Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 102303 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1470 : Kolovoz 03, 2020, 21:30 »
koje nevrijeme je bilo kod mene u Umagu, par pojavica, kažu vjetar do 150km/h, već dva sata nema struje, pun k drva iskorijenilo, polomili većinu štandova na obali,... itd, itd.
u prošlosti je bilo dosta toga ali da ja pamtim ne baš ovako kao danas
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1471 : Kolovoz 03, 2020, 23:28 »
U Americi bi vjetru davali ženska imena i zatvarali škole, vi sutra ujutro na kavu uz more. B-)
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1472 : Kolovoz 04, 2020, 08:42 »
Baš to, bilo par pijavica ali niti jedna nije dobila ime a danas narod po gradu, fina turistička atrakcija. Ubiti mi smo jučer imali par oluja kao predprogrm utrašnjeg praznika Oluje
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1473 : Rujan 08, 2020, 07:07 »
Jutro momci, jel netko uzimo od vas full membership? Kakva *****ija, meni se produzuje svake godine automatski, pa juce dobio paket postom, i sav sretan da vidim sta ce da bude unutra, kad ono samo beđ 20/21, neki jebeni karton na kojem pise da smo prvaci, potpis Kloppa i šal koji je sjedio negdje godinama i usmrdio se od cekanja da ga dalje prosljede.. cak nisu ni u stanju nove kartice da naprave, vec se mozemo sluziti od sezone 19/20.. bas me razocarali.  :bljak
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #1474 : Rujan 08, 2020, 12:33 »
Isao sam raditi u Iskon, Regionali voditelj, u postupku sam dobivanja licence tj fransize za HT i A1 privatno. Kome god stagod treba od telekomunikacija tu sam na raspolaganju za sve operatere jer Vas spajam s najboljim agentima u telekomunikacijama. Trenutna ponuda neta je 159,90kn s PDV, net i tv 219,90kn s pdv. Opcije bez uo 189,90 odnosno 279,90. Fix je 5,00 odnosno 20,00kn ovisno o paketu koji Vam treba.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1475 : Rujan 08, 2020, 14:54 »
Kod mene uskoro dolazi optika tako da se čujemo. :super
Never miss a good chance to shut up.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1476 : Rujan 08, 2020, 15:33 »
Može lepi
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1477 : Rujan 26, 2020, 20:20 »
Baduna nisam od pocetka njegovog pojavljivanja mogo smisliti, neke njegove izjave i uvelicavanje necega sta ni sam on ne vjruje.. iz dana u dan sam skuzio da je tip serator, pa kao protiv babilona ovo ono, i na kraju zica ljude da mu uplacuju lovu, i dobije dron i gopro kameru, da moze snimati sebe u dungli bla bla.. vjerojatno vecina zna tko je on..

ww.youtube.com/watch?v=1gYgw3pdDRo&feature=youtu.be

jedno w je na pocetku manje, da mozete odmah kopirati link  :)

evo sad naletio i na ovo, upalio njegov kanal na YT i vidim komentari zakljucani  :lol
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1478 : Rujan 26, 2020, 20:38 »
Prestao sam ga pratit onog momenta kad se poceo igrat neke velike poglavice.
Svaki komentar koji nebi sjedinio njeegovo razmisljanje je brisao. Druga stvar je kad neko vrijeda, ali kad ti neko fino obrazlozi i onda mu maknes komentar jer se ne slaze s tvojim razmisljanjem..daj ono nemoj mw jebat.

Odlucio si bit javan, viralan, uredu je da istrpis tude komentare a ne skupljat sektu istomisljenika.

S vremenom je poceo i sa preseravanjima i jednostavno mi postao odbojan. Mislim, daleko od toga da tu nema kvalitetnih videa, ali njegovo ponasanje mi je previse.

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1479 : Rujan 26, 2020, 22:24 »
Meni su njegovi videi i priče iz svih Podcasta super (priče o putovanjima), ovo što govori za Babilon i te šeme me uopće ne zanimaju, gledam ga zbog prašuma i prirode.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1480 : Listopad 05, 2020, 12:25 »
ima li tko od vas problema u obitelji? da mi je netko prije 19.3. rekao šta ću doživjet, ne bih mu vjerovao. živim na selu okružen najbližom rodbinom. svatko ima svoj ulaz i nitko ni komu ne ovisi. odnosi nekad ovakvi nekad onakvi, ali se donedavno nikad nije okrećala glava. da bi jedan ujak koji je oduvijek bio na svoju ruku mene verbalno napao i lažno optužio za apsurdnu stvar još 19.3.

prvo je debil verbalno napao mene i na moje uvjeravanje da s tim nemam baš ništa marškao od sebe s jako ružnim riječima, onda je to moja mama načula i uključila se u raspravu da bi nju, rođenu sestru, nazvao lažljivom kujom na što sam ja popizdio i uhvatio ga za prsa. tu je nastalo komešanje, umiješao se drugi ujak na kojeg ovaj prvi već dvije godine puše, laje okolo i blati gdje stigne. utom je izletila ujna i počela optuživati moju mama za stvari s kojima nemamo ama baš nikakve veze. ukratko, oni nikad nisu prihvatili nas da živimo tu gdje živimo, što je inače moja djedovina koju je mama itekako zaslužila za njihova života jer ih je praktički ona jedina hranila.

i nedavno, kad je njihov sin došao iz njemačke gdje inače živi i radi, stvari se samo zakomplicirale. jutro kad je došao nije bilo njegovih roditelja i došao je mojoj mami kao najrođenijem članu obitelji, srdačno ju pozdravio, da bi to isto popodne okrećao glavu od nje (i od nas drugih) nakon što je pravovremeno informiran i upućen. a mene ta ista ujna 22.3. porukom zamolila da mu ništa ne govorim, na što sam ja normalno pristao jer on s tim nema nikakve veze i nije bio tu. tu me je pošteno naguzila, za to je sve vrijeme smišljala šta će reć njemu i okrenula ga protiv svih nas.

da bi se on prošlu nedjelju vratio u njemačku i javio se meni porukom, a za cca. 20 dana ovdje kući nikoga od nas ostalih nije šljivio i okrećao je glavu od svih nas. inače smo 10-ak godina bili jaaako bliski, ja sam jedinac ali sam njega smatrao nerođenim bratom. i tako je počela rasprava, sve sam mu objasnio kako je bilo na što je on odjebao i mene i sve ostale riječima "ma odjebi i ti i ostatak ekipe". a da to ne bude sve, tu je napisao da će on mene blokirat i nadao sam se da je to to, ne možeš ti s debilima pričat ni lijepo ni ružno. nažalost me nije blokirao i uslijedile su prijeteće poruke da "mi svi uzmemo kamen i da krenemo na njega, da je naš susret neizbježan, da je život kratak i nepredvidiv..." ni na šta ja to nisam odgovarao, samo ga jučer blokirao i nadam se završio s govnetom.

a zašto govori da uzmemo kamen, zato što sam ja onda poslije komešanja s njegovim uzeo kamen i bacio ga NA SVOJU kuću i razbio crijep. žali bože crijepa koji se smrskao, ali je njemu očito preneseno da sam ja gađao njegove i pukim slučajem nekoga nisam ubio. :lol

možda ispadam jadan što ovo sve pišem, ali ne znam više šta ću. tetka i tetak govore da ga odblokiram da još prijeti pa da s tim idem na policiju, ja ne bih išao toliko daleko. mama ludi i ne spava noćima, ujak i ujna na sve načine nastoje provocirat i izazvat dvoboj i nama i drugom ujaku, još ovaj debil prijeti i ponaša se kao zadnji jado. nije mene strah ni njega ni njegovih, svakako vjerujem da je to samo blefiranje, ali mi ovo sve stvara toliki pritisak da ne mogu opisat. 
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1481 : Listopad 05, 2020, 13:17 »
Prvo i osnovno glavu gore. Ne dozvoli da te pokolebaju, jer u suprotnom bit ce jos gore.

Mama i ti morat ce te pustit da vreme odradi svoje. Ako ne ide na lijep nacin, ne mora nuzno da bude da se stvari odvijaju na ruzan. Ako ste pokusali razumno doci do rijesenja i vidite da druga strana ne pokusava naci zajednicni jezik, jednostavno okrenite glavu od problema, a njih pusti da pricaju sta hoce.

Nije lako vjerujem, kad te neko crpi emocionalno i psihicki, ali sa vremenom bit ce lakse.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1482 : Listopad 05, 2020, 13:36 »
Prvo i osnovno glavu gore. Ne dozvoli da te pokolebaju, jer u suprotnom bit ce jos gore.

Mama i ti morat ce te pustit da vreme odradi svoje. Ako ne ide na lijep nacin, ne mora nuzno da bude da se stvari odvijaju na ruzan. Ako ste pokusali razumno doci do rijesenja i vidite da druga strana ne pokusava naci zajednicni jezik, jednostavno okrenite glavu od problema, a njih pusti da pricaju sta hoce.

Nije lako vjerujem, kad te neko crpi emocionalno i psihicki, ali sa vremenom bit ce lakse.

ma nema tu priče kao kod civiliziranih ljudi koji sjednu i barem probaju nać zajednički jezik i riješit problem. oni imaju svoje viđenje svega i samo provociraju želeći izazvat sranje i moju (našu) reakciju gdje će se pokazat kao da smo mi ti koji njih tlače i ugnjetavaju. rođaku sam na najljepši mogući način sve napisao u poruci, spustio tenzije maksimalno nastojeći samo da normalno sjedne i razmisli, ali ništa. ni na što on nije odgovorio osim što nas je odjebao u tri riječi. toliko je nažalost plitak i zadojen mržnjom. još ujna hoda okolo i priča da smo onaj drugi ujak i ja napali njenog muža, da se ona boji da brat ne ubije brata i gdje stigne blati i nas i tog drugog ujaka. eto dokle to ide, da ne povjeruješ.

meni je lako za mene, ja zviždukam kad nešto radim okolo kuće i jebe mi se za debile, ne obraćam mrvicu pažnje. žao mi je mame, njoj to pada najteže, još sad kad se ovaj idiot osilio i počeo prijetit. sad više barem neće bit poruka gdje će glumit budalu, a vrijeme će valjda iole riješit situaciju.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1483 : Listopad 05, 2020, 13:59 »
To je najpametnije, zaokupi se necim, a sto se sela tice, pusti ga da prica sta hoce. Od tudjeg misljenja ne zivis.

Sto ti se tice majke, neka slijedi tvoj primjer. Neka radi nesto sto ce joj odvratiti paznju sa problema.

A na ujaka, ujnu i rodjaka zaboravi. Zapitaj se sto ce ti takvi ljudi u zivotu i sto su ti dobrog donijeli. Ako nemas razloga zasto ih drzati blizu sebe, raskrsti sa njima.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1484 : Listopad 05, 2020, 14:10 »
To je najpametnije, zaokupi se necim, a sto se sela tice, pusti ga da prica sta hoce. Od tudjeg misljenja ne zivis.

Sto ti se tice majke, neka slijedi tvoj primjer. Neka radi nesto sto ce joj odvratiti paznju sa problema.

A na ujaka, ujnu i rodjaka zaboravi. Zapitaj se sto ce ti takvi ljudi u zivotu i sto su ti dobrog donijeli. Ako nemas razloga zasto ih drzati blizu sebe, raskrsti sa njima.

ma normalno, i moj odnos s drugim ljudima kojima oni nas blate mogu pokvarit samo ja, nikako oni. ako su ti drugi ljudi iole normalni naravno da znaju da je to sve velika budaleština i njihovo maslo.

ma oni su prekriženi za sva vremena. nema više ni božića, ni uskrsa, ni svadbe, ni sprovoda.