogu.
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #815 : Listopad 12, 2019, 18:03 »
e, što ti je život. robert forster, glumac koji je u breaking badu i el caminu igrao tipa drži radnju sa usisivačima, sinoć je preminuo poslije borbe s rakom na mozgu. u filmu saznajemo da se zove ed galbraith, ne bih rekao da se u seriji spominje. umrijeti na dan premijere filma... :ceka
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #816 : Listopad 12, 2019, 21:53 »
Joker je dobar film, sigurno ne u top 10 ili 5 kako su neki rekli, ali je dobar. Ovo je jedan od onih rijetkih filmova u kojem mi je gluma glavnog lika bolja nego film. :neznam

Pokido je čovjek ulogu.

Ne znam sto si ocekivao? Ovo je od pocetka receno da ce biti psiholoski film koji prati Arthura. Surovo je sve prikazano i realno. Po meni bi bilo glupo da su isli na stil Ledgera ili na bilo koji drugi.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #817 : Listopad 16, 2019, 17:24 »
je li tko gledao seriju bates motel?