Anketa

Njegova godine je na kraju za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
7 (18.9%)
5
11 (29.7%)
Ove godine je dokazao...
0 (0%)
...da je prva opcija
19 (51.4%)
...da je dobar ali ne još dovoljno
0 (0%)
...nisam siguran da je dovoljno dobar
0 (0%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Trent Alexander-Arnold #66  (Posjeta: 30414 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Trent Alexander-Arnold #66
« Odgovori #240 : Studeni 03, 2019, 12:54 »
Ma za vjerovat je da će kroz koju godinu biti i kapetan, međutim nogometaši nisu strojevi i ta PL i toliko kupovaokolo nije dobra stvar za igrače.

Moramo imati backup za ponajbolji bekovski par možda na svijetu, čisto da im omogućimo regeneraciju i trajanje.
YNWA!!

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #241 : Studeni 03, 2019, 13:05 »
Ljubav prema klubu se ne mjeri prema Kloppu.

Dečko će ostat zauvijek u Liverpoolu, makar ispali u sedmu ligu.

eh, vidjet ćemo to kad malo zagusti. owen je otišao, gerrard je bio vrlo blizu odlaska, carra je ostao (realno -- tko se za njega jagmio? :sram), ali za trenta će vjerojatno biti ogromna potražnja i neće uvijek sve biti kao što je sad. ne tvrdim da će na prvu veću krizu (ne krizu u smislu loših rezultata i gubitak prvog mjesta, nego krizu gdje su trenutno arsenal i man. utd) otići u real, barcu ili psg, ali još je izuzetno mlad i treba vidjeti njegov napredak i klupsku situaciju unutar pet godina: što ćemo osvojiti, koliko će još klopp ostati, kako će se nastaviti razvijati momčad sa i bez nijemca...
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #242 : Studeni 03, 2019, 14:25 »
Ljubav prema klubu se ne mjeri prema Kloppu.

Dečko će ostat zauvijek u Liverpoolu, makar ispali u sedmu ligu.

Jedina i prava ljubav je prema papiru posebne kvalitete,sve ostalo je utopija.

eh, vidjet ćemo to kad malo zagusti. owen je otišao, gerrard je bio vrlo blizu odlaska, carra je ostao (realno -- tko se za njega jagmio? :sram), ali za trenta će vjerojatno biti ogromna potražnja i neće uvijek sve biti kao što je sad. ne tvrdim da će na prvu veću krizu (ne krizu u smislu loših rezultata i gubitak prvog mjesta, nego krizu gdje su trenutno arsenal i man. utd) otići u real, barcu ili psg, ali još je izuzetno mlad i treba vidjeti njegov napredak i klupsku situaciju unutar pet godina: što ćemo osvojiti, koliko će još klopp ostati, kako će se nastaviti razvijati momčad sa i bez nijemca...

to je od prilike to :super
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #243 : Studeni 03, 2019, 15:58 »
Ajd ako vas ja ne mogu razuvjeriti, možda će direktno Trent.

https://www.bbc.com/sport/football/50250019
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #244 : Studeni 03, 2019, 17:01 »
Ajd ako vas ja ne mogu razuvjeriti, možda će direktno Trent.

https://www.bbc.com/sport/football/50250019

Jos pusis te price? Dokle god se Liverpool bude borio za trofeje i on ce da bude u klubu. Kad se to promijeni, lako i da ode negdje dalje. Nisu svi Totti, Carra, Maldini...

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #245 : Studeni 03, 2019, 17:14 »
Jos pusis te price? Dokle god se Liverpool bude borio za trofeje i on ce da bude u klubu. Kad se to promijeni, lako i da ode negdje dalje. Nisu svi Totti, Carra, Maldini...

Sve stoji što kažete, ali dečko je možda stvarno na tom putu i moguće je da bude naš 'Maldini'.. puno ovisi o klubu ali i o njemu kako će se dalje razvijati i hoće li uspjeti zadržati ovako visoka mjerila koja si je sam postavio svojom igrom..

Kad se sjetim da su ga nerjetko ovdje razapinjali radi ispadanja u obrani dok ima 19-20g, a toleriraju se prosječni igrači oko 30te..
YNWA!!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #246 : Studeni 03, 2019, 17:22 »
Mogao bi Trent uzeti nagradu za najboljeg igraca lige ako se osvoji

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #247 : Studeni 03, 2019, 17:24 »
Ali možda Trent jeste ?

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #248 : Studeni 03, 2019, 17:51 »
Ali možda Trent jeste ?

Vreme ce pokazati  ;)

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #249 : Studeni 06, 2019, 22:01 »
Sjecam se imao sam jednom raspravu sa mastodontom prije nekoliko mjeseci i moram priznati da sam pogrijesio u vezi ovog malog. Ono uvijek sam znao da ima taj ofanzivni potencijal i da je veliki talenat, ali sam mislio da ce nas cesto kostati tada njegovi propusti u odbrani sto nije istina. I tu se popravio da valja, a ovo sto radi u napadu i kako kreira sanse, ovo mozda moze jos 4-5 igrača u svijetu trenutno. Generacijski igrac, nevjerovatno sam sretan sto konacno imamo takvog jednog igraca u ekipi koji je iz nase akademije, nadam se uskoro i kapiten kluba. Samo da ga ne zadesi sudbina Fowlera koji je peak karijere imao u 19-20 godini zivota.

Zivio nam Trente  :love

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #250 : Studeni 07, 2019, 00:01 »
Postoji razlog zasto Robbie nije imao bolju karijeru, od one sto je imao... povreda koja mu je unazadila karijeru debelo

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #251 : Studeni 07, 2019, 09:15 »
Nekako bih ga vise volio vidjeti u konacnici u veznom redu. Kroz par godina ga polako poceti "instalirati" na veznog. Steta da ovakva vizija koju ima kopni na beku, a uz sve to ne cini mi se kao obrambeno maksimalno odgovoran i dobro pozicioniran bek.
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #252 : Studeni 07, 2019, 09:38 »
Nekako bih ga vise volio vidjeti u konacnici u veznom redu. Kroz par godina ga polako poceti "instalirati" na veznog. Steta da ovakva vizija koju ima kopni na beku, a uz sve to ne cini mi se kao obrambeno maksimalno odgovoran i dobro pozicioniran bek.

Neka, hvala.

Imamo potencijalno najboljeg desnog bočnog na svijetu koji nam daje fantastičnu širinu (zajedno s Robertsonom s druge strane) u trenutku kada i nema previše ofanzivno kvalitetnih desnih bočnih. I što bi mi napravili s njim? Mijenjali mu poziciju i prebacivali ga u vezu.

Imamo fantastičan sustav. Golman koji vrhunski igra s nogama, stopere koji su jaki na lopti, odličnog zadnjeg veznog, vezne koji daju trku i dinamiku, bočne koji su nam i playmakeri i krila, napadača koji je vezni i 2 krila koja su ustvari napadači. S tim sustavom smo postali prvaci Europe, imamo samo 1 kiks u ligi ove sezone i sad bi mi sjebavali taj sustav. Micali bi "bočne playmakere/krila" da igraju u sredini gdje fizički potencijalno nisu dorasli. Na krilu Trent ima puno više vremena za fantastične ubačaje i paseve, nema toliko fizičkih duela (u napadačkom smislu) i jednostavno će frajer kroz godinu-dvije biti najbolji desni bočni svijeta, a već je sad u top 5. Osim ako nam se ne otvori super šansa za nekog vrhunskog desnog bočnog ili se netko probije kroz omladinsku školu i bude jednako kvalitetan kao Trent, ne bih ga micao.
Never miss a good chance to shut up.

Offline treiler

• Hero Member

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #254 : Studeni 07, 2019, 09:43 »
https://twitter.com/trentaa98/status/1192085072213614593

Svi se furaju na to da bi Trent trebao u sredinu, pola javnosti vrši pritisak, a ne vide koliko trenutno dobivamo s njim na boku i koliko je toga nejasno s njim u vezi te kakva će rupa nastati na desnom boku.
Never miss a good chance to shut up.