Autor Tema: Igre (stolne, PC, PS, Xbox, Android, IOs,...)  (Posjeta: 26191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
Odg: Igre (stolne, PC, PS, Xbox, Android, IOs,...)
« Odgovori #270 : Lipanj 27, 2019, 21:15 »
Crash Team Racing. Ne sjecam se koji sam naslov zadnji put toliko igrao, i koji me toliko nazivcirao sa nekim levelima. Vrhunska igra, vredi svake lipe.

Igra netko?
Cekam pc verziju. Znaci tamo za godinu dana

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #271 : Rujan 25, 2019, 00:18 »
Izgleda brutalno  :love

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #272 : Rujan 25, 2019, 08:37 »
Izgleda brutalno  :love

valja čekati do 2. mjeseca  :(

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #273 : Listopad 21, 2019, 17:06 »
trebam savjet. daleko od toga da sam bilo kakav gamer, pes6, euro truck simulator 2, katkad neki stariji nfs i to je to. međutim -- uselio se cimer koji je gamer, donio komp samo za igre i laptop za svakodnevnu uporabu. zadnji gta koji sam igrao je san andreas, zapravo mi sve donedavno bio na laptopu. i sad sam ja odlijepio na gta v, ionako rijetki izlasci iz stana postali su još rjeđi. :lol

ali bez obzira na gta, već neko vrijeme razmišljam o kupovini neke konzole za igre. uzeti ps4 ili dobar kompjuter? plejka je dosta mobilnija od kompa, u ruksak s njom mogu bilo gdje. što se tiče igara, recimo evo gta v, fifa ili pes, tako to što svi igramo...
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #274 : Listopad 21, 2019, 17:10 »
Nisam Bog zna kakav gamer ali uvijek sam prije za neku masineriju od racunara.

PS 5 izlazi naredne godine cini mi se

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #275 : Listopad 21, 2019, 17:15 »
Biti gamer u HR., je skup sport. Ako mozes si priustit kupovanje sto novih, sto polovnih sto digitalnih igara onda ps4 bez daljnjeg. Ako ne, onda uzmi komp i skidaj igre.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #276 : Listopad 21, 2019, 17:23 »
Nisam Bog zna kakav gamer ali uvijek sam prije za neku masineriju od racunara.

PS 5 izlazi naredne godine cini mi se

za cijenu petice vjerojatno mogu uzet četvorku i tih nekoliko igara, potrajat će dok se cijena petica malo spusti. :hm

Biti gamer u HR., je skup posao. Ako mozes si priustit kupovanje sto novih, sto polovnih sto digitalnih igara onda ps4 bez daljnjeg. Ako ne, onda uzmi komp i skidaj igre.

s trenutnim stanjem na računu mogu kupiti kartu do kuće i to je to, malo će potrajati dok se skupi ta lova. :D kakva je konkretno razlika u grafici na kompu i ps4? je li tolika da se striktno radi nje bira konzola ili računalo?
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #277 : Listopad 21, 2019, 17:26 »
Znam to za cijenu ali kontam da ce tipa FIFU 22 pa nadalje optimizirati za novi PS i da ce grafika biti znacajno bolja nego na PS4 a ako uzmes novi racunar onda nemas briga. Kod nas (BiH) mozes sklepati dobar nov racunar za nekih 1200 do 1400 KM ( igre skidas za razliku od PS). Mozes naci i polovan za nekih 650 do 800.

Ja slabo igram ista, uglavnom FM i neke starije FIFE, te PES 6(Shollym patch :D) pa tako koristim laptop

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #278 : Listopad 21, 2019, 17:32 »
Znam to za cijenu ali kontam da ce tipa FIFU 22 pa nadalje optimizirati za novi PS i da ce grafika biti znacajno bolja nego na PS4 a ako uzmes novi racunar onda nemas briga. Kod nas (BiH) mozes sklepati dobar nov racunar za nekih 1200 do 1400 KM ( igre skidas za razliku od PS). Mozes naci i polovan za nekih 650 do 800.

Ja slabo igram ista, uglavnom FM i neke starije FIFE, te PES 6(Shollym patch :D) pa tako koristim laptop

ma znam, i ja bih to gledao iole dugoročno, ali mislim da će mi dobrano prešišati budžet. ono -- daj mi da sad (u roku od pola godine) nabavim nešto i igram, a kasnije će i cijene biti prihvatljivije, dotad će se imati što igrati. :neznam

a što se tiče pesa, igram šesticu od 2008., od 2012. master ligu s liverpoolom, 2077. sezona. jedno vrijeme sam i ja skidao te patcheve, kasnije sve odbacio, option file mi je onaj originalni iz 2006., jedino sve momčadi bez licence imaju grbove i tako te stvari. prošlo ljeto našao vrlo jednostavnu caku za igranje online, sad vidim na yt da je sklonjena. mogli smo baciti koju da je poživjela. :lose

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #279 : Listopad 21, 2019, 17:40 »
Uzmi u Tele2 plejku uz pretplatu, ali sačekaj 15.11. padat će cijene. Ne nužno plejke, ali je sve moguće. Ako si zainteresiran javi se :D
Još kad sam bio jako mlad ja uvijek sanjao sam san da budeš prvak makar jednom bar
Al' što sam više rastao, nešto sam bolje saznao, za mene prvak ti si svaki dan

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #280 : Listopad 21, 2019, 17:45 »
@Skipper pa aj cut cemo se. Uskoro izlazi novi patch Shollym kojeg odrade vrhunski plus imas pun qrac classic timova sto obozavam pa mozemo i tu online

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #281 : Listopad 21, 2019, 17:51 »
Uzmi u Tele2 plejku uz pretplatu, ali sačekaj 15.11. padat će cijene. Ne nužno plejke, ali je sve moguće. Ako si zainteresiran javi se :D

pratit ću situaciju, možda mi nešto uleti. thanks. :super

@Skipper pa aj cut cemo se. Uskoro izlazi novi patch Shollym kojeg odrade vrhunski plus imas pun qrac classic timova sto obozavam pa mozemo i tu online

vidio sam da nešto spremaju poslije ohoho vremena. može. :super

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #282 : Listopad 21, 2019, 18:15 »
jbt ovi pricaju o online igranju, ja jos na super nindentu i onaj jebeni Mario i njegov brat Luigi majku da im jebem ne pomazu mi nista da dodem u kraljevstvo!! Jos uvijek lvl 6  :lose
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #283 : Listopad 21, 2019, 19:01 »
Ako zelis samo gejmat onda idi plejku, ispast ce te puno jeftinije.

Sacekaj black friday odnosno ciber monday za mjesec dana, moci ces za odlican popust ugrabit nesto.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #284 : Listopad 21, 2019, 20:43 »
Sva krema igara koje se "moraju odigrati" ide na plejku a nisu igre ni tako skupe za nabaviti pa proslijediti ako ne pričamo o igranju odmah po izlasku.

Vrhunsko računalo mene je izašlo 11k prošle godine i to bez određenih komponenti koje sam već imao (tipa drugi monitor, napajanje), vrlo dobro za prosječnu upotrebu izađe 5-6k. Ipak, tu onda moraš raditi određene kompromise (1080p 60hz), na koje ja osoobno nikad ne bi više pristao sad kad sam "razmažen" :D Ipak, mislim da se itekako isplati ako si "zagrižen", a pogotovo ako ti se da skidati igrice (jbg, one koje se ne krekiraju a igraju ti se pregrizeš i kupiš).

Najbolje je imat' sve, ali.... :D

Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick