Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 83367 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Moos

• Sr. Member
Odg: Tenis
« Odgovori #1260 : Srpanj 15, 2019, 16:37 »
Nole je pobijedio Rogera u njegovom dvoristu,a i Rafu je jedini skinuo u njegovoj kuci,a u Australiji mu nemogi nista,a i ima pozitivan skor protiv obojice

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1261 : Srpanj 15, 2019, 17:56 »
a Rod Laver  :kuler
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #1262 : Srpanj 15, 2019, 20:25 »
a Rod Laver  :kuler

Samo Pancho Gonzales :D

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #1263 : Kolovoz 29, 2019, 12:12 »
Jel ima tko iskustva s Eurosport playerom? Planiram si ga uzet na mjesec dana da mogu gledat US Open, 5€ mjesečno košta..

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1264 : Kolovoz 30, 2019, 12:51 »
Jel ima tko iskustva s Eurosport playerom? Planiram si ga uzet na mjesec dana da mogu gledat US Open, 5€ mjesečno košta..

Ja ga imam u IPTV paketu preko Smartv-a  i radi ok (barem dok sam ga gledao), a imao sam ga i free nekih tjedan dana svojevremeno kao posebnu alikaciju. Sve ti je u biti do tvog neta i o tome ovisi kako će ti šljakati. ...mada ga zapravo nikad ne gledam, jednostavno ne dođe na red pored svih ostalih, Plaet sporta, Arena, Sportklubova, BT sporta Sky sporta....