Anketa

Njegova godine je na kraju za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
7 (18.9%)
5
11 (29.7%)
Ove godine je dokazao...
0 (0%)
...da je prva opcija
19 (51.4%)
...da je dobar ali ne još dovoljno
0 (0%)
...nisam siguran da je dovoljno dobar
0 (0%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Trent Alexander-Arnold #66  (Posjeta: 29896 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
Odg: Trent Alexander-Arnold #66
« Odgovori #180 : Studeni 24, 2018, 18:08 »
Bravo mali, daleko najbolji Englez u našoj ekipi uz Gomeza

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #181 : Studeni 24, 2018, 18:15 »
Samo što ove sezone ne može ni čistiti kopačke Gomezu. I danas je bio loš. Gol je fantastičan, ali je kroz tekmu bio užasan.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Imotaman

• Sr. Member
« Odgovori #182 : Studeni 26, 2018, 06:00 »
Samo što ove sezone ne može ni čistiti kopačke Gomezu. I danas je bio loš. Gol je fantastičan, ali je kroz tekmu bio užasan.
A da malo prekinete srat po obrani koja ima 8 clean sheeta u 13 ili 14 kola. Da je u toj obrani pivaric, nizic, sakho, i flannaghan ja bi ih dizao u nebesa. Shvatite vise da u modernom nogometnu nema defanzivnih bekova. Gleda se njihov ucinak u napadu ne toliko greske u obrani.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #183 : Studeni 26, 2018, 09:29 »
A da malo prekinete srat po obrani koja ima 8 clean sheeta u 13 ili 14 kola. Da je u toj obrani pivaric, nizic, sakho, i flannaghan ja bi ih dizao u nebesa. Shvatite vise da u modernom nogometnu nema defanzivnih bekova. Gleda se njihov ucinak u napadu ne toliko greske u obrani.

Pa tko je spominjao da je griješio samo u obrani kako ti kažeš. Griješio je u dodavanjima, predajama, oslobađanjima i centaršutevima.

Imamo jednog od najvećih potencijala u nogometu na toj poziciji, ali je do sada bio u dosta lošijoj formi nego kolega s druge strane.

Offline Imotaman

• Sr. Member
« Odgovori #184 : Studeni 26, 2018, 11:00 »
Pa tko je spominjao da je griješio samo u obrani kako ti kažeš. Griješio je u dodavanjima, predajama, oslobađanjima i centaršutevima.

Imamo jednog od najvećih potencijala u nogometu na toj poziciji, ali je do sada bio u dosta lošijoj formi nego kolega s druge strane.

Momak ima 20 godina i jednu sezonu na vrhunskom nibou u nogama
Reci mi ijednog drugog igraca koji je nakon jedne sezone s 20 godina bez pogreske i vrhunski?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #185 : Studeni 26, 2018, 21:07 »
Momak ima 20 godina i jednu sezonu na vrhunskom nibou u nogama
Reci mi ijednog drugog igraca koji je nakon jedne sezone s 20 godina bez pogreske i vrhunski?

Nema ga, to je normalno. Trenta obožavam, mislim da sam prvi pisao o njemu, ali zašto onda ne bih rekao da loše igra ovu sezonu ako je igra? Griješio je i prošle sezone, ali je igrao dobro. Sad igra loše kao i većina igrača. Nadajmo se da će nas uskoro krenuti. :)

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #186 : Studeni 26, 2018, 21:14 »
Pa igra prelose to je realno necemo se lagati, centarsut mu je ocajan prolazi ga ko stigne itd.
Ja ne znam sta je ovaj iznad gledao prosle sezone ali ni prosle nije bio toliko dobar koliko si ti to zamislio pa onaj polovnjak Rashford je pravio od njega budalu kad god je stigao...

Ima potencijala moze napredovati biti ekstra igrac ali nije ni blizu toga.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #187 : Studeni 26, 2018, 21:36 »
Stvarno više ništa ne kužim.

Dakle barem polovica igrača, manje nije sigurno, možda bi moglo biti i više nam igra ili loše ili barem ispod prosjeka, ali mi istodobno imamo najbolji ulaz u sezonu u Premiershipu i jedan od najboljih u stodvaestšest godina postojanja kluba u sezonu.

Dakle, ili očekujem da kad proigraju imamo samo deset nula pobjede iz kola u kolo, ili ipak da malo realnije se gleda na stvari.

Neki igrači bi mogli podići formu, no ne trudite se udporedjivati prošlogodišnje predstave sa ovima. Tada su svi bili woooow, ali nisu.. bili su takvi jer smo igrali takav nogomet, nogomet oku ugodan, nogomet za publiku.. danas srećom igramo nogomet za bodove.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #188 : Studeni 26, 2018, 21:44 »
Jer nam obrana (jedino s Trentovom formom nisam sretan) i dio veze igraju odlično i, kao što si rekao, igramo na rezultat. Napad je taj koji je najveći problem. Na početku prvenstva je Mane bio taj koji je bio u formi (sad je već neko vrijeme loš), a nakon toga se Salah probudio. Shaqiri je isto dobar.

Provlačimo se i bolje je tako nego da gubimo bodove, ali nemojmo se lagati da igramo nešto posebno i da pojedincibigraju jako loše i da je vrijeme da se probude jer bi nam se opet mogli desiti Napoli i Crvena Zvezda...

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #189 : Studeni 26, 2018, 23:34 »
A kao nije se desio i Lyon Cityu? Meni je bolje da su se desili Napoli i Zvezda nego stajaznam Watford i Leicester.. uz oba ta losa rezultata i dalje smo u igri za prolaz skupine..

Dobro kaze Mastodont, ono, najbolji ulaz kluba u sezonu u povijesti, ej u povijesti, ali provlacimo se..  :blink
Daj Boze da se provlacimo tako cijelu sezonu..   B-)

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #190 : Studeni 28, 2018, 13:27 »
A kao nije se desio i Lyon Cityu? Meni je bolje da su se desili Napoli i Zvezda nego stajaznam Watford i Leicester.. uz oba ta losa rezultata i dalje smo u igri za prolaz skupine..

Dobro kaze Mastodont, ono, najbolji ulaz kluba u sezonu u povijesti, ej u povijesti, ali provlacimo se..  :blink
Daj Boze da se provlacimo tako cijelu sezonu..   B-)
kada ide loše onda želiš da je bolji rezultat makar igrali lošije... kada je dobro ali uz lošiju igru opet nisi zadovoljan... itd, začarani krug.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #192 : Siječanj 15, 2019, 13:00 »
https://twitter.com/_pauljoyce/status/1085144420935188481

A Clyne na posudbi. Sad Milner ide na RB.

Online Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #193 : Siječanj 15, 2019, 13:08 »
Kockali smo se, sad ćemo vidit jesmo dobro prošli.
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #194 : Siječanj 15, 2019, 13:30 »
Gomez bi se trebao vratiti uskoro? I Fabinho je to igrao pola karijere. Ono, nije da ne bih volio da je Clyne dostupan, al nije kraj svijeta.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.