Anketa

Njegova godine je na kraju za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
7 (18.9%)
5
11 (29.7%)
Ove godine je dokazao...
0 (0%)
...da je prva opcija
19 (51.4%)
...da je dobar ali ne još dovoljno
0 (0%)
...nisam siguran da je dovoljno dobar
0 (0%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Trent Alexander-Arnold #66  (Posjeta: 30381 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
Odg: Trent Alexander-Arnold #66
« Odgovori #45 : Prosinac 28, 2017, 14:35 »
stvarno molim boga da malo stisne obranu jer je prema naprijed jako dobar, stvarno ga ovim ne namjeravam popljuvat

dodavanje mi izgleda potpuno slucajno, po poziciji tijela mislim da je isao na dodavanje u noge a ispalo je ovo sto je ispalo
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #46 : Prosinac 28, 2017, 14:45 »
Mislim da bi u budućnosti mogao odigrati nešto utakmica i u veznom redu, to mu nije strano još iz mladih timova. Dugoročno bi možda i to moglo biti rješenje, njega pomaknuti u sredinu a Gomeza na desnog beka. Ali zasad nek se samo rotiraju na desnom beku ovisno o opterećenju i protivniku.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #47 : Prosinac 28, 2017, 14:51 »
Ovo nisam vidio tokom utakmice ali jesam kad sam gledao snimku dan poslije i ostao sam  :blink
Par minuta prije je imao bogovski ubačaj koji je Bobby malo zasrao pa nije zabio a par minuta nakon ovog je Trent zabio.
Zbilja je poseban igrač i ako ga poštede ozljede bit će prvotimac za par godina.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #48 : Prosinac 28, 2017, 14:52 »
ma kakvi, nit to moze odigrat nit vidim zasto bi ga uopce gurali u vezu?

fali nam ofenzivni bek, imamo jednog od najperspektivnijih mladih u ligi, ajmo ga samo zadrzat na njegovoj poziciji i naucit ga igrat obranu
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #49 : Prosinac 28, 2017, 14:55 »
al normalno je da griješi i sasvim je normalno da malo slabije igra obranu jer hej, dečko ima 19 godina. samo ga treba istrpiti i dati mu da igra. ak neće igrat neće ni steć iskustvo
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #50 : Prosinac 28, 2017, 15:09 »

fali nam ofenzivni bek, imamo jednog od najperspektivnijih mladih u ligi, ajmo ga samo zadrzat na njegovoj poziciji i naucit ga igrat obranu

Može... Igrao je #6 pod Lijndersom u mladima, zato ima i bolji pregled igre od "prosječnog" beka. Po meni bi bilo odlično da ostane desni bek, ali ako može odigrati malo u sredini ne bi mu škodila koja utakmica u kupu ili predsezoni, čisto da i to iskusi i vidi može li se naći tamo (ako postoje preduvjeti za to i on i trener to žele isprobati). Zasad neka samo skuplja marljivo minute.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Online gogec

• Hero Member
« Odgovori #51 : Siječanj 01, 2018, 12:24 »

Apsolutno se slazem! Radje bi vrhunskog beka nego prosjecnog univerzalca.. u ovim godinađa treba ga ustaliti na beku, jos takticki izbrusiti a prema naprijed mu dati malo i slobode jer nije sablonski hek tipa Clyne-a.. prema naprijed me dosta podsjeca na Maicona..
YNWA!!

Offline lfc_anfield

• Hero Member
« Odgovori #52 : Ožujak 10, 2018, 14:25 »
Tetkica malena... Okreći ti leđa da te lopta slučajno ne bi pogodila i tvoje zlatne nogice.... A tek plivanja...
Ako Liverpool postane prvak  wewonit5times odlazi sa foruma , ako ne postane prvak ja odlazim sa istog !

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #53 : Ožujak 10, 2018, 14:53 »
Sta pljujete odmah koju picku materinu?? Pogrijesio je da,kaj sad? Kako da stasa igrac za takve utakmice ako ih nece igrat? Cijena je velika ali jebiga. Ima 19god decko jebemu mater
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Heisenberg

• Full Member
« Odgovori #54 : Ožujak 10, 2018, 14:59 »
Lovren najveci krivac za oba gola

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #55 : Ožujak 10, 2018, 15:32 »

Jer je tako lako dobiti skok s Lukakuom? Ne kažem da nije kriv, ali sigurno mi nije najveći krivac.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Heisenberg

• Full Member
« Odgovori #56 : Ožujak 10, 2018, 15:38 »
Jer je tako lako dobiti skok s Lukakuom? Ne kažem da nije kriv, ali sigurno mi nije najveći krivac.

Ne mislim da je lako dobit skok s lukakuom, samo sto oba njegova izgubljena skoka u kljucnim situacijama su direktno vodila do gola.
Ne kazem da trent nije krivac, vec samo da je lovren po meni veci

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #57 : Ožujak 10, 2018, 18:06 »

Lovren ce izgubiti 9 od 10 zracnih duela sa Lukakuom. To je bilo za ocekivati... Cak ne znam kako bih njega uopce krivio...

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #58 : Ožujak 10, 2018, 19:44 »
Istina Lovren je izgubio te zračne dvoboje ali protivnik nije odmah ušao u priliku, tome je kumovalio i kasnije loše pokrivanje dvostrukog strijelca. Tko je tu bio kriv?
Zato mislim da je danas glupo tražiti izgovor u nekom drugom ili spominjati neku mladosti, neiskustvo i potrebu po tome da se Arnold kali... naime protivnik mu ipak nije bio neki stari lisac nego isto tako klinac njegovih godina koji ga je 'šamarao' kako se sjetio
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #59 : Ožujak 10, 2018, 20:01 »
Istina Lovren je izgubio te zračne dvoboje ali protivnik nije odmah ušao u priliku, tome je kumovalio i kasnije loše pokrivanje dvostrukog strijelca. Tko je tu bio kriv?
Zato mislim da je danas glupo tražiti izgovor u nekom drugom ili spominjati neku mladosti, neiskustvo i potrebu po tome da se Arnold kali... naime protivnik mu ipak nije bio neki stari lisac nego isto tako klinac njegovih godina koji ga je 'šamarao' kako se sjetio
lakše je istrpijeti mladog igrača bez iskustva u napadu nego mladog igrača u obrani. u obrani svaka kriva procjena može koštati puno, dok se u napadu stvari gledaju drugačije. ako sjebeš u napadu tvoja ekipa ima skoro cijeli teren popraviti za tobom, dok je u obrani druga stvar.
nema veze što je rashford istog godišta, uvijek je teže igrati obranu nego napad
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "