O svemu > Ostali sportovi

Rukomet

<< < (4/48) > >>

Ivek:

--- Citat: marko211 - Siječanj 12, 2018, 23:18 ---Ja sam možda casual pratitelj rukometa i ne kužim se, al ne mogu se otet dojmu da nam izostanak Duvnjaka ne bi puno naštetio. Cindrić rastura, Karačić sasvim solidan... Još bi Mandalinić mogao normalno igrati lijevog jer bi bilo mjesta i čisto sumnjam da bi napadački bili slabiji :neznam

--- Kraj citata ---

Itekako se varas!To je igrac kojeg se ne moze nadomjestit

Hyypiä:

--- Citat: marko211 - Siječanj 12, 2018, 23:18 ---Ja sam možda casual pratitelj rukometa i ne kužim se, al ne mogu se otet dojmu da nam izostanak Duvnjaka ne bi puno naštetio. Cindrić rastura, Karačić sasvim solidan... Još bi Mandalinić mogao normalno igrati lijevog jer bi bilo mjesta i čisto sumnjam da bi napadački bili slabiji :neznam

--- Kraj citata ---

U napadu bi ga sakrili nekako, al u obrani nikako. Prevažan ka prednji u 5-1 i 3-2-1. U 6-0 može di oćeš

--- Citat: Dermonis - Siječanj 12, 2018, 22:09 ---Stepancic sabio danas. Bas me odusevio.
Srbima svaka cast na fer i prijateljskoj igri. Jedino sto me zasmetalo je zvizdanje kad je njihova himna svirala pa dajte ljudi malo postovanja...

--- Kraj citata ---

https://sportske.jutarnji.hr/sportmix/rukomet-ep2018/srbi-pognutih-glava-katastrofa-trebamo-ovo-sto-prije-zaboraviti-atmosfera-sve-je-bilo-korektno-navijaci-su-podrzavali-svoje-i-nisu-nas-vrijedali/6927987/

Meni je fascinatno kako tebe smeta, a onima kome je svirala i kome se zviždalo, ne smeta

Marijo:

--- Citat: Hyypiä - Siječanj 12, 2018, 23:59 ---https://sportske.jutarnji.hr/sportmix/rukomet-ep2018/srbi-pognutih-glava-katastrofa-trebamo-ovo-sto-prije-zaboraviti-atmosfera-sve-je-bilo-korektno-navijaci-su-podrzavali-svoje-i-nisu-nas-vrijedali/6927987/

Meni je fascinatno kako tebe smeta, a onima kome je svirala i kome se zviždalo, ne smeta

--- Kraj citata ---

A pa šta će reć?
Meni je isto điberski to zviždanje na himnu

devil2:
Nema mi nista draze nego kad cijela dvorana zvizdi na protivnicku himnu (samo bez onih najjadnijih uvreda tipa "Ubij Hrvata/Srbina"), kad je naelektrizirana atmosfera, kad se ljulja kamera, kad se svaki protivnicki napad isprati sa salvom zvizduka, kad je sve uzareno i svaki gol se slavi kao da je smak svijeta.

To pedersko kvazimoraliziranje i lupanje onim balonima ostavite za umjetnicko klizanje.

Hyypiä:

--- Citat: Marijo - Siječanj 13, 2018, 00:09 ---A pa šta će reć?
Meni je isto điberski to zviždanje na himnu

--- Kraj citata ---

Nije ni meni spektakl ni baza neka, al od uru i po vrimena utakmice, korektnog navijanja, ne vrijeđanja komentiramo zviždanje na himnu.
Pa pomirimo se s tim da se "ne volimo". Tako je našima kad igraju tamo, Tako je njima kad dođu tu. I bit će tako još dugo, dugo vrimena. Nema smisla to još naglašavat komentiranjem poslije

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju