Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 83191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1440 : Ožujak 19, 2020, 18:42 »
Laslo je upravo u Potjeri. Uzeo je visu (100k) i prosao u zavrsnu  :D

Taman gledam...bravo Laslo :super
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #1441 : Ožujak 19, 2020, 18:58 »
Jbg, poraz na kraju. Slaba ekipa + nesretna igra u zavrsnoj...

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1442 : Ožujak 19, 2020, 20:02 »
Al Laslo je vrhunski odigro

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1443 : Ožujak 21, 2020, 18:27 »
svjestan sam da je forumsko pučanstvo iz dana u dan sve malobrojnije a pojava padobranaca svakodnevna pojava, ali se ipak nadam da ima netko tko mi može pomoći na ovaj ili onaj način.

ne znam točno u koju bih temu ovo smjestio, vezano je za trčanje, ali nije neki službeni atletski događaj da ide u atletiku. nek bude ovdje, valjda je udure. trčim već tri godine, predmnijevam da je vrijeme da odem malo dalje – doslovno dalje. ovdje u BiH krajem lipnja bude hodočašće svetom Ivi u Podmilačju (mjesto  5 km udaljeno od Jajca). ljudi hodočaste iz raznoraznih dijelova Bosne ponosne, ja sam iz Viteza i pet puta sam propješačio tu udaljenost od nekih 60-ak km. sad, ja bih ove godine htio pretrčati tu udaljenost (vjernik sam, zavjet je isti i meni i onomu tko hoda, tko ide bos, tko ide iz bližih i daljih gradova od Viteza...), već nekoliko mjeseci razmišljam o tome, osjećam se spremnim i fizički i psihički i uveliko sam počeo s pripremama. rutu sam podijelio na tri dijela: prvo dolazi 25 km manje-više ravne ceste, zatim nepunih 10 km uspona na Vlašić i 1300 m visinske razlike i ostatak od nekih 25-30 km. pripreme teku bez problema, malo je zeznutiji uspon na Vlašić, ali u treninga trčim brda i vjerujem da ću i to pregrmiti.

sad kad smo otprilike upoznati s pričom, nastavimo s onim zašto sve ovo pišem na forumu. jučer je izvjesni Darko Lončar trčao od Sarajeva do Mostara (125 km) u sklopu obilježavanja dana osoba s Downovim sindromom, skupio 12,500 KM i donirao udruzi u Mostaru. ako je ikako moguće, ja bih to svoje trčanje krajem lipnja htio obilježiti na sličan humanitaran način, ali nemam blage veze kako funkcionira taj cijeli sustav oko sponzora, skupljanja love, namjene gdje to sve ide... potpuna tabula rasa.

ako se itko kuži u ove i slične formalnosti, bio bih jaaako zahvalan kad bi mi pomogao. :)

p.s. iako je „tek“ kraj ožujka i za točno tri mjeseca odvija se cijeli događaj, možda sve bude otkazano radi usrane korone i svih zabrana i problema koje je donijela. bez obzira na trenutnu situaciju, recimo da se ovo neće otkazati, u takvom raspoloženju ja odrađujem svoj trenažni proces.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1444 : Ožujak 22, 2020, 00:50 »
svjestan sam da je forumsko pučanstvo iz dana u dan sve malobrojnije a pojava padobranaca svakodnevna pojava, ali se ipak nadam da ima netko tko mi može pomoći na ovaj ili onaj način.

ne znam točno u koju bih temu ovo smjestio, vezano je za trčanje, ali nije neki službeni atletski događaj da ide u atletiku. nek bude ovdje, valjda je udure. trčim već tri godine, predmnijevam da je vrijeme da odem malo dalje – doslovno dalje. ovdje u BiH krajem lipnja bude hodočašće svetom Ivi u Podmilačju (mjesto  5 km udaljeno od Jajca). ljudi hodočaste iz raznoraznih dijelova Bosne ponosne, ja sam iz Viteza i pet puta sam propješačio tu udaljenost od nekih 60-ak km. sad, ja bih ove godine htio pretrčati tu udaljenost (vjernik sam, zavjet je isti i meni i onomu tko hoda, tko ide bos, tko ide iz bližih i daljih gradova od Viteza...), već nekoliko mjeseci razmišljam o tome, osjećam se spremnim i fizički i psihički i uveliko sam počeo s pripremama. rutu sam podijelio na tri dijela: prvo dolazi 25 km manje-više ravne ceste, zatim nepunih 10 km uspona na Vlašić i 1300 m visinske razlike i ostatak od nekih 25-30 km. pripreme teku bez problema, malo je zeznutiji uspon na Vlašić, ali u treninga trčim brda i vjerujem da ću i to pregrmiti.

sad kad smo otprilike upoznati s pričom, nastavimo s onim zašto sve ovo pišem na forumu. jučer je izvjesni Darko Lončar trčao od Sarajeva do Mostara (125 km) u sklopu obilježavanja dana osoba s Downovim sindromom, skupio 12,500 KM i donirao udruzi u Mostaru. ako je ikako moguće, ja bih to svoje trčanje krajem lipnja htio obilježiti na sličan humanitaran način, ali nemam blage veze kako funkcionira taj cijeli sustav oko sponzora, skupljanja love, namjene gdje to sve ide... potpuna tabula rasa.

ako se itko kuži u ove i slične formalnosti, bio bih jaaako zahvalan kad bi mi pomogao. :)

p.s. iako je „tek“ kraj ožujka i za točno tri mjeseca odvija se cijeli događaj, možda sve bude otkazano radi usrane korone i svih zabrana i problema koje je donijela. bez obzira na trenutnu situaciju, recimo da se ovo neće otkazati, u takvom raspoloženju ja odrađujem svoj trenažni proces.

Najbolje da potrazis contact sa Darkom Lončar i imas info iz prve.
osobno mislim da imas vremena da se pripremis da nadjes sponzore,pripremis opremu ,kontaktiras lokalnu tv koja ce ispratit taj dogadjaj jer bez medija nema ni sponzora,i tako te stvari.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1445 : Ožujak 22, 2020, 07:51 »
Nadam se da su svi iz Zg i ostali pogodjeni potresom uredu. Nisam mislio da cu ovak nest dozivit

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #1446 : Ožujak 22, 2020, 09:58 »
Užasno je bilo. 10 sekundi potpune bespomoćnosti.

Popucali zidovi, nosivi isto... ne znam ni jel sigurno više biti u zgradi.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1447 : Ožujak 22, 2020, 10:18 »
Ja sam centar. Zidovi popucali na nekoliko mjesta. Problem je sto ne znas u kojem je stanju statika..

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #1448 : Ožujak 22, 2020, 15:27 »
Na Markuševcu živim , po onoj karti potresa, drugi potres je u krugu 100 metara od moje kuće bio, sve je uništeno. Svi zidovi popucali, radijator pao sa zida na pod i poplavu napravio. Prije mjesec dana sam uselio tamo, kuća je bila mjesecima renovirana i sad je uništena. Muka mi je od ovog. Srećom imam vikendicu u Zagorju svi smo tamo jer me strah se sada u kuću vratiti. U najboljem slučaju može mi pasti knauf s potkrovlja na glavu u snu, u najgorem narušena je statika kuće i može se cijela urušiti.
"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1449 : Ožujak 25, 2020, 13:40 »
Daj recite di bi moga nac preglede svjetskih prvenstava?
Skidao sam davno,al se nemogu sjetiti gdje.
Stari bi gledao,pa eto.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1450 : Ožujak 25, 2020, 14:21 »
Daj recite di bi moga nac preglede svjetskih prvenstava?
Skidao sam davno,al se nemogu sjetiti gdje.
Stari bi gledao,pa eto.
Napravis racun i lagano.
https://footballia.net/competitions/world-cup

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1451 : Ožujak 29, 2020, 13:07 »
Napravis racun i lagano.
https://footballia.net/competitions/world-cup
hvala ti
a neka stranica di bi moga skidat starije utakmice?

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
« Odgovori #1452 : Travanj 02, 2020, 11:57 »
Imam promocije u HTu, ako nekom treba nesto neka me kontaktira 0994957754 ili Viber/WhatsApp 0996852522 - Gigabox 300gb u m1 400gb 149,00kn s pdv do 350 mbits
If you are first you are first. If you are second you are nothing.