Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 96916 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Formula 1
« Odgovori #1320 : Kolovoz 28, 2016, 14:39 »
Evo ga.
http://www.sports-x.net/sk1.html

tnx, al ne otvara mi.. nema veze, potrudit ću se malo..
YNWA!!

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1321 : Studeni 13, 2016, 20:18 »
kakva vožnja Verstappena po kiši i isprekidanoj trci!  :klanja
YNWA!!

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #1322 : Prosinac 02, 2016, 14:40 »
Za ljubitelje F1 (ja to nisam) ali aktuelni svjetski prvak Rosberg je objavio da se povlači iz svijeta formule...

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1323 : Prosinac 02, 2016, 14:43 »
Da,pomalo neocekivano,sad Hamilton doslovno nece imat konkurenciju sljedece sezone,osim ako Red Bull ne napravi neku jebenu senzaciju  od bolida,u sto je tesko povjerovati

Offline ScouseCafu

• Hero Member
« Odgovori #1324 : Prosinac 02, 2016, 15:14 »
Jebote ne sjećam se kad sam zadnju utrku pogledao. A prije sam ju baš dosta pratio  :)

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1325 : Prosinac 02, 2016, 16:45 »
Ko ga jebe,  neće nikom nedostajat, tip bez muda nema šta tražit u f1, ove godine je osvojio jer ga je Mercedes podržavao u tome, kad pogledaš išli su mu dati titulu ove sezone, jer je neće na neki drugi način nikad ni osvojit. Na zadnjoj utrci se vidimo da je za k***c vozač, Hamiltonu namjerno usporava da ga Rosberg pređe te tako prođe kroz cilj kao prvi, ovaj koči ne želi mu dođi na rep bolida, picko podigo si trofej i zbogom
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1326 : Prosinac 02, 2016, 17:18 »
Ko ga jebe,  neće nikom nedostajat, tip bez muda nema šta tražit u f1, ove godine je osvojio jer ga je Mercedes podržavao u tome, kad pogledaš išli su mu dati titulu ove sezone, jer je neće na neki drugi način nikad ni osvojit. Na zadnjoj utrci se vidimo da je za k***c vozač, Hamiltonu namjerno usporava da ga Rosberg pređe te tako prođe kroz cilj kao prvi, ovaj koči ne želi mu dođi na rep bolida, picko podigo si trofej i zbogom

baš naprotiv, lik je vozio s mozgom... Cijelu sezonu nije forsirao bolid i stedio je motor, radio kako treba, i sto je najvaznije pobijedio je Hamiltona na njegovim stazama Spa, Monza, Suzuka, Singapur. 

Za ovu zadnju recenicu... Hamilton je  namjerno usporavao utrku kako bi dopustio ne da se Nico njemu priblizi, vec da mu se priblize drugi vozaci i pokusaju ga obici... Odvezao je pametno zato je i uzeo naslov.

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1327 : Prosinac 02, 2016, 17:29 »
Nebih se bas slozio s tobom, u par utrka se namjerno umijeso Mercedes te su Hamiltonu ove sezone 4 puta sjebali motor, di je Rosberg izvuko maximalno bodova, posto su ostali tu eto tako da se vozi.

Ako si gledo, mogo si cut da Hamiltion govori u box ''nek Rosberg dode ispred, tako i tako sam izgubio naslov, te nek on uzme i ovu utrku''

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1328 : Prosinac 02, 2016, 19:14 »
Ima tu i neke istine,Hamilton je sezonu zavrsio posvadan sa stafform mercedesa,cak je ignorirao naredbe u onih zadnjih par krugova.Nico je dobar vozac,al nije ni bLizu Luisu po vozackim vjestinama,ove godine se potrefilo,a i stvarno sta je je vozio je pametno,radio je minimalne greske i uzeo.

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1329 : Ožujak 06, 2017, 18:15 »
https://m.

To bi bilo savršenstvo, ovaj zvuk me podsjeća na buđenje u 6 i čekanje starta, pa Nazad na spavanje. Ljepa vremena uz V12 i v10

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #1330 : Ožujak 26, 2017, 17:12 »
Vettel slavio na VN Australije. :D Iako ga ne volim drago mi je da je netko stao na kraj Hamiltonovom i Rosbergovom nizu.
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #1331 : Ožujak 27, 2017, 15:00 »
Samo Ferrari, probudio sam se gledati utrku jer znam da je Ferrari bio dobar u pripremama  :kuler

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1332 : Ožujak 27, 2017, 15:28 »
Samo Ferrari, probudio sam se gledati utrku jer znam da je Ferrari bio dobar u pripremama  :kuler

ne pratim F1 već godinama, a nekad sam se budio u ranu zoru za gledanje utrka. Jedan od razloga osim što hrt nije prenosio, je bio upravo Ferrari i Schumacher. Zgadili mi formulu svojim odlukama i ponašanjem.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1333 : Ožujak 27, 2017, 18:01 »
ne pratim F1 već godinama, a nekad sam se budio u ranu zoru za gledanje utrka. Jedan od razloga osim što hrt nije prenosio, je bio upravo Ferrari i Schumacher. Zgadili mi formulu svojim odlukama i ponašanjem.

+1
YNWA!!

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #1334 : Ožujak 27, 2017, 20:16 »

Navijao si za Montoyu?