Liverpool > Ostalo

Povratak među velikane

(1/5) > >>

krpalfc:
Evo,
27 godina je prošlo od zadnjeg naslova prvaka Engleske,
9 godina od posljednjeg ozbiljnog nastupa u Ligi prvaka.

Financijski problemi, loši treneri i još gori transferi doveli su klub tu  gdje je danas, a to je neki engleski prosjek. To je priča koju svi znamo mene zanima ono drugo, ono bolje. Koje su po vama  mjere koje bi klub permanentno vratile prije svega u engleski, a potom i europski vrh. Promjena vlasnika, uprave, ... ili nesto treće.

Ispričavam se ako slicna tema vec postoji.

Zoky:
Dugo dugo sam vjerovao da možemo bez značajne financijske injekcije, danas mislim da teško...

Arapi, kinezi... nisam siguran za FSG, iako iskreno cijenim što je FSG napravio za Liverpool.

lukari:

--- Citat: Zoky - Veljača 06, 2017, 20:12 ---Dugo dugo sam vjerovao da možemo bez značajne financijske injekcije, danas mislim da teško...

Arapi, kinezi... nisam siguran za FSG, iako iskreno cijenim što je FSG napravio za Liverpool.

--- Kraj citata ---

Također, ali mislim da je vrijeme za korak dalje.

scouser68:
Znam da se svi ponavljamo oko toga stalno, ali eto kad mi bas zvuci tuzno i kad procitam post od kolege forumasa @krpalfc progutam knedlu samo tako, 27 godina bez kante u prvenstvu..jos nekako mi to teze pada jer je premier liga kao ovakav format bas krenula sezonu nakon sto smo zadnji puta bili prvaci..

I ja mislim da je FSG napravio puno dobroga no dali se bez prave financijske injekcije moze napraviti iskorak u igrackom i rezultatskom smislu? Moze, ali mi nismo Leicester i tko zna kada ce se ponoviti opet Leicester.. Tesko je, jako tesko konkurirati za sam vrh u Engleskoj, a da ne posegnes duboko u dzep..

red:
Nema para-nema muzike.  :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju