O svemu > Ostali sportovi

Košarka

<< < (27/29) > >>

El Rey:

--- Citat: luigi - Rujan 13, 2019, 16:18 ---Kao i obicno lupetas i blage veze nemas. Da si pogledao Argentinu protiv Srbije ne bi gluposti pisao

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

--- Kraj citata ---
Daj nebudi jebeno naporan,pun mi.je vise k***c tvog nastupa  ajde odjebi zgubidanu smrdljivi.

Drugo,jaci su na svakoj poziciji od Argentine.Da za ocekivati je blackout citave ekipe,jebiga desi se.Lako je bit general posli bitke i srat.

luigi:

--- Citat: El Rey - Rujan 13, 2019, 17:23 ---Daj nebudi jebeno naporan,pun mi.je vise k***c tvog nastupa  ajde odjebi zgubidanu smrdljivi.

Drugo,jaci su na svakoj poziciji od Argentine.Da za ocekivati je blackout citave ekipe,jebiga desi se.Lako je bit general posli bitke i srat.

--- Kraj citata ---
Opusti se momak i poradi na kulturi  :roll

Kakav crni blackout ti si se pokazao kao jedna notorna neznalica pocev od odabira cigara do znanja u bilo kojem sportu. KAzem ti samo, prestani davati prognoze i sramotiti se. Ili bar otvori temu gdje ces ti davati svoje prijedloge, a mi cemo ostali igrati suprotno i fino se obogatiti....

El Rey:

--- Citat: luigi - Rujan 13, 2019, 17:57 ---Opusti se momak i poradi na kulturi  :roll

Kakav crni blackout ti si se pokazao kao jedna notorna neznalica pocev od odabira cigara do znanja u bilo kojem sportu. KAzem ti samo, prestani davati prognoze i sramotiti se. Ili bar otvori temu gdje ces ti davati svoje prijedloge, a mi cemo ostali igrati suprotno i fino se obogatiti....

--- Kraj citata ---
S takvim smecem ko sta si ti nevalja bit kulturan.

luigi:

--- Citat: El Rey - Rujan 13, 2019, 18:01 ---S takvim smecem ko sta si ti nevalja bit kulturan.

--- Kraj citata ---
Bar nauci pravopis i gramatiku majstore ili ces se opet vaditi da ti je do tastature...

El Rey:

--- Citat: luigi - Rujan 13, 2019, 18:02 --- Bar nauci pravopis i gramatiku majstore ili ces se opet vaditi da ti je do tastature...

--- Kraj citata ---
Ne raspravljam sa smecem,adio.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju