Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 96915 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Formula 1
« Odgovori #1305 : Veljača 26, 2016, 14:32 »
odavno prestao pratiti F1, ali i dalje bacim pogled na prestavljanje novih bolida. Inače ovo sad što vidim mi se čini ujedno i najružniji set bolida ikad prestavljen, čast izuzecima tipa Renault.

Williams mi je uvijek bio najdraži ali izgled bolid je za   :bljak

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1306 : Veljača 27, 2016, 09:38 »
i ja u zadnje vrijeme slabije pratim F1, upravo zbog ovih sranja sa novim bolidima, totalno sranje od formule su upravo nacinili... odvratno  :bljak :bljak
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #1307 : Veljača 27, 2016, 10:28 »
Dobra stara F1, kada se svaka trka gledala...

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #1308 : Veljača 28, 2016, 11:29 »
Pratio sam malo testiranja prošli tjedan, Mercedes djeluje užasno jako, mislim da su izdominirali sve druge momčadi što se tiče broja odvoženih krugova (barem je tako bilo prvih par dana). Nadam se da će Ferrari biti još malo konkurentniji u odnosu na prošlu sezonu, borba Hamiltona i Vettela za naslov bi bila nešto prekrasno. U sredini poretka Haas bi mogao biti ugodno iznenađenje, imaju solidan par vozača te su imali dobre rezultate na testiranjima.
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1309 : Veljača 29, 2016, 08:48 »
i ja u zadnje vrijeme slabije pratim F1, upravo zbog ovih sranja sa novim bolidima, totalno sranje od formule su upravo nacinili... odvratno  :bljak :bljak

Upravo isto kao i ja. Čak često imam mogućnost gledati utrku, ali jednostavno prebacim kanal na nešto zanimljivije pa tu i tamo škicnem poredak.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1310 : Svibanj 15, 2016, 15:46 »
Max Verstappen u svojoj prvoj utrci za Red Bull postao najmlađi pobjednik neke F1 utrke  :klanja :klanja :klanja :klanja :klanja :klanja
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1311 : Svibanj 15, 2016, 15:51 »
Pogledam nakon dvije godine utrku Formule 1 i svjedočim ovome, svaka čast Verstappenu, samo 18 godina ima.  :klanja

Offline KarloZd

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1312 : Svibanj 29, 2016, 13:52 »
ima netko stream za monaco ?
'Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.'

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1313 : Srpanj 03, 2016, 15:41 »
jel netko gledao današnju utrku? bila je fenomenalna  :super :super :super
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline markec2408

• Hero Member
« Odgovori #1314 : Srpanj 04, 2016, 20:08 »
jel netko gledao današnju utrku? bila je fenomenalna  :super :super :super

Gledao sam ja i to uzivo :)

Po prvi puta išao na jednu utrku i mogu reci da je bilo odlično. Doživjeti cijeli vikend uživo je neopisivo. Za utrku sve pohvale, do zadnjeg je bila napeta. Verstapen opet odličan, McLaren (za kojeg navijam) napokon uhvatio dobro mjesto. Malo mi je zao zbog Rosberga ali sam si je kriv, napravio je glupost i to je platio cetvrtim mjestom.

Offline cufta0705

• Hero Member
  • Sir Kenny Dalglish
« Odgovori #1315 : Srpanj 05, 2016, 13:44 »

Po prvi puta išao na jednu utrku i mogu reci da je bilo odlično. Doživjeti cijeli vikend uživo je neopisivo. Za utrku sve pohvale, do zadnjeg je bila napeta. Verstapen opet odličan, McLaren (za kojeg navijam) napokon uhvatio dobro mjesto. Malo mi je zao zbog Rosberga ali sam si je kriv, napravio je glupost i to je platio cetvrtim mjestom.

koje karte si uzeo i kolko su te izašle?
gdje ste spavali? apartman, kamp, ili?

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1316 : Srpanj 05, 2016, 13:53 »

to volim!  :super :super :super

nije mi žao Rosberga, Hamilton mi je puno draži i bolji vozač, a i sam Rosberg ga je išao šupački izgurat van pa je sebe sjebao

Offline Kruno™

• Hero Member
« Odgovori #1317 : Kolovoz 28, 2016, 14:26 »
Dobra utrka za sada, evo i prekida.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1318 : Kolovoz 28, 2016, 14:35 »
Dobra utrka za sada, evo i prekida.