Autor Tema: Igre (stolne, PC, PS, Xbox, Android, IOs,...)  (Posjeta: 35900 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
Odg: Igre (stolne, PC, PS, Xbox, Android, IOs,...)
« Odgovori #315 : Rujan 17, 2020, 15:14 »
80€ igre  :)

Ne vrijedi digital te zajebancije

Paaaa, a koliko su koštale za PS4 kad su se pojavile, a i dan danas novi hit naslovi su tu negdje cijena.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #316 : Rujan 17, 2020, 15:22 »
Paaaa, a koliko su koštale za PS4 kad su se pojavile, a i dan danas novi hit naslovi su tu negdje cijena.
PS4 je iznimka jer se nije znalo kako će reagirati tržište. Te pizdarije s cijenama po 100€ su brzo nestale kad su shvatili da je lakše naplaćivati game passove "na rate". Industrijski standard je do sada bio 60€ (Europa) za standardne edicije AAA igara preko svih platformi.

Jasno mi je da se zbog inflacije cijena mora dizati, ali bome su ju digli. 33% nije mala stvar, pogotovo što je prethodno dizanje tamo kod PS1 bilo s 50 na 60 što je 20%.

Mislim, na aktivnom used tržištu se kod nas lako pronađu igre (pogotovo za casual igrače koji igraju pa šalju dalje), mislim da će se ova verzija s diskom dosta isplatiti u odnosu na discless.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #317 : Rujan 28, 2020, 19:46 »
Left 4 dead 2 na Steamu manje od 2 dolara. Ja sinoc uzeo, ne znam koliko dugo jos vrijedi akcija

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #318 : Rujan 28, 2020, 19:56 »
Left 4 dead 2 na Steamu manje od 2 dolara. Ja sinoc uzeo, ne znam koliko dugo jos vrijedi akcija
Bila se u X navrata dijelila za djabe.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #319 : Rujan 29, 2020, 08:29 »
Left 4 Dead je igretina.

Sada će dodati i novu mapu, nakon 8 godina :kuler
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #320 : Prosinac 05, 2020, 18:58 »
Raduje se netko ovom Cyberpunku ?

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #321 : Prosinac 05, 2020, 19:29 »
Drug mi to naručio ima 5 mjeseci, svako malo otkazivali, kaze da mu vise qrac puca za igrom  :lol

Btw vidim da je najveca zamjerka to sto je u prvom licu, a ne trecem.

Ono, koji ste qrac onda trosili na customization likova  :lol

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #322 : Prosinac 05, 2020, 21:15 »

Da imam 5-icu lako da bi, iako ne volim igre iz prvog lica, ali nebi vise bilo dosadnog loadinga.

Najvise bih se radovao kad bih dobio Isshina the sword sainta, zadnjeg bossa u Sekiru. Pokidao mi masu zivaca.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #324 : Prosinac 12, 2020, 09:31 »
Zamjerka je što je u prvom licu, iako je to najavljivano barem 5 godina?  :lud

Igra je sadržajno odlična i sigurno će biti vrh kad je završe, ali trenutno je tehnički krš i (barem meni na običnom PS4) gotovo neigriva. Hrpa bugova, nizak framerate, grafički loše... Nisu si ovo smjeli dopustiti.

S druge strane, preporučam igru Hades (Supergiant games, ekipa koja je napravila Bastion i Transistor) koja me drži već danima. Genijalna "mala" igra.

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #325 : Prosinac 12, 2020, 11:07 »
Ja sam odigro 4 sata Cyberpunka na ne tako high end PC kojeg sam sastavio prije 2 god i meni igra radi full dobro.
Imamo sam jedan crash jucer i to je to.

Hades, sam probo, al ostavio nakon sat vremena jer mi je sve nekako monotono bilo.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #326 : Prosinac 12, 2020, 11:18 »
Ja sam odigro 4 sata Cyberpunka na ne tako high end PC kojeg sam sastavio prije 2 god i meni igra radi full dobro.
Imamo sam jedan crash jucer i to je to.

Hades, sam probo, al ostavio nakon sat vremena jer mi je sve nekako monotono bilo.

Da, na PC kažu da je relativno okej, ali konzole su u kurcu.

Hades meni baš suprotno, postaje sve zanimljiviji kako ti lik postaje jači. Uspio me skinut i sa FM21 u kojeg sam prije toga ulupao već 150 sati  :)))

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #327 : Prosinac 12, 2020, 16:12 »
Iscekivao sam Cyberpunk kao ni jednu igru do sada. Hype je bio ogroman. Sve sto sam vidio u trejlerima i gameplay videima je izgledalalo jako obecavajuce. Poznavajuci vec da su napravili Witcher 3 sto je po meni najbolja RPG AAA igra sve je upucivalo da ce ovo biti jednako ili ne bolje od toga.
Igru sam preordero i poceo igrati odmah cim je izasla. Necu staviti ovdje nikakve spojlere.
Mislim da je do sada sto sam igrao sve ono sto sam ocekivao. Cak i bolje.
Zelio bi se dotaknuti negativnih dijelova jer dobrih ima pregrst i ne zelim da ovo bude prevelik post.
Bugova ima ali nisu neki "Gejm breaking" tako da mogu preci preko toga. Pretezno su to samo "Animation glitchevi" koje je bilo za ocekivati u igri velikoj poput ove.
Ono preko cega mi je jako tesko prijeci je koliko je lose optimizirana igra.
Cyberpunk je jako lose optimizirana igra, nema bjezanja od toga. Mislim da je me taj dio daleko najvise razocarao od svega.
Ovo je PUBG rang lose optimizacije.
Znam da su stavili GTX 1060 kao graficku karticu za "Recommended settings". Nema sanse da GTX 1060 moze da radi na nekih zadovoljajuci 60 FPS. Mislim ni na Low settingu da ne moze doci do 60 frejmreta.

(click to show/hide)

CDPR-u treba biti prvi prioritet na listi spraviti perfomanse. Ono sto me brini je da sam siguran da su developeri vec svjesni ovoga vec jako dugo vremena i da nisu poduzeli dovoljno da sprijece to. Ne znam iskreno koliko ce se toga promjeniti nadalje. Nadam se najboljem.

Jednu pozitivnu stvar u vezi perfomansa koju zelim istaknuti je DLSS. Nisam ga nikad prije koristio i moram reci da je IZUZETNO dobar.
Nisam siguran je li to imaju samo RTX kartice ili sto ali preporucio bi svima da to koriste. Meni je povecalo 20-40 FPS-ova uz minimalno lose posljedice.

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #328 : Prosinac 12, 2020, 16:21 »
Zamjerka je što je u prvom licu, iako je to najavljivano barem 5 godina?  :lud

Igra je sadržajno odlična i sigurno će biti vrh kad je završe, ali trenutno je tehnički krš i (barem meni na običnom PS4) gotovo neigriva. Hrpa bugova, nizak framerate, grafički loše... Nisu si ovo smjeli dopustiti.

Meni se jako dopada sto je u prvom licu.

Mislim da ce ljudi ubuduce postati mnogo skepticniji i nece preorderati CDPR-ove igre nakon ovog fijaska sa perfomansama. Dosta je ljudi ostalo razocarano i mislim da se igra apsulutno zasluzno kritizira jer je ovo iskreno nedopustivo.

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #329 : Prosinac 12, 2020, 16:41 »
Mislim da su se sami pokopali kad su igru isli releasat na 100 razlicitih platformi. Nema sanse da sve pokrijes kak treba