Autor Tema: Engleska premier liga 2017/18  (Posjeta: 114196 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Online treiler

• Hero Member

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
Odg: Engleska premier liga 2017/18
« Odgovori #1847 : Svibanj 21, 2018, 23:05 »

https://twitter.com/bbcsport_david/status/998635490084622341

Navodno superpouzdan. Znam već neke forumaše koji će ovo dočekati s osmijehom na licu  :D

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #1848 : Svibanj 22, 2018, 08:32 »
bolje bi im bilo da su mumificirali wengera :D

emery je ultimativno trenersko govno, spanjolski rodgers. odlicna stvar za nas, jedva cekam xhaku na lijevom krilu :lol :lol
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline red

• Hero Member
  • walk on
« Odgovori #1849 : Svibanj 22, 2018, 09:30 »
bolje bi im bilo da su mumificirali wengera :D

emery je ultimativno trenersko govno, spanjolski rodgers. odlicna stvar za nas, jedva cekam xhaku na lijevom krilu :lol :lol

Što bi bilo da nije osvojio 3 EL zaredom i još 7 trofeja s PSGom?
ALLEZ! ALLEZ! ALLEZ!

Offline DoctorEvil

• Sr. Member
« Odgovori #1850 : Svibanj 22, 2018, 09:34 »
Što bi bilo da nije osvojio 3 EL zaredom i još 7 trofeja s PSGom?

trofeji s PSGom  :lol pa taj klub je dva koplja iznad svih u Francuskoj, to ti je ko da se trener Dinama hvali da je osvojio trofeje u Hrvatskoj.
jedino što mu nešto vrijedi su te EL. jedini potez tog Emerya kojeg sam zapamtio je kad je ove godine protiv Reala izostavio par velikih imena i stavljao neke zelene unutra, to se ne radi.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1851 : Svibanj 22, 2018, 09:44 »
pellegrini preuzeo klupu west hama, 7 milijuna godišnje plus bonusi što ga čini najplaćenijiim u povijesti kluba
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Online Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #1852 : Svibanj 22, 2018, 09:45 »
emery je smece i hvala ljudima koji vode arsenal na ovim predivnim vijestima   :super
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline red

• Hero Member
  • walk on
« Odgovori #1853 : Svibanj 22, 2018, 09:56 »
trofeji s PSGom  :lol pa taj klub je dva koplja iznad svih u Francuskoj, to ti je ko da se trener Dinama hvali da je osvojio trofeje u Hrvatskoj.
jedino što mu nešto vrijedi su te EL. jedini potez tog Emerya kojeg sam zapamtio je kad je ove godine protiv Reala izostavio par velikih imena i stavljao neke zelene unutra, to se ne radi.

Onda ne vrijede ni trofeji s Juventusom u Serie A, s Realom i Barcom u La ligi, s Bayernom u Bundesligi, sa Salzburgom u Austriji, Baselom u Švicarskoj, s Malmeom u Švedskoj, Olympiakosom u Grčkoj i svim ostalim klubovima koji dominiraju u svojim ligama, jer ipak su to klubovi koji su dvije klase iznad ostalih u tim ligama i onda njiihovi trofeji ne vrijede.  :)
ALLEZ! ALLEZ! ALLEZ!

Offline DoctorEvil

• Sr. Member
« Odgovori #1854 : Svibanj 22, 2018, 10:02 »
Onda ne vrijede ni trofeji s Juventusom u Serie A, s Realom i Barcom u La ligi, s Bayernom u Bundesligi, sa Salzburgom u Austriji, Baselom u Švicarskoj, s Malmeom u Švedskoj, Olympiakosom u Grčkoj i svim ostalim klubovima koji dominiraju u svojim ligama, jer ipak su to klubovi koji su dvije klase iznad ostalih u tim ligama i onda njiihovi trofeji ne vrijede.  :)

svi koje si nabrojao mogu manje gaziti u svojim ligama nego PSG u Francuskoj. da je osvojio primeru sa Sevillom, kapa dolje majstore. ali hvaljenje s trofejima PSGa u Francuskoj ti je ko da pobjediš čovjeka bez ruku u bacanju koplja i onda se hvališ time.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #1855 : Svibanj 22, 2018, 10:08 »
ne moras osvojit primeru sa sevillom da bi bio dobar trener. isto tako, nisi nuzno dobar trener ako osvojis 3 lige prvaka u nizu s real madridom

emery je sranje, zidane je sranje, nikad ne bi ni jednog zelio blizu kluba. pochettino nije osvojio nista pa bi ga sutra uzeo da nam ode klopp
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly